Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:47
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 20,1 тис. · 20,6% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 5:10
21,1 тис.DPSШкода 6,83 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
16,8 тис.Середній DPS
20,1 тис.DPS лічильника
6,83 млнШкода
135HPS
55,1 тис.Лікування
75,6%Надлишкове лікування
159 тис.Отримана шкода
3Смерті
1 898Удари
23,3%Critical Hit
43,7%Частка призваних істот
5:10Активний час
5:39Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit23,3%
Втрачений час8,7%
Back Attack Hits44,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,7%
Parryнемає
Double Hits5,2%
Найбільше шкоди під ефектом
61,5%Speed Scroll
61,4%Sprint Mantra
61,1%Undefeated Mantra
Ключові навички36,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 32% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,07 млн | 15,7% | 21,8% | 55 | 55 | 19,5 тис. | |
| 862 тис. | 12,6% | 18% | 266 | 253 | 3 242 | |
| 559 тис. | 8,2% | 30,3% | 66 | 54 | 8 402 | |
| 529 тис. | 7,7% | 28,4% | 67 | 58 | 7 902 | |
| 441 тис. | 6,5% | 22% | 100 | 44 | 4 411 | |
| 365 тис. | 5,3% | 25,6% | 39 | 37 | 4 038 | |
| 358 тис. | 5,2% | 25% | 104 | 104 | 3 446 | |
| 356 тис. | 5,2% | 22,2% | 72 | 67 | 4 951 | |
| 340 тис. | 5% | 23,1% | 247 | 230 | 1 377 | |
| 245 тис. | 3,6% | 18,2% | 22 | 22 | 11,1 тис. | |
| 194 тис. | 2,8% | 20% | 55 | 55 | 3 535 | |
| 192 тис. | 2,8% | 19% | 63 | 63 | 3 042 | |
| 172 тис. | 2,5% | 21,4% | 70 | 70 | 2 461 | |
| 170 тис. | 2,5% | 39,2% | 74 | 74 | 2 295 | |
| 161 тис. | 2,4% | 46,3% | 95 | 86 | 1 695 | |
| 159 тис. | 2,3% | 13% | 23 | 23 | 6 930 | |
| 159 тис. | 2,3% | 19,4% | 139 | 139 | 1 141 | |
| 101 тис. | 1,5% | 10,4% | 48 | 48 | 2 104 | |
| 88 тис. | 1,3% | 50% | 10 | 8 | 8 799 | |
| 67,6 тис. | 1% | 25% | 8 | 8 | 3 399 | |
| 59,5 тис. | 0,9% | 19,9% | 171 | 171 | 348 | |
| 40,3 тис. | 0,6% | 24,4% | 41 | 39 | 982 | |
| 34,5 тис. | 0,5% | 14,3% | 7 | 7 | 4 924 | |
| 29,4 тис. | 0,4% | 33,3% | 3 | 3 | 9 801 | |
| 18,5 тис. | 0,3% | 21,7% | 23 | 23 | 804 | |
| 12,5 тис. | 0,2% | 10% | 10 | 10 | 1 253 | |
| 43,1 тис. | 0,6% | 15% | 20 | 20 | 2 154 |
Parry немає · Multi-Hit 657. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,35 млн | 49% | 23,4% | Вбито на 3:03 | |
| 1,64 млн | 24,1% | 18,1% | Вбито на 1:23 | |
| 1,57 млн | 22,9% | 25,8% | Вбито на 1:13 | |
Flame Spirit | 145 тис. | 2,1% | 42,9% | Вбито 2 |
Spark Spirit | 74,1 тис. | 1,1% | 37,5% | Вбито на 0:44 |
Merciless Spark Spirit | 56,2 тис. | 0,8% | 40% | Вбито на 0:43 |
DPS за 5 сПік 56,1 тис. · середнє 21,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:10 | Black Smoke MuruteБій 1:08 | Kromede's DesireБій 3:03 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | 28 985 | 30 122 | 20 499 | 19 340 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| St1ckAtiel | 27 197 | 22 814 | 18 192 | 16 758 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ФеликсZikel | 23 590 | 21 254 | 15 624 | 14 713 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| luckymontSiel | 22 246 | 14 210 | 11 632 | 11 492 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ЦетринBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 31 102 | 18 454 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| АрмикZikel | – | 94 395 | 2 122 | 295 234 | 315 928 | 3 | 17 |
| St1ckAtiel | – | 100 333 | 2 218 | 55 118 | 159 064 | 3 | 8 |
| ФеликсZikel | – | 101 393 | 2 295 | 223 660 | 175 300 | 0 | 10 |
| luckymontSiel | – | 95 343 | 2 202 | 265 397 | 208 299 | 1 | 7 |
| ЦетринBakarma | – | 119 950 | 2 299 | 87 937 | 343 035 | 1 | 1 |