Проходження: Expedition
Vakron Sky Island · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:56
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 27,6 тис. · 30,8% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:50
29,7 тис.DPSШкода 6,44 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,5 тис.Середній DPS
27,2 тис.DPS лічильника
6,44 млнШкода
12HPS
5 346Лікування
93,8%Надлишкове лікування
7 191Отримана шкода
0Смерті
1 543Удари
53,6%Critical Hit
41,4%Частка призваних істот
3:50Активний час
3:56Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit53,6%
Втрачений час1,4%
Back Attack Hits56,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits22,1%
Parry0
Double Hits6,4%
Найбільше шкоди під ефектом
61,9%Element Unification
60,1%All Element Boost
60%Fire Mark
Ключові навички39,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 61,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,03 млн | 16% | 47,9% | 73 | 68 | 14,1 тис. | |
| 873 тис. | 13,6% | 56,8% | 192 | 191 | 4 549 | |
| 661 тис. | 10,3% | 52% | 100 | 68 | 6 541 | |
| 645 тис. | 10% | 51,9% | 181 | 109 | 3 566 | |
| 386 тис. | 6% | 57,5% | 40 | 40 | 9 658 | |
| 313 тис. | 4,9% | 58,3% | 24 | 24 | 13,1 тис. | |
| 302 тис. | 4,7% | 52,1% | 117 | 117 | 2 583 | |
| 280 тис. | 4,3% | 50,8% | 65 | 34 | 4 304 | |
| 278 тис. | 4,3% | 51,5% | 33 | 33 | 8 435 | |
| 240 тис. | 3,7% | 48,1% | 27 | 27 | 3 932 | |
| 223 тис. | 3,5% | 53,3% | 75 | 75 | 2 974 | |
| 183 тис. | 2,8% | 47,5% | 122 | 122 | 1 497 | |
| 171 тис. | 2,6% | 51,6% | 93 | 74 | 1 835 | |
| 126 тис. | 2% | 53,9% | 141 | 141 | 891 | |
| 109 тис. | 1,7% | 45,7% | 35 | 35 | 3 115 | |
| 95,7 тис. | 1,5% | 57,9% | 57 | 57 | 1 679 | |
| 95,4 тис. | 1,5% | 67,6% | 37 | 37 | 2 577 | |
| 92,5 тис. | 1,4% | 60,9% | 23 | 23 | 4 023 | |
| 80,8 тис. | 1,3% | 55% | 20 | 20 | 4 041 | |
| 66,3 тис. | 1% | 75% | 8 | 5 | 8 291 | |
| 59,8 тис. | 0,9% | 57,1% | 7 | 7 | 3 962 | |
| 58,7 тис. | 0,9% | 71,4% | 42 | 42 | 1 398 | |
| 27,5 тис. | 0,4% | 25% | 8 | 4 | 3 442 | |
| 17,5 тис. | 0,3% | 52,9% | 17 | 17 | 1 029 | |
| 6 185 | 0,1% | 100% | 1 | 1 | 6 185 | |
| 17,4 тис. | 0,3% | 60% | 5 | 5 | 3 477 |
Parry 0 · Multi-Hit 455
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Vakron | 3,19 млн | 49,5% | 52,7% | Вбито 1 |
| Tiere | 1,65 млн | 25,6% | 53,4% | Вбито 1 |
| Thamon | 1,57 млн | 24,4% | 56,2% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 36,4 тис. | 0,6% | 46,4% | Вбито 1 |
DPS за 5 сПік 59,9 тис. · середнє 29,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | TiereБій 0:51 | ThamonБій 0:58 | VakronБій 1:47 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SchkiperLumiel | 29 302 | 24 155 | 24 377 | 13 275 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| oXINoPhernos | 21 318 | 23 818 | 17 189 | 10 387 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MoondesAgnita | 11 249 | 16 563 | 14 369 | 7 403 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| GjordKochi | 31 924 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 29 719 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| sdaduicBeritra | 7 553 | 7 821 | 6 350 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.