Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:04
- 5 гравців
- 11 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 25,9 тис. · 25,8% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:30
25,7 тис.DPSШкода 5,50 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,2 тис.Середній DPS
25,7 тис.DPS лічильника
5,56 млнШкода
45HPS
16,6 тис.Лікування
81,4%Надлишкове лікування
43,8 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 305Удари
53,3%Critical Hit
38,7%Частка призваних істот
3:33Активний час
3:36Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit53,5%
Втрачений час0,8%
Back Attack Hits68,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,4%
Parryнемає
Double Hits11%
Найбільше шкоди під ефектом
64,7%Undefeated Mantra
63,5%Element Unification
62,3%Fire Mark
Ключові навички40,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 61,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 875 тис. | 15,9% | 54,2% | 59 | 52 | 14,8 тис. | |
| 786 тис. | 14,3% | 45,9% | 170 | 163 | 4 626 | |
| 559 тис. | 10,2% | 49,1% | 53 | 36 | 10,5 тис. | |
| 521 тис. | 9,5% | 56,5% | 131 | 83 | 3 974 | |
| 402 тис. | 7,3% | 50% | 46 | 46 | 8 747 | |
| 277 тис. | 5% | 59,4% | 96 | 96 | 2 886 | |
| 264 тис. | 4,8% | 49,2% | 63 | 27 | 4 196 | |
| 213 тис. | 3,9% | 55,6% | 18 | 18 | 11,9 тис. | |
| 203 тис. | 3,7% | 55% | 20 | 19 | 4 844 | |
| 182 тис. | 3,3% | 35,5% | 62 | 62 | 2 941 | |
| 181 тис. | 3,3% | 53,4% | 118 | 113 | 1 537 | |
| 174 тис. | 3,2% | 52,9% | 102 | 102 | 1 706 | |
| 162 тис. | 2,9% | 52,6% | 19 | 19 | 8 531 | |
| 113 тис. | 2% | 63,2% | 125 | 125 | 900 | |
| 104 тис. | 1,9% | 50% | 36 | 36 | 2 898 | |
| 81,3 тис. | 1,5% | 53,8% | 26 | 26 | 3 128 | |
| 74,8 тис. | 1,4% | 57,9% | 19 | 19 | 3 937 | |
| 73,3 тис. | 1,3% | 53,6% | 56 | 56 | 1 308 | |
| 54,2 тис. | 1% | 83,3% | 6 | 6 | 4 662 | |
| 41,1 тис. | 0,7% | 96,2% | 26 | 13 | 1 580 | |
| 41 тис. | 0,7% | 57,1% | 7 | 7 | 5 862 | |
| 35,7 тис. | 0,6% | 33,3% | 6 | 4 | 5 952 | |
| 27,1 тис. | 0,5% | 28,6% | 7 | 4 | 3 871 | |
| 26,1 тис. | 0,5% | 33,3% | 12 | 11 | 2 173 | |
| 24,9 тис. | 0,5% | 100% | 3 | 3 | 8 312 | |
| 2 647 | 0% | 100% | 1 | 1 | 2 647 |
Parry немає · Multi-Hit 316. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,61 млн | 47,4% | 52,4% | Вбито на 1:52 | |
| 1,44 млн | 26,3% | 55,7% | Вбито на 0:45 | |
| 1,33 млн | 24,1% | 54,4% | Вбито на 0:54 | |
| 64,9 тис. | 1,2% | 25% | Вбито на 0:11 | |
| 54,4 тис. | 1% | 53,8% | Вбито на 0:18 |
DPS за 5 сПік 49,4 тис. · середнє 25,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 0:55 | Judge UrahumБій 0:45 | Divine AuldorБій 1:52 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NightlyyBaba | 26 071 | 31 597 | 23 110 | 15 241 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xxXDemonXxxKaisinel | 35 915 | 25 576 | 20 488 | 15 188 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| OuiKenNezekan | 20 852 | 22 645 | 16 828 | 11 312 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| aliveWiUlgorn | 18 450 | 20 376 | 15 994 | 10 304 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LetMeHealYouZikel | 10 241 | 14 650 | 11 090 | 7 014 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NightlyyBaba | – | 92 369 | 1 747 | 16 606 | 43 815 | 1 | 1 |
| xxXDemonXxxKaisinel | – | 88 688 | 1 924 | 74 131 | 85 666 | 0 | 5 |
| OuiKenNezekan | – | 77 208 | 1 708 | 44 297 | 110 616 | 0 | 0 |
| aliveWiUlgorn | – | 78 544 | 1 489 | 6 084 | 16 559 | 0 | 1 |
| LetMeHealYouZikel | – | 78 720 | 1 775 | 86 517 | 10 500 | 0 | 0 |