Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:07
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 16,1 тис. · 22,7% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:41
16,1 тис.DPSШкода 4,86 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11,4 тис.Середній DPS
16,1 тис.DPS лічильника
4,86 млнШкода
55HPS
23,7 тис.Лікування
86,1%Надлишкове лікування
111 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 879Удари
53,2%Critical Hit
4:41Активний час
5:02Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit53,2%
Втрачений час6,9%
Back Attack Hits87,1%
Частка влучань98,9%
Perfect Hits9,1%
Parry20
Double Hits4%
Найбільше шкоди під ефектом
82,5%Undefeated Mantra
82,3%Sprint Mantra
77,6%Insignia
Ключові навички41,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 68,1% · Theostone: частка шкоди 1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,08 млн | 22,2% | 54% | 189 | 90 | 5 710 | 1 | |
| 571 тис. | 11,8% | 48,6% | 37 | 25 | 15,4 тис. | 1 | |
| 366 тис. | 7,5% | 48,3% | 350 | 58 | 1 047 | 8 | |
| 354 тис. | 7,3% | 46,7% | 285 | 76 | 1 240 | 2 | |
| 345 тис. | 7,1% | 50,8% | 61 | 54 | 5 654 | немає | |
| 330 тис. | 6,8% | 43,9% | 198 | 69 | 1 668 | 3 | |
| 326 тис. | 6,7% | 58% | 119 | 64 | 2 739 | 1 | |
| 265 тис. | 5,4% | 40% | 60 | 54 | 4 412 | немає | |
| 243 тис. | 5% | 55% | 109 | 109 | 2 232 | 1 | |
| 184 тис. | 3,8% | 94% | 100 | 49 | 1 836 | немає | |
| 164 тис. | 3,4% | 62,5% | 72 | 72 | 2 280 | 2 | |
| 149 тис. | 3,1% | 90% | 10 | 6 | 14,9 тис. | 1 | |
| 125 тис. | 2,6% | 57,1% | 189 | 137 | 662 | немає | |
| 100 тис. | 2,1% | — | 0 | 0 | — | немає | |
| 65,9 тис. | 1,4% | 64,3% | 14 | 11 | 4 711 | немає | |
| 58,8 тис. | 1,2% | 80% | 5 | 4 | 11,8 тис. | немає | |
| 48,8 тис. | 1% | 49,2% | 61 | 61 | 800 | немає | |
| 45,2 тис. | 0,9% | 33,3% | 9 | 8 | 5 026 | немає | |
| 26,4 тис. | 0,5% | 30% | 10 | 5 | 2 643 | немає | |
| 11,9 тис. | 0,2% | 100% | 1 | 1 | 11,9 тис. | немає |
Parry 20 · Multi-Hit 987. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,75 млн | 36% | 57,3% | Вбито на 2:28 | |
| 1,49 млн | 30,8% | 53,8% | Вбито на 1:21 | |
| 1,27 млн | 26,1% | 49,7% | Вбито на 1:13 | |
Urugugu Slayer | 172 тис. | 3,5% | 48,2% | Вбито на 0:18 |
Urugugu Mage | 65 тис. | 1,3% | 44,4% | Вбито на 0:40 |
| 60,5 тис. | 1,2% | 27,3% | Вбито на 0:15 | |
| 49,8 тис. | 1% | 47,8% | Вбито на 0:24 |
DPS за 5 сПік 71 тис. · середнє 16,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:13 | Judge UrahumБій 1:21 | Divine AuldorБій 2:27 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SuaniLumiel | 22 961 | 16 586 | 14 041 | 11 937 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| HerbstlaubLumiel | 22 502 | 17 142 | 13 043 | 11 619 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JastAssassGRTsenka | 19 762 | 20 445 | 11 830 | 11 361 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JimmyzBeritra | 18 153 | 12 946 | 9 335 | 8 795 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ShreddedKICKLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 592 | 6 423 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SuaniLumiel | – | 184 416 | 1 840 | 345 183 | 33 764 | 0 | 1 |
| HerbstlaubLumiel | – | 79 507 | 1 479 | 108 782 | 302 049 | 0 | 0 |
| JastAssassGRTsenka | – | 81 778 | 1 516 | 23 654 | 110 538 | 1 | 1 |
| JimmyzBeritra | – | 69 295 | 1 409 | 88 151 | 184 743 | 1 | 4 |
| ShreddedKICKLumiel | – | 96 990 | 1 777 | 1 131 | 16 904 | 0 | 1 |