Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:51
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 38,9 тис. · 20,8% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:19
38,7 тис.DPSШкода 10,15 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Що визначило цей DPS
Critical Hit69,3%
Втрачений час0,5%
Back Attack Hits91,3%
Частка влучань99,9%
Perfect Hits9,6%
Parry4
Double Hits3,6%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Still Air
100%Light of Protection
99%Exploit Weakness
Ключові навички52,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 73,6% · Theostone: частка шкоди 1,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,21 млн | 31,7% | 46,9% | 356 | 181 | 9 030 | немає | |
| 1,19 млн | 11,7% | 51,1% | 47 | 31 | 25,2 тис. | 2 | |
| 975 тис. | 9,6% | 98,5% | 518 | 94 | 1 882 | немає | |
| 849 тис. | 8,4% | 100% | 405 | 122 | 2 097 | немає | |
| 742 тис. | 7,3% | 100% | 267 | 82 | 2 779 | немає | |
| 421 тис. | 4,1% | 43,8% | 130 | 130 | 3 239 | немає | |
| 334 тис. | 3,3% | 45% | 129 | 129 | 2 590 | немає | |
| 287 тис. | 2,8% | 42% | 376 | 228 | 763 | 1 | |
| 266 тис. | 2,6% | 66,7% | 12 | 8 | 22,1 тис. | немає | |
| 219 тис. | 2,2% | 45,1% | 91 | 91 | 2 409 | 1 | |
| 207 тис. | 2% | 27,3% | 77 | 40 | 2 690 | немає | |
| 194 тис. | 1,9% | 43,8% | 16 | 15 | 12,2 тис. | немає | |
| 193 тис. | 1,9% | 28,6% | 28 | 28 | 6 900 | немає | |
| 183 тис. | 1,8% | 34,3% | 35 | 34 | 5 238 | немає | |
| 175 тис. | 1,7% | 100% | 82 | 35 | 2 132 | немає | |
| 148 тис. | 1,5% | 58,3% | 24 | 17 | 6 148 | немає | |
| 130 тис. | 1,3% | 66,7% | 12 | 12 | 10,9 тис. | немає | |
| 120 тис. | 1,2% | — | 0 | 0 | — | немає | |
| 118 тис. | 1,2% | 38,9% | 36 | 12 | 3 275 | немає | |
| 52,5 тис. | 0,5% | 33,3% | 9 | 6 | 5 828 | немає | |
| 50,8 тис. | 0,5% | 13,6% | 22 | 8 | 2 309 | немає | |
| 49 тис. | 0,5% | 44,1% | 59 | 59 | 831 | немає | |
| 38,3 тис. | 0,4% | 33,3% | 3 | 3 | 12,8 тис. | немає |
Parry 4 · Multi-Hit 790. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 5,50 млн | 54,2% | 66,8% | Вбито на 2:53 | |
| 4,26 млн | 42% | 71,8% | Вбито на 1:28 | |
| 203 тис. | 2% | 90% | Вбито на 0:04 | |
| 187 тис. | 1,8% | 100% | Вбито на 0:04 | |
Blazing Totem | 8 | 0% | 0% | Вбито на 0:04 |
DPS за 5 сПік 164 тис. · середнє 38,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 2:18 | Judge UrahumБій 1:29 | Divine AuldorБій 2:52 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PummeluffUlgorn | Приховано до перевірки | 93 170 | 63 370 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| BigFlexoLumiel | Приховано до перевірки | 51 847 | 31 811 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| EmilyWillisEreshkigal | Приховано до перевірки | 45 726 | 31 506 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SylarLumiel | Приховано до перевірки | 29 333 | 22 196 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RobotinaKaisinel | Приховано до перевірки | 16 526 | 10 577 | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PummeluffUlgorn | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 865 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| BigFlexoLumiel | – | 166 288 | 2 820 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| EmilyWillisEreshkigal | – | 164 954 | 2 775 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| SylarLumiel | – | 156 622 | 2 774 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |
| RobotinaKaisinel | – | 155 373 | 2 758 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |