Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:55
- 5 гравців
- 24 вбивства
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21,8 тис. · 37,7% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:44
21,7 тис.DPSШкода 6,36 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
14,2 тис.Середній DPS
20,8 тис.DPS лічильника
6,73 млнШкода
95HPS
45,2 тис.Лікування
49,1%Надлишкове лікування
61 тис.Щити
98,3 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 049Удари
43,6%Critical Hit
4:50Активний час
5:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit43%
Втрачений час2,8%
Back Attack Hits37,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits11,1%
Parryнемає
Double Hits6,1%
Найбільше шкоди під ефектом
99,7%Courage Scroll
99,6%Speed Scroll
96,5%Undefeated Mantra
Ключові навички62,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 58,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,57 млн | 24,7% | 31,1% | 122 | 97 | 12,9 тис. | |
| 1,55 млн | 24,4% | 33,7% | 270 | 122 | 5 749 | |
| 833 тис. | 13,1% | 35% | 20 | 15 | 41,6 тис. | |
| 480 тис. | 7,5% | 100% | 24 | 24 | 20 тис. | |
| 360 тис. | 5,7% | 100% | 25 | 25 | 14,4 тис. | |
| 328 тис. | 5,2% | 33,3% | 81 | 81 | 4 053 | |
| 200 тис. | 3,1% | 44,8% | 29 | 18 | 6 906 | |
| 181 тис. | 2,8% | 30,7% | 101 | 51 | 1 794 | |
| 173 тис. | 2,7% | 36,2% | 188 | 46 | 920 | |
| 164 тис. | 2,6% | 28,6% | 14 | 11 | 11,7 тис. | |
| 155 тис. | 2,4% | 27,8% | 18 | 18 | 8 635 | |
| 124 тис. | 1,9% | 96,2% | 79 | 38 | 1 564 | |
| 105 тис. | 1,6% | 58,3% | 12 | 12 | 8 718 | |
| 101 тис. | 1,6% | 30% | 10 | 10 | 10,1 тис. | |
| 23,9 тис. | 0,4% | 100% | 16 | 16 | 1 493 | |
| 6 636 | 0,1% | 0% | 2 | 2 | 3 318 | |
| 4 475 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 4 475 |
Parry немає · Multi-Hit 459. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,26 млн | 35,5% | 43% | Вбито на 2:38 | |
| 1,48 млн | 23,3% | 39,7% | Вбито на 1:07 | |
| 1,29 млн | 20,3% | 44,5% | Вбито на 1:07 | |
Krao Magic Test Subject | 658 тис. | 10,3% | 48,8% | Вбито 7 |
Enhanced Krao Test Subject | 452 тис. | 7,1% | 40,6% | Вбито 9 |
Krao Mutant | 223 тис. | 3,5% | 52,4% | Вбито 3 |
DPS за 5 сПік 66,9 тис. · середнє 21,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:03 | Enhanced HarconБій 1:09 | Ultimate BerkБій 2:39 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| miimiMaouYustiel | 24 090 | 37 105 | 14 136 | 14 164 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| キジ太郎Hadala | 10 919 | 17 683 | 5 375 | 6 281 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TwoSecretZikel | 24 539 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 222 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SarophielKaisinel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 4 875 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Ім’я очікує перевірки · Chanter | 2 799 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| miimiMaouYustiel | – | 70 477 | 1 285 | 45 184 | 98 264 | 0 | 4 |
| キジ太郎Hadala | – | 70 972 | 1 410 | 27 069 | 171 181 | 1 | 7 |
| TwoSecretZikel | – | 69 431 | 1 357 | 39 335 | 27 174 | 0 | 5 |
| SarophielKaisinel | – | 63 441 | 1 265 | 123 939 | 94 452 | 2 | 1 |
| Ім’я очікує перевірки · Chanter | – | Буде показано після перевірки гравця | Буде показано після перевірки гравця | 31 718 | 23 851 | 1 | 0 |