Ferocious Horn Den · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 14:38
- 5 гравців
- 36 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Critical Hit: частка шкоди 63,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,47 млн | 16,8% | 54,8% | 104 | щонайменше 97 | 33,4 тис. | |
| 2,69 млн | 13% | 53,9% | 380 | щонайменше 353 | 7 085 | |
| 1,88 млн | 9,1% | 57,3% | 321 | щонайменше 189 | 5 855 | |
| 1,38 млн | 6,7% | 48,8% | 166 | щонайменше 105 | 8 170 | |
| 1,21 млн | 5,9% | 43,2% | 95 | щонайменше 90 | 12,7 тис. | |
| 934 тис. | 4,5% | 55% | 249 | щонайменше 233 | 3 752 | |
| 926 тис. | 4,5% | 50% | 206 | щонайменше 193 | 4 494 | |
| 907 тис. | 4,4% | 62,9% | 132 | щонайменше 67 | 6 868 | |
| 900 тис. | 4,4% | 45,7% | 164 | щонайменше 149 | 5 489 | |
| 853 тис. | 4,1% | 49,2% | 61 | щонайменше 57 | 6 263 | |
| 777 тис. | 3,8% | 55,8% | 43 | щонайменше 39 | 18,1 тис. | |
| 573 тис. | 2,8% | 55,7% | 221 | щонайменше 207 | 2 594 | |
| 573 тис. | 2,8% | 52,5% | 259 | щонайменше 243 | 2 211 | |
| 512 тис. | 2,5% | 61,6% | 86 | щонайменше 82 | 5 958 | |
| 493 тис. | 2,4% | 53,5% | 101 | щонайменше 95 | 4 882 | |
| 479 тис. | 2,3% | 55,3% | 47 | щонайменше 45 | 10,2 тис. | |
| 419 тис. | 2% | 61,5% | 65 | щонайменше 62 | 6 451 | |
| 384 тис. | 1,9% | 57,2% | 299 | щонайменше 281 | 1 284 | |
| 351 тис. | 1,7% | 52,8% | 161 | щонайменше 132 | 2 177 | |
| 277 тис. | 1,3% | 45% | 20 | щонайменше 19 | 13,9 тис. | |
| 159 тис. | 0,8% | 64,2% | 81 | щонайменше 70 | 1 959 | |
| 156 тис. | 0,8% | 58,3% | 12 | щонайменше 12 | 6 650 | |
| 118 тис. | 0,6% | 75,8% | 33 | щонайменше 27 | 3 581 | |
| 59,9 тис. | 0,3% | 28,6% | 7 | щонайменше 6 | 8 556 | |
| 35,9 тис. | 0,2% | 50% | 26 | щонайменше 19 | 1 380 | |
| 16,3 тис. | 0,1% | 100% | 1 | щонайменше 1 | 16,3 тис. | |
| 93 тис. | 0,5% | 57,1% | 28 | щонайменше 28 | 3 322 |
Parry немає · Multi-Hit 904. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 13,25 млн | 64,2% | 54,6% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 100% | |
| 3,57 млн | 17,3% | 51,3% | Вбито на 1:42 | |
| 3,44 млн | 16,7% | 57,5% | Вбито на 1:30 | |
Mau Sentry's Soul | 287 тис. | 1,4% | 35,7% | Вбито 4 |
Інші цілі | 77,3 тис. | 0,4% | 44,4% | Кінець не видно 3 |
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Watchdog KwapoБій 1:30 | Necromancer DuankaБій 1:42 | Ferocious Horn NuakumНе вбито | Ferocious Horn NuakumНе вбито | Ferocious Horn NuakumБій 3:50 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ArcabelloEreshkigal | 38 211 | 37 475 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 31 844 | 25 375 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| KazenMeslamtaeda | 16 966 | 18 177 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 10 140 | 10 366 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| PhaminatoahOdar | 12 290 | 10 820 | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 9 064 | 8 239 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| easyhngOdar | 13 298 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 10 729 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| OhashiOdar | 10 428 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 5 625 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ArcabelloEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 647 | 210 784 | 409 273 | 4 | 7 |
| KazenMeslamtaeda | – | 107 960 | 2 382 | 631 033 | 474 035 | 6 | 8 |
| PhaminatoahOdar | – | 89 082 | 2 116 | 100 398 | 319 416 | 6 | 4 |
| easyhngOdar | – | 99 218 | 2 165 | 81 749 | 471 756 | 10 | 11 |
| OhashiOdar | – | 97 721 | 2 121 | 185 114 | 581 896 | 9 | 8 |