Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:42
- 5 гравців
- 19 вбивств
- Північна Америка (захід)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 97,9 тис. · 29,5% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 3:10
100 тис.DPSШкода 19,68 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
69,7 тис.Середній DPS
95,5 тис.DPS лічильника
19,68 млнШкода
245HPS
69,5 тис.Лікування
72,4%Надлишкове лікування
123 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 843Удари
54,7%Critical Hit
43%Частка призваних істот
3:10Активний час
3:26Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit54,7%
Втрачений час5,3%
Back Attack Hits59,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits22,1%
Parryнемає
Double Hits15,2%
Найбільше шкоди під ефектом
65,9%Still Air
65,9%Artisan's Grilled Pujery
65,9%Superior Speed Scroll
Ключові навички35,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 65,4% · Theostone: частка шкоди 1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,08 млн | 15,6% | 56,4% | 101 | 77 | 30,5 тис. | |
| 2,19 млн | 11,1% | 48,9% | 227 | 216 | 9 636 | |
| 1,71 млн | 8,7% | 60,3% | 68 | 57 | 25,2 тис. | |
| 1,64 млн | 8,4% | 57,6% | 177 | 107 | 9 286 | |
| 1,34 млн | 6,8% | 54,7% | 95 | 43 | 14,1 тис. | |
| 1,29 млн | 6,5% | 45% | 100 | 100 | 12,9 тис. | |
| 1,22 млн | 6,2% | 54,4% | 57 | 38 | 21,4 тис. | |
| 1,06 млн | 5,4% | 59,8% | 189 | 174 | 5 588 | |
| 702 тис. | 3,6% | 61% | 100 | 100 | 7 020 | |
| 667 тис. | 3,4% | 50% | 22 | 22 | 30,3 тис. | |
| 625 тис. | 3,2% | 58,9% | 112 | 112 | 5 584 | |
| 503 тис. | 2,6% | 55,8% | 52 | 52 | 9 669 | |
| 458 тис. | 2,3% | 50,9% | 55 | 55 | 8 333 | |
| 455 тис. | 2,3% | 54,2% | 24 | 24 | 8 645 | |
| 429 тис. | 2,2% | 50% | 62 | 62 | 6 920 | |
| 422 тис. | 2,1% | 45,5% | 22 | 22 | 19,2 тис. | |
| 419 тис. | 2,1% | 50,4% | 113 | 113 | 3 709 | |
| 280 тис. | 1,4% | 59,5% | 37 | 36 | 7 555 | |
| 274 тис. | 1,4% | 53,2% | 141 | 141 | 1 941 | |
| 220 тис. | 1,1% | 69,4% | 49 | 47 | 4 497 | |
| 202 тис. | 1% | 42,9% | 7 | 7 | 10,5 тис. | |
| 176 тис. | 0,9% | 50% | 18 | 18 | 9 753 | |
| 153 тис. | 0,8% | 50% | 6 | 5 | 25,6 тис. | |
| 83,9 тис. | 0,4% | 50% | 4 | 4 | 21 тис. | |
| 12,5 тис. | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 12,5 тис. | |
| 72 тис. | 0,4% | 50% | 4 | 4 | 18 тис. |
Parry немає · Multi-Hit 555. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 8,11 млн | 41,2% | 56% | Вбито на 1:24 | |
| 5,48 млн | 27,9% | 52,5% | Вбито на 1:05 | |
| 5,14 млн | 26,1% | 55,9% | Вбито на 0:50 | |
| 260 тис. | 1,3% | 35,3% | Вбито 3 | |
| 203 тис. | 1% | 57,1% | Вбито 3 | |
| 131 тис. | 0,7% | 50% | Вбито 3 | |
| 43,2 тис. | 0,2% | 66,7% | Вбито на 0:22 | |
Інші цілі | 304 тис. | 1,5% | 52,6% | Не вбито |
DPS за 5 сПік 240 тис. · середнє 100 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:48 | Enhanced HarconБій 1:03 | Ultimate BerkБій 1:23 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DjinnSiel | 133 241 | 100 761 | 92 350 | 73 309 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| LafielVaizel | 61 010 | 60 116 | 28 089 | 33 456 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RiveliaSiel | 62 127 | 39 897 | 41 633 | 33 186 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FentyFloydIsraphel | 42 197 | 52 108 | 32 631 | 29 292 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TeacherMaIsraphel | 110 154 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 100 377 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DjinnSiel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 3 209 | 25 780 | 176 036 | 1 | 4 |
| LafielVaizel | – | 174 457 | 2 796 | 121 189 | 83 675 | 0 | 2 |
| RiveliaSiel | – | 174 880 | 2 877 | 56 546 | 311 689 | 1 | 0 |
| FentyFloydIsraphel | – | 179 043 | 2 882 | 155 504 | 198 138 | 2 | 0 |
| TeacherMaIsraphel | – | 210 782 | 2 904 | 69 450 | 122 671 | 0 | 2 |