Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:41
- 5 гравців
- 30 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 8 407 · 15,4% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 3:07
9 661DPSШкода 2,73 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
6 797Середній DPS
7 869DPS лічильника
2,73 млнШкода
238HPS
95,6 тис.Лікування
56,8%Надлишкове лікування
20,1 тис.Щити
123 тис.Отримана шкода
0Смерті
405Удари
30,9%Critical Hit
3:07Активний час
5:46Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit30,9%
Втрачений час42,2%
Back Attack Hits19,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,9%
Parry0
Double Hits3,2%
Ключові навички86,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 47,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,04 млн | 38,1% | 32,3% | 99 | 69 | 10,5 тис. | |
| 899 тис. | 33% | 26,7% | 195 | 94 | 4 611 | |
| 413 тис. | 15,2% | 42,9% | 14 | 10 | 29,5 тис. | |
| 118 тис. | 4,3% | 36,4% | 11 | 8 | 10,7 тис. | |
| 98,4 тис. | 3,6% | 26,7% | 15 | 13 | 6 561 | |
| 94,5 тис. | 3,5% | 37,5% | 24 | 24 | 3 936 | |
| 36,6 тис. | 1,3% | 26,9% | 26 | 12 | 1 407 | |
| 16,9 тис. | 0,6% | 100% | 10 | 10 | 1 692 | |
| 5 952 | 0,2% | 10% | 10 | 4 | 595 | |
| 3 421 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 3 421 |
Parry 0 · Multi-Hit 84
DPS за 5 сПік 67,2 тис. · середнє 9 661 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:14 | Enhanced HarconБій 1:00 | Ultimate BerkБій 2:27 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RealXYNTRIXAriel | 11 641 | 40 486 | 20 211 | 15 673 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| huffueHadala | 16 057 | 19 146 | 8 066 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ALTえるたそMarchutan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 497 | 7 090 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ArcSigilNemon | 16 602 | 18 504 | 6 673 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 4xEVaizel | 18 152 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 4 231 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RealXYNTRIXAriel | – | 69 333 | 1 244 | 46 005 | 151 387 | 0 | 2 |
| huffueHadala | – | 67 046 | 1 311 | 94 142 | 151 717 | 0 | 1 |
| ALTえるたそMarchutan | – | 57 351 | 1 066 | 127 515 | 11 252 | 0 | 7 |
| ArcSigilNemon | – | 65 118 | 1 281 | 166 160 | 212 365 | 1 | 2 |
| 4xEVaizel | – | 60 958 | 1 211 | 95 608 | 123 459 | 0 | 2 |