Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:38
- 5 гравців
- 29 вбивств
- Північна Америка (схід)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 26 тис. · 37,4% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:45
28,2 тис.DPSШкода 6,56 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
19,8 тис.Середній DPS
25,5 тис.DPS лічильника
6,69 млнШкода
0HPS
0Лікування
139 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 346Удари
47,3%Critical Hit
3:48Активний час
4:22Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit46,8%
Втрачений час10,8%
Back Attack Hits41,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,1%
Parry0
Double Hits6,8%
Ключові навички40,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 47,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,44 млн | 22% | 27,3% | 33 | 10 | 43,7 тис. | |
| 684 тис. | 10,4% | 32,5% | 40 | 40 | 17,1 тис. | |
| 524 тис. | 8% | 33,9% | 186 | 42 | 2 819 | |
| 493 тис. | 7,5% | 100% | 195 | 85 | 2 528 | |
| 481 тис. | 7,3% | 28,9% | 83 | 65 | 5 393 | |
| 481 тис. | 7,3% | 38,8% | 80 | 80 | 5 165 | |
| 445 тис. | 6,8% | 40,4% | 94 | 61 | 4 733 | |
| 438 тис. | 6,7% | 28,6% | 84 | 54 | 5 216 | |
| 220 тис. | 3,3% | 44,8% | 58 | 58 | 3 788 | |
| 218 тис. | 3,3% | 40% | 20 | 15 | 10,9 тис. | |
| 170 тис. | 2,6% | 31,6% | 38 | 38 | 4 465 | |
| 141 тис. | 2,2% | 29,4% | 109 | 109 | 1 297 | |
| 141 тис. | 2,2% | 33,3% | 126 | 126 | 1 121 | |
| 122 тис. | 1,9% | 95,6% | 68 | 33 | 1 801 | |
| 110 тис. | 1,7% | 26,1% | 23 | 23 | 4 765 | |
| 102 тис. | 1,6% | 44,4% | 9 | 8 | 11,3 тис. | |
| 101 тис. | 1,5% | 28,6% | 7 | 7 | 14,4 тис. | |
| 99,9 тис. | 1,5% | 25% | 40 | 40 | 2 497 | |
| 79,2 тис. | 1,2% | 70% | 10 | 9 | 7 922 | |
| 66,1 тис. | 1% | 33,3% | 12 | 12 | 5 509 |
Parry 0 · Multi-Hit 332
DPS за 5 сПік 86,1 тис. · середнє 28,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:48 | Enhanced HarconБій 0:52 | Ultimate BerkБій 2:12 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DeofoulNemon | 32 425 | 28 371 | 17 854 | 16 982 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| DazedNemon | 14 051 | 15 477 | 5 052 | 6 595 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ownqiiFregion | 16 221 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 6 435 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| butterfliesLumiel | 6 427 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 3 173 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MikaniNemon | 40 068 | 40 965 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DeofoulNemon | – | 91 304 | 1 929 | 149 277 | 17 489 | 0 | 3 |
| DazedNemon | – | 57 486 | 1 167 | 12 231 | 187 450 | 1 | 3 |
| ownqiiFregion | – | 63 989 | 1 290 | 64 303 | 66 733 | 0 | 3 |
| butterfliesLumiel | – | 37 024 | 804 | 3 947 | 80 028 | 1 | 1 |
| MikaniNemon | – | 84 674 | 1 837 | 0 | 138 796 | 1 | 4 |