Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:38
- 5 гравців
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 25,7 тис. · 33,1% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 1:44
27,8 тис.DPSШкода 4,40 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
19,1 тис.Середній DPS
26,7 тис.DPS лічильника
7,61 млнШкода
66HPS
26,7 тис.Лікування
88,8%Надлишкове лікування
30,3 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 615Удари
47,7%Critical Hit
34%Частка призваних істот
3:32Активний час
4:44Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit49,3%
Втрачений час38,7%
Back Attack Hits27,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,3%
Parryнемає
Double Hits10,7%
Найбільше шкоди під ефектом
71,2%Light of Protection
70,9%Spirit's Descent
70,5%Element Unification
Ключові навички47,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 58,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 925 тис. | 21% | 47,3% | 55 | 34 | 16,8 тис. | |
| 613 тис. | 13,9% | 42,5% | 127 | 92 | 4 824 | |
| 564 тис. | 12,8% | 46,9% | 128 | 57 | 4 404 | |
| 288 тис. | 6,6% | 69% | 29 | 19 | 9 937 | |
| 186 тис. | 4,2% | 45,6% | 57 | 57 | 3 270 | |
| 173 тис. | 3,9% | 35,3% | 17 | 11 | 10,2 тис. | |
| 159 тис. | 3,6% | 28,6% | 14 | 10 | 4 681 | |
| 158 тис. | 3,6% | 53,7% | 41 | 11 | 3 856 | |
| 152 тис. | 3,4% | 66,7% | 15 | 15 | 10,1 тис. | |
| 142 тис. | 3,2% | 48,7% | 39 | 39 | 3 632 | |
| 113 тис. | 2,6% | 47,9% | 73 | 73 | 1 549 | |
| 101 тис. | 2,3% | 49% | 49 | 37 | 2 059 | |
| 95,3 тис. | 2,2% | 38,7% | 62 | 62 | 1 537 | |
| 93,6 тис. | 2,1% | 37,5% | 8 | 8 | 11,7 тис. | |
| 86,5 тис. | 2% | 65,8% | 38 | 32 | 2 276 | |
| 82,5 тис. | 1,9% | 66,7% | 24 | 9 | 3 438 | |
| 76,9 тис. | 1,7% | 50% | 24 | 24 | 3 204 | |
| 59 тис. | 1,3% | 53,3% | 15 | 15 | 3 935 | |
| 58,8 тис. | 1,3% | 72,7% | 11 | 11 | 5 347 | |
| 54,9 тис. | 1,2% | 68,8% | 32 | 32 | 1 715 | |
| 39,9 тис. | 0,9% | 50% | 4 | 3 | 4 908 | |
| 34,4 тис. | 0,8% | 50% | 4 | 1 | 8 609 | |
| 23,6 тис. | 0,5% | 100% | 2 | 1 | 11,8 тис. | |
| 23,5 тис. | 0,5% | 100% | 3 | 3 | 7 819 | |
| 23,3 тис. | 0,5% | 22,2% | 9 | 9 | 2 588 | |
| 20,3 тис. | 0,5% | 21,4% | 14 | 14 | 1 448 | |
| 50 тис. | 1,1% | 66,7% | 18 | 11 | 2 776 |
Parry немає · Multi-Hit 154. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,20 млн | 49,9% | 46,1% | Вбито на 1:19 | |
| 1,12 млн | 25,5% | 54,7% | Вбито на 1:28 | |
Enhanced Krao Test Subject | 511 тис. | 11,6% | 49,4% | Вбито 7 |
Krao Magic Test Subject | 448 тис. | 10,2% | 60% | Вбито 6 |
Krao Magnetic Field | 98,5 тис. | 2,2% | 50% | Вбито на 0:35 |
Krao Mutant | 23,1 тис. | 0,5% | 0% | Вбито на 0:16 |
DPS за 5 сПік 107 тис. · середнє 27,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:28 | Enhanced HarconБій 1:09 | Ultimate BerkБій 1:53 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pipirka2Zikel | 8 946 | 15 198 | 12 057 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| annaiHadala | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 023 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BrutschiHealIshtar | 5 869 | 12 530 | 6 597 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| GemPopZemurru | 8 787 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 4 935 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| СпэрмаAriel | 15 465 | 43 285 | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pipirka2Zikel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 1 282 | 85 661 | 73 754 | 0 | 3 |
| annaiHadala | – | 58 867 | 1 113 | 22 693 | 124 557 | 1 | 2 |
| BrutschiHealIshtar | – | 66 683 | 1 184 | 93 791 | 144 764 | 1 | 2 |
| GemPopZemurru | – | 60 768 | 1 261 | 76 460 | 68 362 | 0 | 1 |
| СпэрмаAriel | – | 90 480 | 1 808 | 26 680 | 30 284 | 0 | 1 |