Проходження: Transcendence
Shattered Arkanis · Stage 1 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:31
- 5 гравців
- 20 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17,4 тис. · 32,3% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:57
19,7 тис.DPSШкода 5,34 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Що визначило цей DPS
Critical Hit39%
Втрачений час3,2%
Back Attack Hits39,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits11,6%
Parryнемає
Double Hits5,5%
Найбільше шкоди під ефектом
68,6%Element Unification
68,6%Spirit's Descent
65,2%All Element Boost
Ключові навички41,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 51,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 931 тис. | 17,4% | 34,7% | 95 | щонайменше 81 | 9 805 | |
| 760 тис. | 14,2% | 37,4% | 246 | щонайменше 235 | 3 088 | |
| 533 тис. | 10% | 38,3% | 209 | щонайменше 130 | 2 550 | |
| 477 тис. | 8,9% | 44,8% | 67 | щонайменше 65 | 7 126 | |
| 291 тис. | 5,4% | 40,7% | 59 | щонайменше 47 | 4 848 | |
| 252 тис. | 4,7% | 48,4% | 126 | щонайменше 122 | 2 001 | |
| 244 тис. | 4,6% | 33,3% | 33 | щонайменше 32 | 2 950 | |
| 243 тис. | 4,5% | 51,7% | 29 | щонайменше 27 | 8 375 | |
| 191 тис. | 3,6% | 39,5% | 185 | щонайменше 184 | 1 032 | |
| 156 тис. | 2,9% | 46,2% | 26 | щонайменше 25 | 5 984 | |
| 145 тис. | 2,7% | 30,9% | 55 | щонайменше 26 | 2 640 | |
| 144 тис. | 2,7% | 46,3% | 82 | щонайменше 82 | 1 754 | |
| 142 тис. | 2,7% | 42,2% | 109 | щонайменше 97 | 1 299 | |
| 128 тис. | 2,4% | 42,9% | 63 | щонайменше 62 | 2 036 | |
| 122 тис. | 2,3% | 40% | 55 | щонайменше 49 | 2 214 | |
| 111 тис. | 2,1% | 29,6% | 54 | щонайменше 52 | 2 059 | |
| 110 тис. | 2,1% | 35,9% | 39 | щонайменше 38 | 2 822 | |
| 109 тис. | 2% | 32,8% | 195 | щонайменше 188 | 558 | |
| 96,4 тис. | 1,8% | 37,7% | 146 | щонайменше 143 | 660 | |
| 62,9 тис. | 1,2% | 50% | 8 | щонайменше 7 | 4 034 | |
| 29,4 тис. | 0,6% | 37,1% | 35 | щонайменше 32 | 841 | |
| 27,7 тис. | 0,5% | 33,3% | 6 | щонайменше 6 | 4 617 | |
| 22,4 тис. | 0,4% | 43,8% | 16 | щонайменше 16 | 1 399 | |
| 10,3 тис. | 0,2% | 50% | 2 | щонайменше 2 | 5 156 | |
| 518 | 0% | 50% | 2 | щонайменше 2 | 259 | |
| 1 762 | 0% | 33,3% | 3 | щонайменше 3 | 587 |
Parry немає · Multi-Hit 410. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,10 млн | 58,1% | 37,6% | Вбито на 2:59 | |
| 1,92 млн | 36% | 40,9% | Вбито на 2:08 | |
Arkanis Elite Guardian | 282 тис. | 5,3% | 50,5% | Вбито на 0:20 |
Whispering Water Spirit | 30 тис. | 0,6% | 33,3% | Вбито на 0:28 |
Destruction Spear | 23 | 0% | 0% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 35,2 тис. · середнє 19,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Siliator of DeceitБій 0:19 | Ruthilis of PainБій 1:32 | Talisra of the VoidБій 2:58 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DairyQueenAgnita | Приховано до перевірки | 24 308 | 17 356 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| afroLukZikel | Приховано до перевірки | 18 417 | 14 695 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MirorzUlgorn | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 909 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ModricLudra | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 6 320 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| cleiBakarma | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 5 644 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DairyQueenAgnita | – | 86 125 | 1 743 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| afroLukZikel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 1 791 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| MirorzUlgorn | – | 85 200 | 1 883 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| ModricLudra | – | 82 693 | 1 779 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| cleiBakarma | – | 78 238 | 1 741 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |