Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:57
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 23,6 тис. · 29% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 2:56
24,2 тис.DPSШкода 4,33 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
18,2 тис.Середній DPS
23,6 тис.DPS лічильника
4,33 млнШкода
114HPS
27,2 тис.Лікування
82,8%Надлишкове лікування
26,6 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 466Удари
29,1%Critical Hit
35,1%Частка призваних істот
2:56Активний час
3:03Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit29,1%
Втрачений час3,7%
Back Attack Hits37,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,6%
Parry0
Double Hits6,1%
Ключові навички37,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 33,3% · Theostone: частка шкоди 0,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 662 тис. | 15,3% | 22,8% | 57 | 48 | 11,6 тис. | |
| 564 тис. | 13% | 32,9% | 140 | 131 | 4 026 | |
| 381 тис. | 8,8% | 24,6% | 122 | 78 | 3 125 | |
| 380 тис. | 8,8% | 23,3% | 60 | 52 | 6 325 | |
| 228 тис. | 5,3% | 31,8% | 22 | 21 | 3 739 | |
| 212 тис. | 4,9% | 18,4% | 38 | 31 | 5 511 | |
| 202 тис. | 4,7% | 22,6% | 199 | 180 | 1 017 | |
| 183 тис. | 4,2% | 28,1% | 64 | 29 | 2 853 | |
| 153 тис. | 3,5% | 25% | 44 | 44 | 3 481 | |
| 151 тис. | 3,5% | 24,7% | 81 | 81 | 1 866 | |
| 142 тис. | 3,3% | 42,4% | 59 | 59 | 2 408 | |
| 136 тис. | 3,1% | 24% | 104 | 104 | 1 304 | |
| 133 тис. | 3,1% | 11,8% | 17 | 17 | 7 823 | |
| 127 тис. | 2,9% | 12,5% | 48 | 48 | 2 644 | |
| 124 тис. | 2,9% | 15,4% | 52 | 52 | 2 389 | |
| 123 тис. | 2,8% | 26,8% | 123 | 123 | 999 | |
| 106 тис. | 2,5% | 45,6% | 79 | 63 | 1 347 | |
| 106 тис. | 2,4% | 17,6% | 17 | 17 | 6 209 | |
| 85,9 тис. | 2% | 96,6% | 59 | 28 | 1 455 | |
| 57,2 тис. | 1,3% | 19,4% | 31 | 31 | 1 844 | |
| 30,5 тис. | 0,7% | 25% | 36 | 35 | 847 | |
| 14,1 тис. | 0,3% | — | 0 | 0 | — | |
| 9 913 | 0,2% | 33,3% | 6 | 6 | 1 652 | |
| 8 507 | 0,2% | 0% | 1 | 1 | 8 507 | |
| 5 582 | 0,1% | 100% | 2 | 1 | 2 791 | |
| 3 064 | 0,1% | 33,3% | 3 | 3 | 1 021 | |
| 1 266 | 0% | 0% | 2 | 1 | 633 |
Parry 0 · Multi-Hit 416
DPS за 5 сПік 44,7 тис. · середнє 24,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:54 | Enhanced HarconБій 0:34 | Ultimate BerkБій 1:29 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EricccIsraphel | 26 498 | 28 964 | 20 900 | 18 203 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 大乔Israphel | 18 338 | 18 783 | 15 378 | 12 759 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SamuXSiel | 18 686 | 16 671 | 11 827 | 11 187 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BJElowenSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 27 682 | 17 460 | 10 645 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| EHUURUYustiel | 15 920 | 16 677 | 10 042 | 9 879 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.