Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:07
- 5 гравців
- 19 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,5 тис. · 17,3% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 3:05
14,6 тис.DPSШкода 2,84 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
9 721Середній DPS
13,7 тис.DPS лічильника
2,99 млнШкода
6HPS
2 022Лікування
85,6%Надлишкове лікування
37 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 021Удари
43,4%Critical Hit
3:12Активний час
3:37Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit42,2%
Втрачений час11,8%
Back Attack Hits34,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits3,5%
Parry0
Double Hits8,7%
Ключові навички43,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 44,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 580 тис. | 20,4% | 25,4% | 71 | 71 | 8 163 | |
| 344 тис. | 12,1% | 22,7% | 185 | 37 | 1 861 | |
| 317 тис. | 11,2% | 100% | 193 | 91 | 1 642 | |
| 270 тис. | 9,5% | 38,5% | 13 | 12 | 20,8 тис. | |
| 215 тис. | 7,6% | 37% | 54 | 41 | 3 623 | |
| 196 тис. | 6,9% | 33,3% | 51 | 51 | 3 838 | |
| 170 тис. | 6% | 19,6% | 46 | 46 | 3 702 | |
| 168 тис. | 5,9% | 29,6% | 54 | 54 | 3 114 | |
| 119 тис. | 4,2% | 33,3% | 60 | 60 | 1 990 | |
| 93 тис. | 3,3% | 28,6% | 14 | 9 | 6 642 | |
| 70,7 тис. | 2,5% | 14,3% | 7 | 7 | 10,1 тис. | |
| 55,1 тис. | 1,9% | 31,3% | 32 | 32 | 1 721 | |
| 53,9 тис. | 1,9% | 16,1% | 112 | 111 | 481 | |
| 42,4 тис. | 1,5% | 25% | 12 | 6 | 3 533 | |
| 33,9 тис. | 1,2% | 30% | 10 | 8 | 3 390 | |
| 33 тис. | 1,2% | 66,7% | 3 | 3 | 11 тис. | |
| 23,9 тис. | 0,8% | 50% | 4 | 4 | 5 985 | |
| 22,2 тис. | 0,8% | 85,7% | 21 | 11 | 1 059 | |
| 17,7 тис. | 0,6% | 29,2% | 24 | 24 | 739 | |
| 16 тис. | 0,6% | 40% | 5 | 3 | 3 195 |
Parry 0 · Multi-Hit 289
DPS за 5 сПік 38,9 тис. · середнє 14,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:43 | Enhanced HarconБій 0:42 | Ultimate BerkБій 1:48 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| soulaVaizel | 30 677 | 37 237 | 20 347 | 16 651 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RURURURUYustiel | 25 022 | 29 974 | 14 965 | 13 779 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| mofuVaizel | 17 573 | 18 888 | 11 768 | 9 721 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 六七Vaizel | 14 403 | 22 084 | 8 780 | 8 179 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| モンキーメンビッグガイMarchutan | 12 673 | 15 259 | 7 027 | 6 376 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| soulaVaizel | – | 69 702 | 1 089 | 40 572 | 75 161 | 0 | 2 |
| RURURURUYustiel | – | 71 390 | 1 273 | 58 284 | 109 311 | 1 | 1 |
| mofuVaizel | – | 63 858 | 1 247 | 2 022 | 37 035 | 1 | 9 |
| 六七Vaizel | – | 51 279 | 897 | 8 285 | 33 530 | 1 | 3 |
| モンキーメンビッグガイMarchutan | – | 48 002 | 938 | 112 800 | 75 757 | 0 | 3 |