Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:07
- 5 гравців
- 27 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17,2 тис. · 31,6% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:04
17,6 тис.DPSШкода 5,41 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
13,6 тис.Середній DPS
17,5 тис.DPS лічильника
5,83 млнШкода
169HPS
72,2 тис.Лікування
24,6%Надлишкове лікування
64,9 тис.Щити
136 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 699Удари
18%Critical Hit
5:17Активний час
5:32Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit18%
Втрачений час3,5%
Back Attack Hits27,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,6%
Parry0
Double Hits1,1%
Ключові навички60,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 34%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,31 млн | 24,3% | 13,9% | 166 | 136 | 7 907 | |
| 1,20 млн | 22,2% | 15% | 333 | 145 | 3 599 | |
| 755 тис. | 14% | 3,1% | 32 | 23 | 23,6 тис. | |
| 563 тис. | 10,4% | 100% | 34 | 34 | 16,6 тис. | |
| 356 тис. | 6,6% | 100% | 34 | 34 | 10,5 тис. | |
| 356 тис. | 6,6% | 11,9% | 101 | 83 | 3 525 | |
| 276 тис. | 5,1% | 12,3% | 552 | 88 | 500 | |
| 218 тис. | 4% | 12% | 208 | 90 | 1 047 | |
| 131 тис. | 2,4% | 13,6% | 22 | 22 | 5 933 | |
| 98,7 тис. | 1,8% | 28,6% | 49 | 49 | 2 014 | |
| 91,1 тис. | 1,7% | 10% | 20 | 18 | 4 555 | |
| 21,2 тис. | 0,4% | 28,6% | 7 | 7 | 3 033 | |
| 18,5 тис. | 0,3% | 88,2% | 17 | 17 | 1 089 | |
| 12,2 тис. | 0,2% | 33,3% | 3 | 3 | 4 069 |
Parry 0 · Multi-Hit 795
DPS за 5 сПік 55,8 тис. · середнє 17,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:04 | Enhanced HarconБій 0:58 | Ultimate BerkБій 3:04 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TrixAriel | 20 913 | 31 759 | 11 944 | 13 639 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ShadyZoneHadala | 16 670 | 29 970 | 9 363 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| YsenaMarchutan | 12 817 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 6 217 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ィんgふでびあ1Ereshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 364 | 5 465 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 大赫赫Kaisinel | 9 465 | 16 356 | 3 863 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TrixAriel | – | 55 976 | 1 061 | 72 242 | 136 469 | 1 | 4 |
| ShadyZoneHadala | – | 61 037 | 1 293 | 220 159 | 130 429 | 0 | 1 |
| YsenaMarchutan | – | 68 470 | 1 285 | 98 466 | 159 694 | 1 | 7 |
| ィんgふでびあ1Ereshkigal | – | 60 612 | 1 259 | 198 002 | 181 654 | 1 | 8 |
| 大赫赫Kaisinel | – | 57 612 | 1 222 | 82 881 | 323 680 | 4 | 0 |