Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:45
- 5 гравців
- 26 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 12 тис. · 19,9% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 3:58
12 тис.DPSШкода 3,39 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 340Середній DPS
11,4 тис.DPS лічильника
3,39 млнШкода
267HPS
109 тис.Лікування
53,2%Надлишкове лікування
19 тис.Щити
146 тис.Отримана шкода
0Смерті
808Удари
41,6%Critical Hit
3:58Активний час
4:56Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit41,6%
Втрачений час15,5%
Back Attack Hits37,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,4%
Parryнемає
Double Hits4,2%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Sprint Mantra
100%Undefeated Mantra
91,5%Protection Circle
Ключові навички59,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 51,6% · Theostone: частка шкоди 2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 тис. | 21,3% | 30,7% | 153 | 70 | 4 708 | |
| 712 тис. | 21% | 30,4% | 69 | 50 | 10,3 тис. | |
| 580 тис. | 17,1% | 25% | 16 | 13 | 36,3 тис. | |
| 255 тис. | 7,5% | 100% | 21 | 21 | 12,1 тис. | |
| 183 тис. | 5,4% | 40,4% | 52 | 52 | 3 512 | |
| 125 тис. | 3,7% | 30,9% | 81 | 49 | 1 538 | |
| 124 тис. | 3,7% | 94,7% | 95 | 47 | 1 310 | |
| 113 тис. | 3,3% | 15,8% | 19 | 15 | 5 925 | |
| 106 тис. | 3,1% | 37,7% | 146 | 38 | 727 | |
| 106 тис. | 3,1% | 21,4% | 14 | 10 | 7 547 | |
| 96,9 тис. | 2,9% | 13,3% | 15 | 15 | 6 460 | |
| 77,9 тис. | 2,3% | 29,4% | 17 | 11 | 4 584 | |
| 74,8 тис. | 2,2% | 18,8% | 48 | 24 | 1 559 | |
| 46 тис. | 1,4% | 33,3% | 12 | 12 | 3 834 | |
| 26,6 тис. | 0,8% | 100% | 15 | 15 | 1 775 | |
| 22,7 тис. | 0,7% | 38,5% | 26 | 19 | 871 | |
| 9 410 | 0,3% | 16,7% | 6 | 4 | 1 568 | |
| 7 524 | 0,2% | 0% | 3 | 3 | 2 508 |
Parry немає · Multi-Hit 400. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,29 млн | 38,1% | 37,4% | Вбито на 2:46 | |
| 708 тис. | 20,9% | 43,6% | Вбито на 0:57 | |
| 695 тис. | 20,5% | 45,1% | Вбито на 0:58 | |
Krao Magic Test Subject | 461 тис. | 13,6% | 48,7% | Вбито 8 |
Enhanced Krao Test Subject | 152 тис. | 4,5% | 32,5% | Вбито 6 |
Krao Mutant | 81,5 тис. | 2,4% | 12,5% | Вбито 4 |
DPS за 5 сПік 39,9 тис. · середнє 12 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:54 | Enhanced HarconБій 1:00 | Ultimate BerkБій 2:46 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TrixAriel | 23 730 | 30 735 | 12 653 | 13 786 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SigilChefVaizel | 17 294 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 742 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| lVubLHadala | 13 998 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 218 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SkornorLumiel | 14 779 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 196 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| EpicBroHadala | 14 915 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 6 145 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TrixAriel | – | 58 881 | 1 043 | 38 982 | 119 422 | 0 | 5 |
| SigilChefVaizel | – | 61 764 | 1 233 | 108 545 | 145 685 | 0 | 1 |
| lVubLHadala | – | 69 370 | 1 377 | 227 760 | 124 436 | 0 | 0 |
| SkornorLumiel | – | 60 910 | 1 245 | 131 884 | 128 326 | 0 | 2 |
| EpicBroHadala | – | 65 635 | 1 296 | 127 511 | 153 444 | 0 | 4 |