Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:50
- 5 гравців
- 6 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 14,8 тис. · 24,3% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 2:48
15,5 тис.DPSШкода 2,68 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11,6 тис.Середній DPS
14,8 тис.DPS лічильника
2,68 млнШкода
128HPS
29,6 тис.Лікування
83,4%Надлишкове лікування
34,4 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 087Удари
37,1%Critical Hit
34,8%Частка призваних істот
2:48Активний час
3:00Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit37,1%
Втрачений час6,5%
Back Attack Hits74,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits14,4%
Parry0
Double Hits3,9%
Найбільше шкоди під ефектом
68,1%Element Unification
65%Sprint Mantra
65%Undefeated Mantra
Ключові навички41,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 42%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 443 тис. | 16,5% | 30,9% | 162 | 142 | 2 732 | |
| 366 тис. | 13,7% | 22,2% | 36 | 34 | 10,2 тис. | |
| 293 тис. | 11% | 33,3% | 105 | 68 | 2 793 | |
| 149 тис. | 5,6% | 45,3% | 53 | 35 | 2 629 | |
| 136 тис. | 5,1% | 37,9% | 66 | 66 | 2 065 | |
| 131 тис. | 4,9% | 35,3% | 17 | 15 | 3 502 | |
| 113 тис. | 4,2% | 27,8% | 18 | 18 | 6 256 | |
| 111 тис. | 4,2% | 40% | 40 | 22 | 2 787 | |
| 110 тис. | 4,1% | 39,1% | 87 | 87 | 1 262 | |
| 106 тис. | 3,9% | 21,1% | 19 | 18 | 5 557 | |
| 95,7 тис. | 3,6% | 37,1% | 105 | 105 | 911 | |
| 85,2 тис. | 3,2% | 23,1% | 13 | 13 | 6 555 | |
| 83 тис. | 3,1% | 37,8% | 45 | 45 | 1 844 | |
| 77,8 тис. | 2,9% | 27,7% | 65 | 52 | 1 196 | |
| 60,4 тис. | 2,3% | 97,9% | 48 | 25 | 1 259 | |
| 54,8 тис. | 2% | 40,4% | 57 | 57 | 961 | |
| 40,4 тис. | 1,5% | 14,3% | 7 | 6 | 5 772 | |
| 35,6 тис. | 1,3% | 23,8% | 21 | 8 | 1 694 | |
| 33,2 тис. | 1,2% | 20% | 15 | 15 | 2 210 | |
| 30,2 тис. | 1,1% | 20% | 5 | 4 | 2 705 | |
| 30,1 тис. | 1,1% | 29,5% | 44 | 44 | 683 | |
| 18,5 тис. | 0,7% | 25% | 8 | 8 | 2 308 | |
| 16,7 тис. | 0,6% | 35,7% | 14 | 14 | 1 190 | |
| 14,4 тис. | 0,5% | 60% | 15 | 15 | 962 | |
| 9 525 | 0,4% | 50% | 2 | 2 | 4 763 | |
| 35 тис. | 1,3% | 45% | 20 | 16 | 1 751 |
Parry 0 · Multi-Hit 230
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 1,21 млн | 45,1% | 35,1% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 1,20 млн | 44,8% | 36,4% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 271 тис. | 10,1% | 50,5% | Вбито 4 |
DPS за 5 сПік 31,6 тис. · середнє 15,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:25 | Ultimate BerkБій 1:26 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | 14 556 | 8 759 | 8 699 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| TetsúLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 602 | 6 996 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| WuMingYeFanEreshkigal | 17 184 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| OddBowSiel | 17 085 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xSarielLuteros | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | – | 44 892 | 990 | 45 275 | 69 812 | 1 | 2 |
| TetsúLumiel | – | 70 815 | 1 323 | 4 821 | 22 218 | 0 | 3 |
| WuMingYeFanEreshkigal | – | 70 988 | 1 417 | 29 634 | 34 439 | 0 | 0 |
| OddBowSiel | – | 79 529 | 1 662 | 8 659 | 26 822 | 0 | 3 |
| xSarielLuteros | – | 74 856 | 1 268 | 56 020 | 18 395 | 0 | 1 |