Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:18
- 5 гравців
- 10 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11,6 тис. · 16,5% бою · Місце 3 із 4 · Активний час 2:56
7 956DPSШкода 2,12 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
6 649Середній DPS
8 027DPS лічильника
2,12 млнШкода
143HPS
45,7 тис.Лікування
69,1%Надлишкове лікування
149 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 125Удари
35,7%Critical Hit
2:56Активний час
4:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit35,7%
Втрачений час3,3%
Back Attack Hits52,4%
Частка влучань95,4%
Perfect Hits8,5%
Parry52
Double Hits8,3%
Найбільше шкоди під ефектом
98,4%Ambush Stance
92,3%Light of Regeneration
88,7%Debilitating Mark
Ключові навички37,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 46,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 433 тис. | 20,5% | 26,4% | 129 | 60 | 3 358 | 2 | |
| 233 тис. | 11% | 25% | 20 | 13 | 11,7 тис. | 2 | |
| 132 тис. | 6,2% | 33,3% | 93 | 93 | 1 421 | 9 | |
| 122 тис. | 5,8% | 32,5% | 194 | 34 | 630 | 18 | |
| 121 тис. | 5,7% | 41% | 39 | 28 | 3 091 | немає | |
| 117 тис. | 5,5% | 22,2% | 36 | 23 | 3 259 | немає | |
| 108 тис. | 5,1% | 28,5% | 151 | 42 | 717 | 8 | |
| 99,8 тис. | 4,7% | 25,3% | 99 | 32 | 1 008 | 5 | |
| 98,3 тис. | 4,6% | 23,9% | 67 | 39 | 1 468 | 4 | |
| 93,1 тис. | 4,4% | 92,4% | 79 | 35 | 1 179 | немає | |
| 87,9 тис. | 4,2% | 66,7% | 6 | 5 | 14,6 тис. | немає | |
| 74,7 тис. | 3,5% | 77,8% | 9 | 6 | 8 296 | немає | |
| 74,1 тис. | 3,5% | 30% | 20 | 14 | 3 706 | 2 | |
| 62 тис. | 2,9% | 41,5% | 41 | 41 | 1 513 | немає | |
| 58,9 тис. | 2,8% | 31,6% | 19 | 16 | 3 097 | немає | |
| 52,7 тис. | 2,5% | — | 0 | 0 | — | немає | |
| 42,7 тис. | 2% | 18,8% | 16 | 14 | 2 669 | немає | |
| 41,9 тис. | 2% | 26,7% | 15 | 8 | 2 793 | 1 | |
| 29,4 тис. | 1,4% | 46,2% | 78 | 60 | 377 | 1 | |
| 21,7 тис. | 1% | 41,7% | 12 | 6 | 1 805 | немає | |
| 12,6 тис. | 0,6% | 0% | 2 | 1 | 6 304 | немає |
Parry 52 · Multi-Hit 643. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,01 млн | 47,8% | 35,5% | Вбито на 1:56 | |
| 887 тис. | 41,9% | 32,4% | Вбито на 1:06 | |
| 115 тис. | 5,4% | 48,8% | Вбито 2 | |
| 52,6 тис. | 2,5% | 47,8% | Вбито на 0:22 | |
Urugugu Mage | 31,4 тис. | 1,5% | 46,7% | Вбито на 0:40 |
| 18,4 тис. | 0,9% | 66,7% | Вбито на 0:40 |
DPS за 5 сПік 29,3 тис. · середнє 7 956 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:07 | Judge UrahumБій 1:21 | Divine AuldorБій 1:57 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HerbstlaubLumiel | 22 429 | 16 021 | 14 911 | 14 343 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SuaniLumiel | 21 049 | 15 465 | 13 871 | 13 526 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| OSMANTsenka | 16 305 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 651 | 6 649 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RastamouAzphel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 731 | 5 785 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| GeordieeIsraphel | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Приховано до перевірки |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HerbstlaubLumiel | – | 80 542 | 1 479 | 96 800 | 300 500 | 0 | 0 |
| SuaniLumiel | – | 184 416 | 1 887 | 416 758 | 60 717 | 0 | 1 |
| OSMANTsenka | – | 86 882 | 1 722 | 45 700 | 148 813 | 0 | 6 |
| RastamouAzphel | – | 73 579 | 1 560 | 21 374 | 40 550 | 0 | 1 |
| GeordieeIsraphel | – | 87 067 | 1 779 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |