Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:03
- 5 гравців
- 25 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 9 633 · 16,9% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 3:42
11,5 тис.DPSШкода 2,95 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 126Середній DPS
9 633DPS лічильника
2,95 млнШкода
201HPS
73,3 тис.Лікування
61,5%Надлишкове лікування
13,3 тис.Щити
191 тис.Отримана шкода
1Смерті
734Удари
31,6%Critical Hit
3:42Активний час
5:06Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit31,6%
Втрачений час27,2%
Back Attack Hits40,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits8,7%
Parry0
Double Hits4,9%
Ключові навички65,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 40,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 821 тис. | 27,8% | 19,8% | 91 | 76 | 9 021 | |
| 711 тис. | 24,1% | 17,9% | 179 | 89 | 3 974 | |
| 393 тис. | 13,3% | 23,1% | 13 | 9 | 30,2 тис. | |
| 208 тис. | 7% | 100% | 15 | 15 | 13,9 тис. | |
| 158 тис. | 5,3% | 41,5% | 41 | 41 | 3 842 | |
| 98,2 тис. | 3,3% | 97,7% | 88 | 42 | 1 115 | |
| 87,3 тис. | 3% | 15,5% | 71 | 31 | 1 229 | |
| 84,1 тис. | 2,9% | 16,7% | 12 | 12 | 7 012 | |
| 82,3 тис. | 2,8% | 16,7% | 18 | 16 | 4 574 | |
| 82,2 тис. | 2,8% | 20% | 10 | 8 | 8 217 | |
| 74,6 тис. | 2,5% | 15,9% | 126 | 23 | 592 | |
| 61,1 тис. | 2,1% | 9,1% | 11 | 11 | 5 553 | |
| 51,9 тис. | 1,8% | 17,5% | 40 | 20 | 1 298 | |
| 30,6 тис. | 1% | 100% | 15 | 15 | 2 039 | |
| 7 386 | 0,3% | 0% | 4 | 4 | 1 847 |
Parry 0 · Multi-Hit 192
DPS за 5 сПік 66,1 тис. · середнє 11,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:52 | Enhanced HarconБій 0:56 | Ultimate BerkБій 2:29 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| XnyAriel | 21 480 | 18 857 | 12 402 | 11 102 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| XanzathulNemon | 15 855 | 19 659 | 10 436 | 9 612 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MayabiYustiel | 9 612 | 10 597 | 6 971 | 5 887 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 0283cNania | 21 781 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 250 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BPFNSHMeslamtaeda | 14 511 | 19 581 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XnyAriel | – | 53 114 | 1 017 | 34 123 | 128 794 | 1 | 7 |
| XanzathulNemon | – | 64 387 | 1 334 | 106 452 | 135 312 | 0 | 1 |
| MayabiYustiel | – | 71 583 | 1 390 | 135 219 | 21 995 | 0 | 3 |
| 0283cNania | – | 62 128 | 1 270 | 48 943 | 69 801 | 1 | 3 |
| BPFNSHMeslamtaeda | – | 62 159 | 1 257 | 73 290 | 190 699 | 1 | 0 |