Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:17
- 5 гравців
- 11 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11,3 тис. · 14,7% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 3:00
11,2 тис.DPSШкода 2,24 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
8 713Середній DPS
11,3 тис.DPS лічильника
2,24 млнШкода
147HPS
38 тис.Лікування
28,6%Надлишкове лікування
17,9 тис.Щити
117 тис.Отримана шкода
2Смерті
721Удари
19,7%Critical Hit
3:00Активний час
3:18Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit19,7%
Втрачений час9%
Back Attack Hits84,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits6,7%
Parry0
Double Hits4,4%
Ключові навички55,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 31%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 537 тис. | 24% | 2,8% | 71 | 66 | 7 559 | |
| 515 тис. | 23% | 11,2% | 143 | 75 | 3 604 | |
| 198 тис. | 8,8% | 100% | 13 | 13 | 15,2 тис. | |
| 146 тис. | 6,5% | 7,5% | 40 | 36 | 3 657 | |
| 136 тис. | 6,1% | 25% | 8 | 8 | 17 тис. | |
| 131 тис. | 5,9% | 100% | 13 | 13 | 10,1 тис. | |
| 120 тис. | 5,4% | 8,7% | 231 | 44 | 521 | |
| 108 тис. | 4,8% | 18,2% | 88 | 40 | 1 224 | |
| 81,5 тис. | 3,6% | 27,6% | 29 | 29 | 2 811 | |
| 80,1 тис. | 3,6% | 33,3% | 12 | 12 | 6 677 | |
| 77,8 тис. | 3,5% | 7,7% | 13 | 13 | 5 985 | |
| 50,6 тис. | 2,3% | 25% | 8 | 8 | 6 328 | |
| 18,7 тис. | 0,8% | 0% | 4 | 4 | 4 674 | |
| 18 тис. | 0,8% | 0% | 6 | 6 | 3 005 | |
| 15,2 тис. | 0,7% | 100% | 30 | 14 | 506 | |
| 6 614 | 0,3% | 100% | 12 | 12 | 551 |
Parry 0 · Multi-Hit 331
DPS за 5 сПік 28,4 тис. · середнє 11,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:52 | Enhanced HarconБій 0:44 | Ultimate BerkБій 1:42 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SharrrkAriel | 35 761 | 30 916 | 18 631 | 20 123 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AkeriEreshkigal | 22 631 | 28 373 | 15 627 | 15 786 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ぺるふぁんAriel | 14 337 | 14 945 | 7 980 | 8 713 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| Signa4Ariel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 869 | 7 489 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CCCCASiel | 12 451 | 13 207 | 5 531 | 7 051 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SharrrkAriel | – | 75 184 | 1 318 | 12 432 | 22 959 | 0 | 4 |
| AkeriEreshkigal | – | 64 261 | 1 153 | 37 861 | 54 609 | 1 | 3 |
| ぺるふぁんAriel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 823 | 37 983 | 116 863 | 2 | 2 |
| Signa4Ariel | – | 70 139 | 1 239 | 6 329 | 12 337 | 0 | 2 |
| CCCCASiel | – | 55 038 | 941 | 39 025 | 42 399 | 0 | 1 |