Проходження: Expedition
Vakron Sky Island · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 11:48
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 16,5 тис. · 30,5% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 6:31
18,2 тис.DPSШкода 6,75 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
10,4 тис.Середній DPS
16,6 тис.DPS лічильника
7,36 млнШкода
57HPS
40,4 тис.Лікування
91%Надлишкове лікування
78,9 тис.Отримана шкода
1Смерті
2 741Удари
45,1%Critical Hit
35,6%Частка призваних істот
6:58Активний час
7:22Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit44,5%
Втрачений час4,4%
Back Attack Hits53,6%
Частка влучань96,6%
Perfect Hits14,1%
Parry85
Double Hits7,6%
Ключові навички35,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 52,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 913 тис. | 13,5% | 46,7% | 45 | щонайменше 45 | 20,3 тис. | |
| 869 тис. | 12,9% | 43,2% | 250 | щонайменше 250 | 3 478 | |
| 641 тис. | 9,5% | 39,9% | 193 | щонайменше 132 | 3 319 | |
| 440 тис. | 6,5% | 46,2% | 173 | щонайменше 173 | 2 541 | |
| 361 тис. | 5,3% | 49,1% | 163 | щонайменше 98 | 1 920 | |
| 341 тис. | 5% | 45,9% | 37 | щонайменше 36 | 9 203 | |
| 340 тис. | 5% | 19,5% | 41 | щонайменше 41 | 3 286 | |
| 297 тис. | 4,4% | 42,5% | 40 | щонайменше 40 | 7 418 | |
| 263 тис. | 3,9% | 59,1% | 154 | щонайменше 129 | 1 709 | |
| 262 тис. | 3,9% | 38,7% | 119 | щонайменше 119 | 2 205 | |
| 256 тис. | 3,8% | 35,3% | 34 | щонайменше 34 | 7 542 | |
| 222 тис. | 3,3% | 37,5% | 72 | щонайменше 43 | 3 087 | |
| 164 тис. | 2,4% | 88,1% | 109 | щонайменше 55 | 1 503 | |
| 163 тис. | 2,4% | 35,6% | 59 | щонайменше 59 | 2 758 | |
| 155 тис. | 2,3% | 43% | 244 | щонайменше 244 | 637 | |
| 142 тис. | 2,1% | 50% | 156 | щонайменше 156 | 907 | |
| 131 тис. | 1,9% | 42,4% | 33 | щонайменше 33 | 3 971 | |
| 125 тис. | 1,8% | 35,2% | 54 | щонайменше 54 | 2 308 | |
| 124 тис. | 1,8% | 34,1% | 41 | щонайменше 41 | 3 029 | |
| 119 тис. | 1,8% | 37,2% | 188 | щонайменше 188 | 632 | |
| 84,1 тис. | 1,2% | 32,8% | 67 | щонайменше 67 | 1 255 | |
| 69,8 тис. | 1% | 39,7% | 58 | щонайменше 58 | 1 203 | |
| 67 тис. | 1% | 34,1% | 44 | щонайменше 44 | 1 522 | |
| 64,1 тис. | 0,9% | 50% | 8 | щонайменше 8 | 3 380 | |
| 27,2 тис. | 0,4% | 75% | 4 | щонайменше 2 | 6 791 | |
| 115 тис. | 1,7% | 39,5% | 129 | щонайменше 128 | 890 |
Parry 85 · Multi-Hit 732 Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
DPS за 5 сПік 44 тис. · середнє 18,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | TiereБій 1:27 | ThamonБій 1:42 | VakronБій 3:02 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| lulubeeTriniel | 8 264 | 7 790 | 7 517 | 4 528 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| HelrosaZemurru | 20 394 | 20 577 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ZbammZemurru | 12 851 | 19 108 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ZouriZemurru | 10 812 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PxPâtesseZemurru | 7 567 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| lulubeeTriniel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 1 540 | 37 269 | 144 247 | 3 | 2 |
| HelrosaZemurru | – | 86 212 | 1 736 | 40 418 | 78 922 | 1 | 3 |
| ZbammZemurru | – | 71 384 | 1 454 | 178 530 | 314 407 | 4 | 2 |
| ZouriZemurru | – | 91 726 | 1 794 | 69 798 | 163 430 | 0 | 10 |
| PxPâtesseZemurru | – | 67 030 | 1 422 | 252 172 | 89 597 | 2 | 4 |