Проходження: Transcendence
Shattered Arkanis · Stage 4 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:24
- 5 гравців
- 47 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 48,6 тис. · 30,1% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:14
48,1 тис.DPSШкода 12,51 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
35,6 тис.Середній DPS
45,4 тис.DPS лічильника
17,99 млнШкода
101HPS
51,3 тис.Лікування
89,5%Надлишкове лікування
193 тис.Отримана шкода
3Смерті
3 083Удари
53,2%Critical Hit
39,3%Частка призваних істот
6:24Активний час
6:36Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit55,2%
Втрачений час1,3%
Back Attack Hits32,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits25,7%
Parry0
Double Hits14,7%
Ключові навички39,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 70,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,44 млн | 19,5% | 57,3% | 117 | щонайменше 87 | 20,9 тис. | |
| 1,46 млн | 11,7% | 55,8% | 224 | щонайменше 222 | 6 524 | |
| 1,04 млн | 8,3% | 62% | 179 | щонайменше 122 | 5 795 | |
| 803 тис. | 6,4% | 54,2% | 48 | щонайменше 46 | 16,7 тис. | |
| 729 тис. | 5,8% | 49,2% | 63 | щонайменше 47 | 11,5 тис. | |
| 718 тис. | 5,7% | 55,6% | 205 | щонайменше 200 | 3 502 | |
| 644 тис. | 5,1% | 54,9% | 113 | щонайменше 111 | 5 701 | |
| 634 тис. | 5,1% | 53,4% | 88 | щонайменше 45 | 7 204 | |
| 525 тис. | 4,2% | 58,3% | 139 | щонайменше 138 | 3 773 | |
| 423 тис. | 3,4% | 48% | 25 | щонайменше 25 | 16,9 тис. | |
| 349 тис. | 2,8% | 56,3% | 80 | щонайменше 80 | 4 360 | |
| 308 тис. | 2,5% | 57,8% | 135 | щонайменше 135 | 2 281 | |
| 301 тис. | 2,4% | 52% | 25 | щонайменше 25 | 12,1 тис. | |
| 282 тис. | 2,3% | 65,2% | 46 | щонайменше 46 | 6 138 | |
| 254 тис. | 2% | 39,3% | 28 | щонайменше 28 | 5 596 | |
| 236 тис. | 1,9% | 54,3% | 35 | щонайменше 35 | 6 747 | |
| 234 тис. | 1,9% | 41,4% | 58 | щонайменше 57 | 4 029 | |
| 225 тис. | 1,8% | 50,5% | 97 | щонайменше 96 | 2 323 | |
| 220 тис. | 1,8% | 47% | 166 | щонайменше 166 | 1 327 | |
| 205 тис. | 1,6% | 59% | 83 | щонайменше 61 | 2 476 | |
| 172 тис. | 1,4% | 75% | 40 | щонайменше 40 | 4 296 | |
| 77,4 тис. | 0,6% | 50% | 4 | щонайменше 4 | 19,3 тис. | |
| 67,5 тис. | 0,5% | 37,5% | 8 | щонайменше 8 | 5 945 | |
| 35,6 тис. | 0,3% | 25% | 4 | щонайменше 4 | 8 895 | |
| 26,8 тис. | 0,2% | 30,8% | 13 | щонайменше 13 | 2 059 | |
| 21 тис. | 0,2% | 100% | 20 | щонайменше 9 | 1 051 | |
| 12,8 тис. | 0,1% | 100% | 2 | щонайменше 2 | 6 392 | |
| 8 260 | 0,1% | 0% | 1 | щонайменше 1 | 8 260 | |
| 59,7 тис. | 0,5% | 48,1% | 54 | щонайменше 53 | 1 106 |
Parry 0 · Multi-Hit 507 Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
DPS за 5 сПік 142 тис. · середнє 48,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Siliator of DeceitБій 1:03 | Ruthilis of PainБій 1:01 | Talisra of the VoidБій 2:15 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ArcabelloEreshkigal | 31 723 | 27 868 | 24 612 | 21 377 | S · 4 384 | Заявлено гравцем |
| ScudyEreshkigal | 23 879 | 20 317 | 18 892 | 13 041 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BaldersEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 47 482 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TommyGreenEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 47 062 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DarksbierEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 32 058 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ArcabelloEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 628 | 92 029 | 222 162 | 3 | 3 |
| ScudyEreshkigal | – | 113 302 | 1 815 | 455 287 | 103 204 | 1 | 1 |
| BaldersEreshkigal | – | 165 019 | 2 783 | 170 765 | 313 165 | 2 | 4 |
| TommyGreenEreshkigal | – | 162 892 | 2 719 | 51 298 | 192 632 | 3 | 0 |
| DarksbierEreshkigal | – | 157 602 | 2 802 | 64 376 | 141 867 | 0 | 5 |