Проходження: Transcendence
Deus Research Base · Stage 1 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:00
- 5 гравців
- 13 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 20,4 тис. · 31,5% бою · Місце 1 із 4 · Активний час 2:11
20,3 тис.DPSШкода 2,98 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11,5 тис.Середній DPS
19,9 тис.DPS лічильника
3,45 млнШкода
71HPS
21,5 тис.Лікування
81%Надлишкове лікування
49,7 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 161Удари
28,5%Critical Hit
35,5%Частка призваних істот
2:31Активний час
2:52Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit25,8%
Втрачений час9,7%
Back Attack Hits15,2%
Частка влучань97,9%
Perfect Hits14,9%
Parry22
Double Hits9,9%
Найбільше шкоди під ефектом
69,8%Speed Scroll
69,8%Courage Scroll
69,8%Benediction Scroll
Ключові навички42,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 36,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 470 тис. | 15,8% | 26,7% | 45 | 39 | 10,4 тис. | немає | |
| 433 тис. | 14,6% | 22,4% | 116 | 116 | 3 737 | 2 | |
| 357 тис. | 12% | 26,8% | 123 | 73 | 2 902 | 4 | |
| 203 тис. | 6,8% | 42,3% | 26 | 26 | 7 808 | немає | |
| 183 тис. | 6,1% | 28,9% | 38 | 33 | 4 745 | немає | |
| 133 тис. | 4,5% | 22,9% | 109 | 109 | 1 220 | 2 | |
| 125 тис. | 4,2% | 29,4% | 17 | 17 | 7 358 | немає | |
| 114 тис. | 3,8% | 26,7% | 15 | 15 | 3 138 | немає | |
| 113 тис. | 3,8% | 8,3% | 12 | 12 | 9 416 | немає | |
| 109 тис. | 3,7% | 25,5% | 51 | 51 | 2 146 | немає | |
| 94,3 тис. | 3,2% | 31,4% | 51 | 51 | 1 849 | 2 | |
| 77,1 тис. | 2,6% | 23,5% | 34 | 34 | 2 268 | немає | |
| 73,8 тис. | 2,5% | 12,5% | 24 | 12 | 3 076 | немає | |
| 72,9 тис. | 2,4% | 16,7% | 78 | 78 | 934 | 6 | |
| 70,5 тис. | 2,4% | 52,2% | 23 | 23 | 3 065 | немає | |
| 63,2 тис. | 2,1% | 26,3% | 95 | 95 | 665 | 4 | |
| 59,9 тис. | 2% | 17,9% | 28 | 28 | 2 140 | 1 | |
| 55,8 тис. | 1,9% | 31,5% | 54 | 43 | 1 034 | 1 | |
| 45,5 тис. | 1,5% | 29,2% | 48 | 48 | 947 | немає | |
| 44,5 тис. | 1,5% | 21,4% | 14 | 14 | 3 176 | немає | |
| 30,1 тис. | 1% | 50% | 4 | 4 | 3 069 | немає | |
| 16,5 тис. | 0,6% | 25% | 4 | 4 | 4 126 | немає | |
| 16,2 тис. | 0,5% | 18,2% | 11 | 11 | 1 477 | немає | |
| 10,8 тис. | 0,4% | 33,3% | 3 | 3 | 3 586 | немає | |
| 2 901 | 0,1% | 33,3% | 3 | 3 | 967 | немає | |
| 1 389 | 0% | 50% | 2 | 2 | 695 | немає |
Parry 22 · Multi-Hit 235. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,53 млн | 51,3% | 25,2% | Вбито на 1:06 | |
| 814 тис. | 27,3% | 23,4% | Вбито на 0:47 | |
| 635 тис. | 21,3% | 30,5% | Вбито на 0:33 |
DPS за 5 сПік 33,2 тис. · середнє 20,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | GelcosБій 0:33 | NazmunБій 0:47 | AtielБій 1:06 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AnklebreakLumiel | 22 384 | 18 794 | 19 495 | 10 840 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CrtuBeritra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 547 | 4 112 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NóelleMarchutan | 19 134 | 17 258 | 22 945 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ILexxNemon | 25 070 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MonarhZikel | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Приховано до перевірки |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AnklebreakLumiel | – | 84 960 | 1 765 | 22 829 | 42 564 | 0 | 1 |
| CrtuBeritra | – | 95 172 | 1 675 | 106 763 | 19 814 | 0 | 1 |
| NóelleMarchutan | – | 83 332 | 1 644 | 21 451 | 49 680 | 0 | 4 |
| ILexxNemon | – | 93 028 | 1 790 | 52 640 | 75 922 | 1 | 2 |
| MonarhZikel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 3 039 | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки | Приховано до перевірки |