Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:42
- 5 гравців
- 19 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17,9 тис. · 28,7% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:22
19,2 тис.DPSШкода 4,75 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,9 тис.Середній DPS
17,9 тис.DPS лічильника
4,75 млнШкода
99HPS
34,1 тис.Лікування
70,2%Надлишкове лікування
43,5 тис.Отримана шкода
1Смерті
2 112Удари
27,1%Critical Hit
34,2%Частка призваних істот
4:22Активний час
4:25Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit27,1%
Втрачений час0,9%
Back Attack Hits47,6%
Частка влучань98,1%
Perfect Hits8,1%
Parry40
Double Hits3,7%
Ключові навички45,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 34,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 896 тис. | 18,9% | 26,9% | 320 | 262 | 2 800 | |
| 768 тис. | 16,2% | 21% | 81 | 70 | 9 478 | |
| 498 тис. | 10,5% | 28,3% | 212 | 116 | 2 350 | |
| 340 тис. | 7,2% | 16,7% | 60 | 48 | 5 666 | |
| 269 тис. | 5,7% | 40,2% | 102 | 62 | 2 488 | |
| 216 тис. | 4,5% | 29,3% | 41 | 31 | 2 691 | |
| 179 тис. | 3,8% | 18,8% | 69 | 28 | 2 598 | |
| 155 тис. | 3,3% | 27,3% | 22 | 22 | 7 023 | |
| 153 тис. | 3,2% | 19,4% | 67 | 67 | 2 282 | |
| 146 тис. | 3,1% | 46,5% | 114 | 73 | 1 280 | |
| 145 тис. | 3% | 17,9% | 95 | 95 | 1 523 | |
| 139 тис. | 2,9% | 26,8% | 71 | 71 | 1 960 | |
| 130 тис. | 2,7% | 26% | 77 | 77 | 1 691 | |
| 126 тис. | 2,7% | 26,1% | 23 | 23 | 5 494 | |
| 126 тис. | 2,7% | 25,3% | 158 | 143 | 798 | |
| 120 тис. | 2,5% | 35% | 80 | 80 | 1 505 | |
| 68,7 тис. | 1,4% | 21,6% | 153 | 153 | 449 | |
| 61,2 тис. | 1,3% | 21,7% | 175 | 175 | 350 | |
| 44 тис. | 0,9% | 28,6% | 28 | 28 | 1 571 | |
| 43,5 тис. | 0,9% | 46,8% | 79 | 79 | 551 | |
| 35,1 тис. | 0,7% | 22,2% | 9 | 8 | 2 395 | |
| 23,3 тис. | 0,5% | 19% | 21 | 21 | 1 108 | |
| 20,2 тис. | 0,4% | 12,1% | 33 | 33 | 611 | |
| 14,9 тис. | 0,3% | 0% | 4 | 2 | 3 721 | |
| 13,6 тис. | 0,3% | 25% | 4 | 2 | 3 411 | |
| 5 134 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 5 134 | |
| 16,8 тис. | 0,4% | 30,8% | 13 | 13 | 1 295 |
Parry 40 · Multi-Hit 434
DPS за 5 сПік 42,2 тис. · середнє 19,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Це проходження надіслано старою версією RiftConsole, яка встановлює оновлення лише після кліку. Доти її таймери подій та ігрові дані лишаються такими, як були, тож після патча гри її сповіщення можуть звучати в старий час. Якщо це ваша версія: закрийте AION 2, відкрийте вікно RiftConsole і натисніть оновлення внизу або встановіть програму наново. Завантажити RiftConsole
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:54 | Enhanced HarconБій 1:03 | Ultimate BerkБій 2:09 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TWOCHANTERYustiel | 12 485 | 13 383 | 10 483 | 8 417 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| ChillyyBeritra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 188 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RunDatFadeEreshkigal | 15 028 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 608 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| いけ茶Meslamtaeda | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 385 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| QinZikel | 14 266 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 778 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TWOCHANTERYustiel | – | 54 656 | 830 | 57 009 | 68 553 | 1 | 2 |
| ChillyyBeritra | – | 61 235 | 1 141 | 34 144 | 43 475 | 1 | 9 |
| RunDatFadeEreshkigal | – | 63 080 | 1 188 | 15 851 | 15 319 | 0 | 3 |
| いけ茶Meslamtaeda | – | 53 985 | 965 | 44 278 | 34 071 | 0 | 0 |
| QinZikel | – | 63 508 | 1 326 | 37 578 | 66 557 | 0 | 4 |