Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:50
- 5 гравців
- 13 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 29,2 тис. · 21,4% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 3:33
29,8 тис.DPSШкода 7,32 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
20,9 тис.Середній DPS
29,2 тис.DPS лічильника
7,32 млнШкода
101HPS
35,7 тис.Лікування
68,6%Надлишкове лікування
79,8 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 142Удари
65%Critical Hit
3:33Активний час
4:10Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit65%
Втрачений час14,6%
Back Attack Hits60,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,2%
Parry0
Double Hits10%
Ключові навички49% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 75,7% · Theostone: частка шкоди 0,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,82 млн | 24,9% | 80,6% | 31 | 16 | 58,7 тис. | |
| 974 тис. | 13,3% | 53,2% | 62 | 62 | 15,7 тис. | |
| 788 тис. | 10,8% | 100% | 266 | 128 | 2 963 | |
| 742 тис. | 10,1% | 53,1% | 145 | 29 | 5 117 | |
| 678 тис. | 9,3% | 55% | 80 | 62 | 7 972 | |
| 556 тис. | 7,6% | 56,4% | 78 | 78 | 6 766 | |
| 220 тис. | 3% | 44,2% | 43 | 43 | 5 123 | |
| 218 тис. | 3% | 51,1% | 47 | 47 | 4 648 | |
| 214 тис. | 2,9% | 66,7% | 12 | 12 | 17,8 тис. | |
| 197 тис. | 2,7% | 40% | 35 | 35 | 5 636 | |
| 176 тис. | 2,4% | 42,9% | 28 | 28 | 6 272 | |
| 160 тис. | 2,2% | 95,6% | 68 | 31 | 2 347 | |
| 136 тис. | 1,9% | 41,1% | 107 | 107 | 1 268 | |
| 105 тис. | 1,4% | 57,1% | 7 | 7 | 15,1 тис. | |
| 104 тис. | 1,4% | 44,6% | 92 | 92 | 1 129 | |
| 103 тис. | 1,4% | 50% | 34 | 34 | 3 026 | |
| 94,5 тис. | 1,3% | 60% | 5 | 5 | 18,9 тис. | |
| 27,7 тис. | 0,4% | 100% | 2 | 2 | 13,9 тис. |
Parry 0 · Multi-Hit 322
DPS за 5 сПік 113 тис. · середнє 29,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:49 | Black Smoke MuruteБій 0:52 | Kromede's DesireБій 2:22 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| LarcadeIsraphel | 75 997 | 51 784 | 40 537 | 35 129 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| kanaranaiLudra | 35 192 | 37 768 | 25 041 | 20 895 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| GerdlailaIsraphel | 40 334 | 32 723 | 21 726 | 19 518 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| QuantVortexBakarma | 27 159 | 21 391 | 16 655 | 13 872 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AethoLudra | 17 097 | 13 054 | 9 320 | 8 195 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LarcadeIsraphel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 657 | 14 654 | 133 105 | 3 | 1 |
| kanaranaiLudra | – | 119 635 | 2 279 | 35 665 | 79 804 | 1 | 4 |
| GerdlailaIsraphel | – | 110 384 | 2 271 | 53 929 | 83 295 | 1 | 4 |
| QuantVortexBakarma | – | 113 448 | 2 431 | 235 887 | 184 121 | 2 | 2 |
| AethoLudra | – | 102 145 | 2 212 | 90 093 | 149 776 | 0 | 2 |