Проходження: Expedition
Ferocious Horn Den · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 10:41
- 5 гравців
- 36 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 36,1 тис. · 46,5% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 6:28
35,8 тис.DPSШкода 15,02 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
26,2 тис.Середній DPS
37,2 тис.DPS лічильника
16,80 млнШкода
147HPS
95 тис.Лікування
79,6%Надлишкове лікування
149 тис.Отримана шкода
3Смерті
2 563Удари
56,2%Critical Hit
38,3%Частка призваних істот
7:02Активний час
7:31Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit56,9%
Втрачений час6,5%
Back Attack Hits32,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits16,2%
Parryнемає
Double Hits7,4%
Найбільше шкоди під ефектом
65,8%Element Unification
65%All Element Boost
64,4%Undefeated Mantra
Ключові навички37,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 68,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,39 млн | 15,9% | 65,7% | 70 | щонайменше 66 | 34,1 тис. | |
| 1,97 млн | 13,1% | 62% | 258 | щонайменше 244 | 7 646 | |
| 1,23 млн | 8,2% | 56,9% | 216 | щонайменше 127 | 5 699 | |
| 1,08 млн | 7,2% | 60% | 95 | щонайменше 74 | 11,2 тис. | |
| 940 тис. | 6,3% | 58,3% | 60 | щонайменше 54 | 15,7 тис. | |
| 807 тис. | 5,4% | 56% | 100 | щонайменше 52 | 8 068 | |
| 787 тис. | 5,2% | 47,5% | 122 | щонайменше 113 | 6 451 | |
| 673 тис. | 4,5% | 53,6% | 151 | щонайменше 149 | 4 459 | |
| 667 тис. | 4,4% | 57,1% | 177 | щонайменше 167 | 3 766 | |
| 588 тис. | 3,9% | 48,8% | 43 | щонайменше 39 | 6 134 | |
| 451 тис. | 3% | 53,8% | 26 | щонайменше 24 | 17,4 тис. | |
| 431 тис. | 2,9% | 53,8% | 186 | щонайменше 177 | 2 317 | |
| 411 тис. | 2,7% | 57,9% | 38 | щонайменше 35 | 10,8 тис. | |
| 366 тис. | 2,4% | 55,8% | 52 | щонайменше 48 | 7 038 | |
| 344 тис. | 2,3% | 47,2% | 72 | щонайменше 67 | 4 777 | |
| 341 тис. | 2,3% | 51,3% | 113 | щонайменше 103 | 3 020 | |
| 334 тис. | 2,2% | 52,5% | 59 | щонайменше 55 | 5 664 | |
| 275 тис. | 1,8% | 64% | 114 | щонайменше 93 | 2 414 | |
| 273 тис. | 1,8% | 59,2% | 211 | щонайменше 199 | 1 293 | |
| 192 тис. | 1,3% | 67,9% | 84 | щонайменше 80 | 2 284 | |
| 146 тис. | 1% | 70% | 10 | щонайменше 9 | 14,6 тис. | |
| 131 тис. | 0,9% | 40% | 10 | щонайменше 10 | 5 678 | |
| 74,6 тис. | 0,5% | 66,7% | 18 | щонайменше 15 | 4 143 | |
| 48,3 тис. | 0,3% | 41,9% | 31 | щонайменше 31 | 1 559 | |
| 23,3 тис. | 0,2% | 100% | 2 | щонайменше 2 | 11,6 тис. | |
| 13,2 тис. | 0,1% | 100% | 1 | щонайменше 1 | 13,2 тис. | |
| 26 тис. | 0,2% | 50% | 6 | щонайменше 5 | 4 339 |
Parry немає · Multi-Hit 619. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 7,78 млн | 51,8% | 57,6% | Вбито на 3:57 | |
| 4,13 млн | 27,5% | 57,4% | Вбито на 1:45 | |
| 2,81 млн | 18,7% | 54,7% | Вбито на 1:13 | |
Mau Sentry's Soul | 262 тис. | 1,7% | 40% | Вбито 4 |
Інші цілі | 29 тис. | 0,2% | 25% | Кінець не видно |
DPS за 5 сПік 86,6 тис. · середнє 35,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Watchdog KwapoБій 1:46 | Necromancer DuankaБій 1:15 | Ferocious Horn NuakumБій 3:57 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ArcabelloEreshkigal | 38 733 | 40 996 | 32 879 | 26 175 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| PhaminatoahOdar | 10 540 | 13 179 | 9 052 | 8 716 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KazenMeslamtaeda | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 751 | 10 570 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| easyhngOdar | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 173 | 8 086 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| OhashiOdar | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 867 | 5 010 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ArcabelloEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 647 | 94 972 | 149 498 | 3 | 1 |
| PhaminatoahOdar | – | 89 082 | 2 116 | 58 039 | 194 626 | 4 | 3 |
| KazenMeslamtaeda | – | 107 962 | 2 382 | 371 117 | 225 215 | 1 | 5 |
| easyhngOdar | – | 99 218 | 2 165 | 67 546 | 233 789 | 7 | 5 |
| OhashiOdar | – | 97 721 | 2 121 | 131 606 | 314 562 | 5 | 7 |