Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:30
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 18,7 тис. · 24,6% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 7:07
19,5 тис.DPSШкода 8,59 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15 тис.Середній DPS
18,5 тис.DPS лічильника
8,59 млнШкода
142HPS
81,4 тис.Лікування
70,5%Надлишкове лікування
328 тис.Отримана шкода
4Смерті
2 443Удари
56%Critical Hit
7:07Активний час
7:44Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit56%
Втрачений час7,1%
Back Attack Hits88,5%
Частка влучань99,8%
Perfect Hits15,7%
Parry5
Double Hits7,4%
Ключові навички53,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 69,3% · Theostone: частка шкоди 0,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,58 млн | 30% | 56,1% | 342 | 197 | 7 536 | |
| 1,29 млн | 15% | 49,2% | 63 | 46 | 20,5 тис. | |
| 707 тис. | 8,2% | 48% | 325 | 193 | 2 175 | |
| 681 тис. | 7,9% | 51,9% | 133 | 94 | 5 123 | |
| 653 тис. | 7,6% | 52,9% | 155 | 111 | 4 211 | |
| 309 тис. | 3,6% | 48,8% | 166 | 63 | 1 864 | |
| 304 тис. | 3,5% | 54% | 113 | 113 | 2 692 | |
| 291 тис. | 3,4% | 58,5% | 325 | 221 | 897 | |
| 273 тис. | 3,2% | 100% | 155 | 63 | 1 763 | |
| 266 тис. | 3,1% | 47,1% | 189 | 46 | 1 405 | |
| 260 тис. | 3% | 54,6% | 174 | 56 | 1 496 | |
| 255 тис. | 3% | 51,8% | 114 | 114 | 2 233 | |
| 229 тис. | 2,7% | 55,5% | 110 | 110 | 2 081 | |
| 165 тис. | 1,9% | 66,7% | 42 | 14 | 3 932 | |
| 125 тис. | 1,5% | — | 0 | 0 | — | |
| 99 тис. | 1,2% | 39,1% | 23 | 15 | 4 304 | |
| 55,1 тис. | 0,6% | — | 0 | 0 | — | |
| 45,2 тис. | 0,5% | 64,3% | 14 | 7 | 3 228 |
Parry 5 · Multi-Hit 1 097
DPS за 5 сПік 69,8 тис. · середнє 19,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:19 | Black Smoke MuruteБій 1:23 | Kromede's DesireБій 4:36 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | 24 627 | 20 018 | 14 166 | 13 339 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MirabellaEreshkigal | 14 636 | 11 475 | 6 642 | 6 930 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ReikonEreshkigal | 28 557 | 24 407 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DarksbierEreshkigal | 34 191 | 22 815 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MagnificaEreshkigal | 22 857 | 20 067 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 139 | 185 874 | 342 399 | 0 | 5 |
| MirabellaEreshkigal | – | 106 219 | 2 213 | 806 056 | 391 114 | 7 | 3 |
| ReikonEreshkigal | – | 111 587 | 2 205 | 81 411 | 328 090 | 4 | 15 |
| DarksbierEreshkigal | – | 146 740 | 2 682 | 133 793 | 385 866 | 0 | 10 |
| MagnificaEreshkigal | – | 92 272 | 2 143 | 121 486 | 280 224 | 5 | 11 |