Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:16
- 5 гравців
- 14 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11 тис. · 15,9% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 5:14
11 тис.DPSШкода 3,47 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
6 981Середній DPS
10,1 тис.DPS лічильника
3,47 млнШкода
63HPS
31,3 тис.Лікування
78,3%Надлишкове лікування
44 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 984Удари
20,2%Critical Hit
38,9%Частка призваних істот
5:14Активний час
5:44Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit20,2%
Втрачений час0%
Back Attack Hits42,8%
Частка влучань92,3%
Perfect Hits13,7%
Parry153
Double Hits3,1%
Найбільше шкоди під ефектом
64,4%Undefeated Mantra
62,9%Element Unification
60,3%All Element Boost
Ключові навички36,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 20,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 560 тис. | 16,1% | 9,9% | 81 | 75 | 6 907 | 9 | |
| 399 тис. | 11,5% | 8,9% | 224 | 136 | 1 780 | 13 | |
| 310 тис. | 9% | 7% | 142 | 82 | 2 127 | 8 | |
| 207 тис. | 6% | 16,2% | 37 | 37 | 5 590 | 2 | |
| 185 тис. | 5,3% | 11,8% | 34 | 33 | 1 868 | 4 | |
| 167 тис. | 4,8% | 88,8% | 179 | 86 | 934 | 1 | |
| 146 тис. | 4,2% | 6,3% | 32 | 32 | 4 578 | 5 | |
| 144 тис. | 4,1% | 2,6% | 78 | 78 | 1 844 | 12 | |
| 130 тис. | 3,8% | 3,4% | 87 | 87 | 1 497 | 10 | |
| 130 тис. | 3,7% | 23,3% | 60 | 30 | 2 159 | 3 | |
| 129 тис. | 3,7% | 6,5% | 92 | 92 | 1 407 | 9 | |
| 120 тис. | 3,5% | 24,5% | 94 | 94 | 1 274 | 6 | |
| 113 тис. | 3,2% | 16,1% | 168 | 168 | 670 | 16 | |
| 109 тис. | 3,1% | 12% | 25 | 23 | 4 347 | 3 | |
| 85 тис. | 2,5% | 14,8% | 203 | 203 | 419 | 19 | |
| 75,4 тис. | 2,2% | 55,6% | 45 | 45 | 1 676 | 1 | |
| 66,6 тис. | 1,9% | 16,5% | 79 | 79 | 843 | 5 | |
| 61,7 тис. | 1,8% | 7,9% | 63 | 57 | 979 | 5 | |
| 47 тис. | 1,4% | 22,2% | 9 | 8 | 2 084 | немає | |
| 45 тис. | 1,3% | 15,8% | 76 | 76 | 592 | 6 | |
| 36,3 тис. | 1% | 20% | 5 | 4 | 2 874 | 1 | |
| 35,2 тис. | 1% | 0% | 12 | 8 | 2 933 | 2 | |
| 32,7 тис. | 0,9% | 27,3% | 22 | 12 | 1 486 | 3 | |
| 27,9 тис. | 0,8% | 33,3% | 6 | 6 | 4 644 | немає | |
| 27,4 тис. | 0,8% | 10,5% | 38 | 32 | 721 | 4 | |
| 8 962 | 0,3% | 0% | 2 | 2 | 4 481 | немає | |
| 6 504 | 0,2% | 15,8% | 19 | 19 | 342 | 1 | |
| 5 286 | 0,2% | 0% | 2 | 2 | 2 643 | немає | |
| 56,8 тис. | 1,6% | 14,3% | 70 | 69 | 811 | 5 |
Parry 153 · Multi-Hit 452. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,68 млн | 48,6% | 23,6% | Вбито на 2:37 | |
| 977 тис. | 28,2% | 20,5% | Вбито на 1:25 | |
| 744 тис. | 21,5% | 10,6% | Вбито на 1:11 | |
| 46,2 тис. | 1,3% | 37,5% | Вбито 2 | |
| 16,1 тис. | 0,5% | 50% | Вбито на 0:33 |
DPS за 5 сПік 20,6 тис. · середнє 11 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:25 | Judge UrahumБій 1:13 | Divine AuldorБій 2:37 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MumeïEreshkigal | 31 617 | 27 602 | 24 958 | 18 819 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| RAÜFZemurru | 11 517 | 13 271 | 9 777 | 7 044 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Sera201Yustiel | 11 963 | 10 402 | 10 665 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FrattixHadala | 12 027 | 12 726 | 10 541 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LusiaKromede | 9 384 | 9 824 | 6 580 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MumeïEreshkigal | – | 81 905 | 1 507 | 94 735 | 227 031 | 0 | 15 |
| RAÜFZemurru | – | 70 433 | 1 505 | 70 465 | 186 846 | 0 | 4 |
| Sera201Yustiel | – | 72 027 | 1 420 | 31 279 | 44 031 | 0 | 1 |
| FrattixHadala | – | 75 471 | 1 710 | 71 590 | 198 298 | 1 | 4 |
| LusiaKromede | – | 80 201 | 1 675 | 309 387 | 57 967 | 0 | 3 |