Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:53
- 5 гравців
- 11 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 22,1 тис. · 27% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 2:54
22,8 тис.DPSШкода 4,11 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
17,6 тис.Середній DPS
21,4 тис.DPS лічильника
4,11 млнШкода
114HPS
26,7 тис.Лікування
82,7%Надлишкове лікування
26,6 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 379Удари
29,8%Critical Hit
34,6%Частка призваних істот
2:54Активний час
3:12Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit29,8%
Втрачений час6,2%
Back Attack Hits47,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits14,7%
Parry0
Double Hits4,5%
Ключові навички37,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 36% · Theostone: частка шкоди 1,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 615 тис. | 15% | 24,8% | 161 | 141 | 3 822 | |
| 571 тис. | 13,9% | 27,5% | 51 | 45 | 11,2 тис. | |
| 368 тис. | 9% | 29,3% | 58 | 47 | 6 351 | |
| 329 тис. | 8% | 24,8% | 105 | 76 | 3 132 | |
| 246 тис. | 6% | 36,1% | 36 | 29 | 6 824 | |
| 230 тис. | 5,6% | 31,8% | 22 | 20 | 3 690 | |
| 165 тис. | 4% | 24,3% | 169 | 153 | 975 | |
| 146 тис. | 3,6% | 21,8% | 55 | 29 | 2 653 | |
| 134 тис. | 3,3% | 27,5% | 102 | 102 | 1 310 | |
| 130 тис. | 3,2% | 29,4% | 17 | 17 | 7 633 | |
| 128 тис. | 3,1% | 29,6% | 71 | 71 | 1 807 | |
| 126 тис. | 3,1% | 35% | 60 | 60 | 2 099 | |
| 123 тис. | 3% | 20,9% | 43 | 43 | 2 867 | |
| 119 тис. | 2,9% | 20,5% | 39 | 39 | 3 046 | |
| 118 тис. | 2,9% | 20,4% | 49 | 49 | 2 407 | |
| 112 тис. | 2,7% | 28,2% | 117 | 117 | 954 | |
| 103 тис. | 2,5% | 23,5% | 17 | 17 | 6 078 | |
| 90 тис. | 2,2% | 45,7% | 70 | 60 | 1 286 | |
| 89,6 тис. | 2,2% | 89,8% | 59 | 29 | 1 519 | |
| 49,6 тис. | 1,2% | 13,3% | 30 | 30 | 1 654 | |
| 47,9 тис. | 1,2% | 20% | 5 | 5 | 9 582 | |
| 29,5 тис. | 0,7% | 31,3% | 32 | 32 | 923 | |
| 22,3 тис. | 0,5% | — | 0 | 0 | — | |
| 11,6 тис. | 0,3% | 14,3% | 7 | 4 | 1 654 | |
| 1 161 | 0% | 0% | 1 | 1 | 1 161 | |
| 2 991 | 0,1% | 33,3% | 3 | 2 | 997 |
Parry 0 · Multi-Hit 389
DPS за 5 сПік 43 тис. · середнє 22,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:55 | Enhanced HarconБій 0:34 | Ultimate BerkБій 1:29 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EricccIsraphel | 25 665 | 24 774 | 20 279 | 17 575 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 大乔Israphel | 20 949 | 17 621 | 12 822 | 12 530 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SamuXSiel | 18 404 | 18 736 | 11 679 | 11 648 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| EHUURUYustiel | 15 321 | 17 783 | 12 760 | 11 185 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| BJElowenSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 34 132 | 18 603 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.