Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 11:48
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,2 тис. · 17,5% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 6:58
13,7 тис.DPSШкода 6,03 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
9 065Середній DPS
12,7 тис.DPS лічильника
6,42 млнШкода
199HPS
141 тис.Лікування
66,7%Надлишкове лікування
316 тис.Отримана шкода
5Смерті
3 059Удари
26,2%Critical Hit
38,8%Частка призваних істот
7:27Активний час
8:25Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit26,1%
Втрачений час8,3%
Back Attack Hits66,7%
Частка влучань99,9%
Perfect Hits19,5%
Parry4
Double Hits8%
Ключові навички39,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 25,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,09 млн | 18,1% | 18,9% | 127 | щонайменше 99 | 8 612 | |
| 730 тис. | 12,1% | 14,2% | 303 | щонайменше 255 | 2 410 | |
| 583 тис. | 9,7% | 14,5% | 282 | щонайменше 186 | 2 067 | |
| 417 тис. | 6,9% | 23,4% | 77 | щонайменше 61 | 5 410 | |
| 358 тис. | 5,9% | 26,5% | 98 | щонайменше 59 | 3 658 | |
| 356 тис. | 5,9% | 8,8% | 113 | щонайменше 65 | 3 028 | |
| 291 тис. | 4,8% | 9,8% | 41 | щонайменше 36 | 7 109 | |
| 232 тис. | 3,9% | 17,1% | 105 | щонайменше 97 | 2 213 | |
| 212 тис. | 3,5% | 19,6% | 46 | щонайменше 37 | 2 398 | |
| 197 тис. | 3,3% | 89,3% | 262 | щонайменше 101 | 751 | |
| 175 тис. | 2,9% | 11,4% | 35 | щонайменше 30 | 5 010 | |
| 160 тис. | 2,6% | 48% | 98 | щонайменше 88 | 1 628 | |
| 156 тис. | 2,6% | 25,4% | 197 | щонайменше 170 | 790 | |
| 152 тис. | 2,5% | 23,8% | 164 | щонайменше 110 | 928 | |
| 128 тис. | 2,1% | 26,3% | 217 | щонайменше 195 | 588 | |
| 105 тис. | 1,7% | 8,5% | 71 | щонайменше 61 | 1 475 | |
| 101 тис. | 1,7% | 14,8% | 54 | щонайменше 47 | 1 866 | |
| 88,9 тис. | 1,5% | 10,5% | 38 | щонайменше 32 | 2 339 | |
| 88,2 тис. | 1,5% | 11,5% | 61 | щонайменше 53 | 1 446 | |
| 86,6 тис. | 1,4% | 22,5% | 249 | щонайменше 222 | 348 | |
| 71 тис. | 1,2% | 17% | 53 | щонайменше 49 | 1 340 | |
| 66,1 тис. | 1,1% | 9,1% | 11 | щонайменше 10 | 2 435 | |
| 47,9 тис. | 0,8% | 25,4% | 71 | щонайменше 62 | 675 | |
| 35,2 тис. | 0,6% | 33,3% | 6 | щонайменше 4 | 5 869 | |
| 11,4 тис. | 0,2% | 50% | 2 | щонайменше 2 | 5 695 | |
| 86,9 тис. | 1,4% | 14,8% | 88 | щонайменше 81 | 987 |
Parry 4 · Multi-Hit 747 Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
DPS за 5 сПік 34,8 тис. · середнє 13,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:27 | Black Smoke MuruteБій 1:29 | Kromede's DesireБій 4:23 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PoppiEreshkigal | 27 016 | 30 881 | 15 120 | 13 971 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshweyEreshkigal | 22 809 | 23 178 | 11 098 | 10 600 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MagnificaEreshkigal | 16 735 | 19 405 | 10 675 | 9 065 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ReikonEreshkigal | 25 584 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 16 387 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MirabellaEreshkigal | 13 255 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 5 542 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PoppiEreshkigal | – | 98 111 | 2 181 | 131 186 | 281 053 | 1 | 9 |
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 139 | 237 310 | 440 549 | 0 | 6 |
| MagnificaEreshkigal | – | 92 159 | 2 135 | 141 403 | 316 362 | 5 | 8 |
| ReikonEreshkigal | – | 110 846 | 2 172 | 90 592 | 341 263 | 2 | 15 |
| MirabellaEreshkigal | – | 106 217 | 2 213 | 945 077 | 444 068 | 6 | 7 |