Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:28
- 5 гравців
- 13 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 10,3 тис. · 14,2% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 2:43
10,7 тис.DPSШкода 2,22 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 260Середній DPS
10,3 тис.DPS лічильника
2,22 млнШкода
22HPS
6 049Лікування
22,1%Надлишкове лікування
1 150Щити
20,9 тис.Отримана шкода
0Смерті
610Удари
24,1%Critical Hit
2:43Активний час
3:35Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit24,1%
Втрачений час24%
Back Attack Hits88,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,8%
Parry0
Double Hits5,1%
Ключові навички62,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 41,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 489 тис. | 22,1% | 16,7% | 60 | 60 | 8 149 | |
| 473 тис. | 21,3% | 19,7% | 127 | 79 | 3 724 | |
| 424 тис. | 19,1% | 36,4% | 11 | 11 | 38,6 тис. | |
| 202 тис. | 9,1% | 100% | 20 | 20 | 10,1 тис. | |
| 142 тис. | 6,4% | 31,1% | 45 | 45 | 3 160 | |
| 140 тис. | 6,3% | 22,2% | 36 | 36 | 3 877 | |
| 104 тис. | 4,7% | 17,7% | 198 | 40 | 523 | |
| 92,8 тис. | 4,2% | 27,5% | 80 | 40 | 1 160 | |
| 75,4 тис. | 3,4% | 16,7% | 12 | 12 | 6 280 | |
| 40,8 тис. | 1,8% | 0% | 5 | 5 | 8 168 | |
| 19,1 тис. | 0,9% | 0% | 7 | 7 | 2 732 | |
| 9 188 | 0,4% | 50% | 4 | 4 | 2 297 | |
| 6 187 | 0,3% | 100% | 5 | 5 | 1 237 |
Parry 0 · Multi-Hit 116
DPS за 5 сПік 32,5 тис. · середнє 10,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:52 | Enhanced HarconБій 0:46 | Ultimate BerkБій 1:48 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RURURURUYustiel | 18 706 | 19 300 | 14 421 | 12 843 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| soulaVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 122 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| mofuVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 549 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 六七Vaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 045 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| モンキーメンビッグガイMarchutan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 747 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RURURURUYustiel | – | 71 414 | 1 273 | 32 180 | 40 976 | 0 | 1 |
| soulaVaizel | – | 69 541 | 1 089 | 9 794 | 28 914 | 0 | 1 |
| mofuVaizel | – | 63 858 | 1 247 | 155 | 4 830 | 0 | 6 |
| 六七Vaizel | – | 51 247 | 896 | 6 049 | 20 927 | 0 | 0 |
| モンキーメンビッグガイMarchutan | – | 48 002 | 938 | 34 818 | 41 885 | 1 | 1 |