Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:46
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17,6 тис. · 13,8% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:03
18 тис.DPSШкода 4,65 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,4 тис.Середній DPS
17,6 тис.DPS лічильника
4,65 млнШкода
124HPS
43 тис.Лікування
73,8%Надлишкове лікування
139 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 496Удари
48,3%Critical Hit
4:03Активний час
4:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit48,3%
Втрачений час7,8%
Back Attack Hits86,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits8,9%
Parry0
Double Hits10,6%
Ключові навички54,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 63,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,29 млн | 27,7% | 43,7% | 71 | 42 | 18,1 тис. | |
| 1,00 млн | 21,5% | 47,5% | 183 | 99 | 5 467 | |
| 240 тис. | 5,2% | 47,9% | 194 | 63 | 1 237 | |
| 234 тис. | 5% | 42,2% | 230 | 55 | 1 020 | |
| 225 тис. | 4,8% | 48,6% | 107 | 107 | 2 098 | |
| 215 тис. | 4,6% | 40,3% | 144 | 46 | 1 494 | |
| 196 тис. | 4,2% | 51,3% | 78 | 78 | 2 510 | |
| 122 тис. | 2,6% | 41,5% | 65 | 65 | 1 881 | |
| 119 тис. | 2,6% | 52,1% | 169 | 113 | 704 | |
| 117 тис. | 2,5% | 28,6% | 7 | 5 | 16,7 тис. | |
| 114 тис. | 2,4% | 41,7% | 12 | 8 | 9 466 | |
| 109 тис. | 2,3% | 100% | 61 | 31 | 1 790 | |
| 106 тис. | 2,3% | 53,5% | 43 | 32 | 2 469 | |
| 89,3 тис. | 1,9% | 36,4% | 22 | 17 | 4 061 | |
| 84,1 тис. | 1,8% | 47,1% | 17 | 14 | 4 947 | |
| 79,9 тис. | 1,7% | 16,7% | 12 | 10 | 6 655 | |
| 74,9 тис. | 1,6% | — | 0 | 0 | — | |
| 63,1 тис. | 1,4% | 53,3% | 15 | 8 | 4 204 | |
| 60,4 тис. | 1,3% | 60% | 20 | 7 | 3 019 | |
| 59,3 тис. | 1,3% | 50% | 28 | 13 | 2 117 | |
| 54,2 тис. | 1,2% | 33,3% | 18 | 13 | 3 009 |
Parry 0 · Multi-Hit 616
DPS за 5 сПік 62,4 тис. · середнє 18 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:56 | Black Smoke MuruteБій 0:56 | Kromede's DesireБій 2:25 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| LarcadeIsraphel | 62 012 | 60 209 | 44 273 | 38 512 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SleepyP4ndaHadala | 35 027 | 35 266 | 21 837 | 20 631 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SatalorHithanya | 21 622 | 17 286 | 14 176 | 12 289 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| llazysvgEreshkigal | 27 647 | 18 875 | 10 821 | 12 120 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JekiChanFafnir | 21 674 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 771 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LarcadeIsraphel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 657 | 17 987 | 135 407 | 0 | 4 |
| SleepyP4ndaHadala | – | 116 877 | 2 370 | 155 926 | 215 354 | 0 | 4 |
| SatalorHithanya | – | 113 745 | 2 238 | 528 869 | 109 887 | 0 | 3 |
| llazysvgEreshkigal | – | 100 952 | 2 189 | 72 152 | 257 950 | 0 | 1 |
| JekiChanFafnir | – | 117 998 | 2 282 | 42 971 | 139 215 | 0 | 5 |