Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:47
- 5 гравців
- 11 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 38,6 тис. · 19,4% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 7:04
21,1 тис.DPSШкода 6,69 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
16,5 тис.Середній DPS
19,9 тис.DPS лічильника
6,72 млнШкода
230HPS
94,1 тис.Лікування
61,3%Надлишкове лікування
181 тис.Отримана шкода
2Смерті
1 793Удари
21,9%Critical Hit
45,8%Частка призваних істот
4:49Активний час
5:37Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit19,7%
Втрачений час0%
Back Attack Hits39,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,2%
Parryнемає
Double Hits6,8%
Найбільше шкоди під ефектом
56,8%Sprint Mantra
56,8%Undefeated Mantra
55,9%All Element Boost
Ключові навички37,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 27,2% · Theostone: частка шкоди 0,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 547 тис. | 16,6% | 13,3% | 30 | 30 | 18,2 тис. | |
| 352 тис. | 10,7% | 16,8% | 107 | 107 | 3 293 | |
| 347 тис. | 10,6% | 19,5% | 41 | 40 | 8 460 | |
| 293 тис. | 8,9% | 17,9% | 28 | 28 | 10,5 тис. | |
| 217 тис. | 6,6% | 19,2% | 52 | 27 | 4 167 | |
| 192 тис. | 5,8% | 21,3% | 61 | 61 | 3 147 | |
| 154 тис. | 4,7% | 11,1% | 18 | 18 | 3 394 | |
| 153 тис. | 4,7% | 16,7% | 36 | 36 | 4 253 | |
| 136 тис. | 4,2% | 16,7% | 12 | 12 | 11,4 тис. | |
| 132 тис. | 4% | 23% | 100 | 100 | 1 322 | |
| 86,3 тис. | 2,6% | 27,3% | 11 | 11 | 7 841 | |
| 79,8 тис. | 2,4% | 15,6% | 32 | 32 | 2 494 | |
| 79,6 тис. | 2,4% | 9,1% | 22 | 22 | 3 617 | |
| 78,8 тис. | 2,4% | 16,2% | 68 | 68 | 1 159 | |
| 76,5 тис. | 2,3% | 23,1% | 26 | 26 | 2 940 | |
| 74,3 тис. | 2,3% | 35,6% | 45 | 40 | 1 650 | |
| 61 тис. | 1,9% | 58,3% | 24 | 24 | 2 542 | |
| 50,6 тис. | 1,5% | 16,7% | 6 | 6 | 8 441 | |
| 50 тис. | 1,5% | 16% | 25 | 25 | 2 001 | |
| 26,5 тис. | 0,8% | 28,6% | 21 | 20 | 1 260 | |
| 24,9 тис. | 0,8% | 0% | 3 | 3 | 2 681 | |
| 19,2 тис. | 0,6% | 14,3% | 14 | 14 | 1 373 | |
| 19,1 тис. | 0,6% | 0% | 5 | 5 | 3 814 | |
| 17,3 тис. | 0,5% | 13% | 77 | 77 | 225 | |
| 15,7 тис. | 0,5% | 0% | 4 | 4 | 3 933 |
Parry немає · Multi-Hit 294. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Результат |
|---|---|---|
| 3,28 млн | Вбито на 2:53 |
DPS за 5 сПік 52,6 тис. · середнє 21,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:13 | Black Smoke MuruteБій 1:10 | Kromede's DesireБій 2:53 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 29 934 | 22 824 | 21 080 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| St1ckAtiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 915 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ЦетринBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 600 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ФеликсZikel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 16 498 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| luckymontSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 587 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | – | 93 871 | 2 105 | 310 922 | 291 886 | 2 | 11 |
| St1ckAtiel | – | 100 333 | 2 218 | 94 105 | 180 565 | 2 | 2 |
| ЦетринBakarma | – | 119 950 | 2 299 | 82 845 | 251 103 | 0 | 6 |
| ФеликсZikel | – | 101 393 | 2 295 | 277 353 | 194 402 | 1 | 9 |
| luckymontSiel | – | 95 343 | 2 202 | 214 494 | 207 488 | 0 | 4 |