Проходження: Expedition
Fire Temple · Exploration Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:47
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 5 099 · 39,7% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:52
5 914DPSШкода 1,41 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
3 565Середній DPS
5 109DPS лічильника
1,45 млнШкода
112HPS
45,7 тис.Лікування
15,7%Надлишкове лікування
64,5 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 071Удари
51,6%Critical Hit
3:58Активний час
4:44Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit51,6%
Втрачений час15,6%
Back Attack Hits73%
Частка влучань100%
Perfect Hits4,2%
Parry0
Double Hits4%
Найбільше шкоди під ефектом
90,7%Exploit Weakness
88,2%Ambush Stance
81%Insignia
Ключові навички37,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 64,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 257 тис. | 18,3% | 60,2% | 98 | 62 | 2 626 | |
| 133 тис. | 9,5% | 56,9% | 51 | 46 | 2 614 | |
| 133 тис. | 9,4% | 53,8% | 119 | 119 | 1 117 | |
| 129 тис. | 9,2% | 50% | 108 | 75 | 1 192 | |
| 113 тис. | 8,1% | 46,2% | 52 | 48 | 2 182 | |
| 91,9 тис. | 6,5% | 54,8% | 104 | 58 | 884 | |
| 83,6 тис. | 5,9% | 46,2% | 13 | 9 | 6 433 | |
| 78,3 тис. | 5,6% | 47,6% | 21 | 18 | 3 727 | |
| 73 тис. | 5,2% | 41,1% | 129 | 56 | 566 | |
| 72,9 тис. | 5,2% | 69,2% | 52 | 52 | 1 403 | |
| 71 тис. | 5% | 42,2% | 109 | 53 | 651 | |
| 39,7 тис. | 2,8% | 60% | 125 | 96 | 318 | |
| 39,6 тис. | 2,8% | 33,3% | 18 | 17 | 2 201 | |
| 27 тис. | 1,9% | — | 0 | 0 | — | |
| 20,3 тис. | 1,4% | 25% | 24 | 8 | 847 | |
| 14,9 тис. | 1,1% | 37,5% | 8 | 7 | 1 865 | |
| 12,9 тис. | 0,9% | 50% | 2 | 2 | 6 435 | |
| 8 715 | 0,6% | 70% | 10 | 5 | 872 | |
| 4 681 | 0,3% | 100% | 1 | 1 | 4 681 | |
| 2 152 | 0,2% | 100% | 4 | 2 | 538 |
Parry 0 · Multi-Hit 340
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 643 тис. | 45,7% | 56,2% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 449 тис. | 31,9% | 46% | |
| Black Smoke Murute | 131 тис. | 9,3% | 48,3% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 183 тис. | 13% | 54,4% | Вбито 1 |
DPS за 5 сПік 14,1 тис. · середнє 5 914 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Black Smoke MuruteБій 0:55 | Red Spark IgnusНе вбито | Kromede's DesireБій 1:50 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TRYNOTDIEAgnita | 5 704 | Боса не вбито, тому DPS немає | 5 837 | 3 565 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| VeNania | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 1 417 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PYLSXQEVHithanya | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LioraSythraZemurru | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| WenaX8Munin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TRYNOTDIEAgnita | – | 43 327 | 896 | 45 661 | 64 508 | 1 | 5 |
| VeNania | – | 28 550 | 569 | 12 377 | 47 306 | 4 | 0 |
| PYLSXQEVHithanya | – | 39 926 | 816 | 11 230 | 25 045 | 1 | 0 |
| LioraSythraZemurru | – | 45 487 | 871 | 13 511 | 22 277 | 0 | 1 |
| WenaX8Munin | – | 29 214 | 619 | 25 735 | 29 462 | 0 | 2 |