Проходження: Expedition
Ferocious Horn Den · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 10:45
- 5 гравців
- 36 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 34,4 тис. · 44,9% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 6:43
34,1 тис.DPSШкода 14,50 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
25,3 тис.Середній DPS
34,8 тис.DPS лічильника
16,35 млнШкода
223HPS
144 тис.Лікування
73,8%Надлишкове лікування
334 тис.Отримана шкода
4Смерті
2 647Удари
51,8%Critical Hit
36,8%Частка призваних істот
7:28Активний час
7:49Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit51,9%
Втрачений час4,4%
Back Attack Hits49,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits16,7%
Parryнемає
Double Hits6%
Найбільше шкоди під ефектом
67,4%Element Unification
65,8%All Element Boost
64,3%Sprint Mantra
Ключові навички37% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 61,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,02 млн | 13,9% | 44,6% | 65 | щонайменше 59 | 31,1 тис. | |
| 1,92 млн | 13,2% | 53,7% | 268 | щонайменше 254 | 7 167 | |
| 1,43 млн | 9,9% | 55,3% | 235 | щонайменше 141 | 6 080 | |
| 1,05 млн | 7,2% | 49,3% | 69 | щонайменше 65 | 15,2 тис. | |
| 884 тис. | 6,1% | 44,9% | 89 | щонайменше 63 | 9 796 | |
| 775 тис. | 5,3% | 50,6% | 172 | щонайменше 154 | 4 505 | |
| 745 тис. | 5,1% | 51,6% | 95 | щонайменше 49 | 7 845 | |
| 637 тис. | 4,4% | 62,8% | 164 | щонайменше 154 | 3 886 | |
| 592 тис. | 4,1% | 50% | 104 | щонайменше 92 | 5 691 | |
| 572 тис. | 3,9% | 53,7% | 41 | щонайменше 39 | 6 349 | |
| 470 тис. | 3,2% | 40% | 30 | щонайменше 29 | 15,7 тис. | |
| 438 тис. | 3% | 55% | 40 | щонайменше 39 | 10,9 тис. | |
| 425 тис. | 2,9% | 54,1% | 181 | щонайменше 171 | 2 348 | |
| 372 тис. | 2,6% | 54,9% | 51 | щонайменше 47 | 7 303 | |
| 365 тис. | 2,5% | 55,4% | 65 | щонайменше 60 | 5 617 | |
| 354 тис. | 2,4% | 48,3% | 145 | щонайменше 131 | 2 444 | |
| 325 тис. | 2,2% | 45,9% | 74 | щонайменше 70 | 4 398 | |
| 268 тис. | 1,8% | 49,6% | 115 | щонайменше 94 | 2 330 | |
| 256 тис. | 1,8% | 49,8% | 209 | щонайменше 199 | 1 226 | |
| 146 тис. | 1% | 56,9% | 65 | щонайменше 63 | 2 245 | |
| 125 тис. | 0,9% | 40% | 10 | щонайменше 10 | 5 658 | |
| 92,7 тис. | 0,6% | 44% | 25 | щонайменше 25 | 3 708 | |
| 90,4 тис. | 0,6% | 50% | 8 | щонайменше 7 | 11,3 тис. | |
| 39,2 тис. | 0,3% | 31,6% | 19 | щонайменше 19 | 2 062 | |
| 33,9 тис. | 0,2% | 66,7% | 3 | щонайменше 3 | 11,3 тис. | |
| 26,8 тис. | 0,2% | 33,3% | 3 | щонайменше 3 | 8 923 | |
| 51,4 тис. | 0,4% | 56,3% | 16 | щонайменше 15 | 3 215 |
Parry немає · Multi-Hit 633. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 7,24 млн | 49,9% | 51,2% | Вбито на 3:58 | |
| 3,71 млн | 25,6% | 51,6% | Вбито на 1:34 | |
| 3,25 млн | 22,4% | 53,5% | Вбито на 1:30 | |
Mau Sentry's Soul | 296 тис. | 2% | 66,7% | Вбито 4 |
DPS за 5 сПік 88,4 тис. · середнє 34,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Watchdog KwapoБій 1:34 | Necromancer DuankaБій 1:32 | Ferocious Horn NuakumБій 3:58 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ArcabelloEreshkigal | 39 219 | 38 273 | 30 391 | 25 317 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| easyhngOdar | 13 909 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 764 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KazenMeslamtaeda | 13 739 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 450 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PhaminatoahOdar | 9 910 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 107 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| OhashiOdar | 10 342 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 4 424 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ArcabelloEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 647 | 144 117 | 334 147 | 4 | 1 |
| easyhngOdar | – | 99 218 | 2 165 | 87 983 | 231 649 | 3 | 10 |
| KazenMeslamtaeda | – | 107 962 | 2 382 | 431 149 | 301 547 | 4 | 2 |
| PhaminatoahOdar | – | 89 082 | 2 116 | 47 355 | 192 954 | 4 | 1 |
| OhashiOdar | – | 97 721 | 2 121 | 92 087 | 359 078 | 7 | 4 |