Проходження: Transcendence
Shattered Arkanis · Stage 3 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:39
- 5 гравців
- 35 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 67 тис. · 18,7% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 1:06
66,8 тис.DPSШкода 4,47 млн
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
59,9 тис.Середній DPS
84,3 тис.DPS лічильника
23,95 млнШкода
137HPS
54,8 тис.Лікування
59,5%Надлишкове лікування
38 тис.Щити
157 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 640Удари
68%Critical Hit
4:42Активний час
4:44Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit69%
Втрачений час0,7%
Back Attack Hits43,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits14,2%
Parry0
Double Hits15,8%
Ключові навички60,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 80,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,03 млн | 45,4% | 100% | 101 | 51 | 20,1 тис. | |
| 353 тис. | 7,9% | 46,7% | 30 | 15 | 11,8 тис. | |
| 328 тис. | 7,3% | 20% | 5 | 5 | 65,6 тис. | |
| 327 тис. | 7,3% | 100% | 2 | 2 | 125 тис. | |
| 287 тис. | 6,4% | 70% | 30 | 15 | 9 551 | |
| 206 тис. | 4,6% | 61,1% | 18 | 18 | 11,5 тис. | |
| 190 тис. | 4,2% | 52,1% | 48 | 26 | 3 953 | |
| 162 тис. | 3,6% | 52,9% | 17 | 17 | 9 552 | |
| 141 тис. | 3,1% | 50% | 8 | 8 | 17,6 тис. | |
| 126 тис. | 2,8% | 54,1% | 37 | 37 | 3 397 | |
| 121 тис. | 2,7% | 50% | 14 | 14 | 8 626 | |
| 121 тис. | 2,7% | 50% | 6 | 6 | 20,1 тис. | |
| 42,7 тис. | 1% | 100% | 3 | 3 | 14,2 тис. | |
| 25,4 тис. | 0,6% | 66,7% | 3 | 3 | 8 454 | |
| 12,2 тис. | 0,3% | 0% | 1 | 1 | 12,2 тис. |
Parry 0 · Multi-Hit 57
DPS за 5 сПік 101 тис. · середнє 66,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Siliator of DeceitБій 1:06 | Ruthilis of PainБій 0:43 | Talisra of the VoidБій 1:38 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HydrogenxIsraphel | 66 788 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | 59 916 | S · 3 469 | Заявлено гравцем |
| MuamarKadafiMunin | 34 078 | 32 256 | 22 568 | 19 077 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ZingaroIsraphel | 32 464 | 30 819 | 18 028 | 18 709 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JonezTahavatha | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 40 767 | 35 118 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DDR6Siel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 349 | 13 910 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HydrogenxIsraphel | – | 172 012 | 2 750 | 54 788 | 157 425 | 0 | 0 |
| MuamarKadafiMunin | – | 119 769 | 2 234 | 11 834 | 97 829 | 1 | 4 |
| ZingaroIsraphel | – | 122 162 | 2 243 | 81 445 | 94 497 | 1 | 3 |
| JonezTahavatha | – | 103 959 | 2 274 | 4 323 | 14 235 | 0 | 1 |
| DDR6Siel | – | 96 679 | 2 300 | 376 341 | 98 453 | 1 | 0 |