Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:46
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 15,9 тис. · 12,5% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 3:48
16,3 тис.DPSШкода 4,20 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
12,1 тис.Середній DPS
15,9 тис.DPS лічильника
4,20 млнШкода
208HPS
72,2 тис.Лікування
35,5%Надлишкове лікування
17,2 тис.Щити
258 тис.Отримана шкода
0Смерті
663Удари
35,7%Critical Hit
3:48Активний час
4:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit35,7%
Втрачений час13,3%
Back Attack Hits9,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits8,9%
Parry0
Double Hits11,2%
Ключові навички43,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 52%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 799 тис. | 19% | 100% | 7 | 4 | 99,2 тис. | |
| 506 тис. | 12,1% | 34,6% | 214 | 123 | 2 366 | |
| 503 тис. | 12% | 25,4% | 63 | 59 | 7 982 | |
| 442 тис. | 10,5% | 19,2% | 52 | 26 | 8 504 | |
| 299 тис. | 7,1% | 52,4% | 21 | 18 | 14,3 тис. | |
| 258 тис. | 6,2% | 31,4% | 35 | 34 | 7 372 | |
| 243 тис. | 5,8% | 39,1% | 46 | 45 | 5 291 | |
| 243 тис. | 5,8% | 34,1% | 41 | 39 | 5 919 | |
| 238 тис. | 5,7% | 38,5% | 26 | 25 | 9 152 | |
| 230 тис. | 5,5% | 36,4% | 11 | 11 | 20,9 тис. | |
| 166 тис. | 4% | 41,7% | 108 | 108 | 1 541 | |
| 99,5 тис. | 2,4% | 33,3% | 9 | 9 | 11,1 тис. | |
| 75 тис. | 1,8% | 55,6% | 9 | 9 | 8 332 | |
| 58,2 тис. | 1,4% | 43,8% | 16 | 16 | 3 637 | |
| 34,2 тис. | 0,8% | 40% | 5 | 5 | 6 843 |
Parry 0 · Multi-Hit 203
DPS за 5 сПік 110 тис. · середнє 16,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:56 | Black Smoke MuruteБій 0:56 | Kromede's DesireБій 2:25 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| LarcadeIsraphel | 62 012 | 60 209 | 44 273 | 38 512 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SleepyP4ndaHadala | 35 027 | 35 266 | 21 837 | 20 631 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SatalorHithanya | 21 622 | 17 286 | 14 176 | 12 289 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| llazysvgEreshkigal | 27 647 | 18 875 | 10 821 | 12 120 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JekiChanFafnir | 21 674 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 771 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LarcadeIsraphel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 657 | 17 987 | 135 407 | 0 | 4 |
| SleepyP4ndaHadala | – | 116 877 | 2 370 | 155 926 | 215 354 | 0 | 4 |
| SatalorHithanya | – | 113 745 | 2 238 | 528 869 | 109 887 | 0 | 3 |
| llazysvgEreshkigal | – | 100 952 | 2 189 | 72 152 | 257 950 | 0 | 1 |
| JekiChanFafnir | – | 117 998 | 2 282 | 42 971 | 139 215 | 0 | 5 |