Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:40
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Північна Америка (захід)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 36,7 тис. · 12,3% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:12
38 тис.DPSШкода 10,12 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
26 тис.Середній DPS
36,8 тис.DPS лічильника
10,42 млнШкода
440HPS
176 тис.Лікування
63,3%Надлишкове лікування
28,7 тис.Щити
260 тис.Отримана шкода
1Смерті
878Удари
63,6%Critical Hit
4:17Активний час
4:43Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit63,5%
Втрачений час8,5%
Back Attack Hits83,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits18,1%
Parryнемає
Double Hits12,5%
Найбільше шкоди під ефектом
99,8%Benediction Scroll
99%Undefeated Mantra
93,3%Sprint Mantra
Ключові навички52,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 88,1% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,38 млн | 23,5% | 100% | 74 | 74 | 32,2 тис. | |
| 1,71 млн | 16,9% | 100% | 83 | 83 | 20,6 тис. | |
| 1,25 млн | 12,3% | 100% | 19 | 19 | 65,6 тис. | |
| 1,00 млн | 9,9% | 70,3% | 37 | 35 | 27,2 тис. | |
| 892 тис. | 8,8% | 69,4% | 72 | 36 | 12,4 тис. | |
| 792 тис. | 7,8% | 56,4% | 39 | 35 | 20,3 тис. | |
| 491 тис. | 4,9% | 48% | 98 | 98 | 5 012 | |
| 409 тис. | 4% | 52,4% | 42 | 39 | 9 727 | |
| 258 тис. | 2,5% | 48,8% | 207 | 51 | 1 246 | |
| 251 тис. | 2,5% | 50,5% | 93 | 46 | 2 702 | |
| 240 тис. | 2,4% | 41,2% | 17 | 17 | 14,1 тис. | |
| 208 тис. | 2,1% | 50% | 10 | 9 | 20,8 тис. | |
| 126 тис. | 1,2% | 58,3% | 12 | 12 | 10,5 тис. | |
| 39,8 тис. | 0,4% | 82,4% | 17 | 17 | 2 341 | |
| 26,6 тис. | 0,3% | 50% | 4 | 4 | 6 642 | |
| 19,5 тис. | 0,2% | 42,9% | 28 | 28 | 697 | |
| 11,4 тис. | 0,1% | 100% | 1 | 1 | 11,4 тис. | |
| 9 956 | 0,1% | 100% | 8 | 3 | 1 245 |
Parry немає · Multi-Hit 269. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 4,72 млн | 46,7% | 63,8% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 100% | |
| 2,60 млн | 25,7% | 61,6% | Вбито на 0:56 | |
| 2,06 млн | 20,4% | 71,1% | Вбито на 1:02 | |
| 269 тис. | 2,7% | 48,5% | Вбито 2 | |
| 239 тис. | 2,4% | 52,6% | Вбито 4 | |
| 216 тис. | 2,1% | 42,9% | Вбито 3 | |
| 6 702 | 0,1% | 0% | Вбито на 0:24 |
DPS за 5 сПік 105 тис. · середнє 38 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:57 | Enhanced HarconБій 0:57 | Ultimate BerkНе вбито | Ultimate BerkБій 1:35 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DjinnSiel | 142 809 | 122 372 | Боса не вбито, тому DPS немає | 69 728 | 67 642 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| FentyFloydIsraphel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 33 642 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| RiveliaSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 30 944 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TeacherMaIsraphel | 105 027 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LafielVaizel | 49 838 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DjinnSiel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 3 209 | 50 905 | 360 235 | 2 | 2 |
| FentyFloydIsraphel | – | 179 007 | 2 882 | 231 865 | 433 720 | 5 | 1 |
| RiveliaSiel | – | 174 880 | 2 877 | 41 943 | 501 617 | 4 | 4 |
| TeacherMaIsraphel | – | 210 782 | 2 904 | 97 480 | 275 841 | 2 | 5 |
| LafielVaizel | – | 174 457 | 2 796 | 176 378 | 259 838 | 1 | 2 |