Проходження: Expedition
Vakron Sky Island · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:41
- 5 гравців
- 13 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 24,8 тис. · 28,8% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:10
26,5 тис.DPSШкода 6,21 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
14,2 тис.Середній DPS
24,8 тис.DPS лічильника
6,57 млнШкода
25HPS
11,6 тис.Лікування
89,1%Надлишкове лікування
29,8 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 698Удари
43,3%Critical Hit
41%Частка призваних істот
4:23Активний час
4:25Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit42,9%
Втрачений час0,1%
Back Attack Hits45,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits20,3%
Parry0
Double Hits8,7%
Найбільше шкоди під ефектом
61%Courage Scroll
60,6%Light of Protection
59,9%Element Unification
Ключові навички39,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 51,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 941 тис. | 15,1% | 44,1% | 211 | 208 | 4 460 | |
| 805 тис. | 13% | 28,8% | 66 | 64 | 12,2 тис. | |
| 704 тис. | 11,3% | 38,5% | 96 | 62 | 7 279 | |
| 590 тис. | 9,5% | 42,1% | 178 | 114 | 3 315 | |
| 436 тис. | 7% | 43,1% | 51 | 51 | 8 555 | |
| 287 тис. | 4,6% | 53,3% | 30 | 29 | 4 345 | |
| 277 тис. | 4,5% | 58,1% | 31 | 31 | 8 938 | |
| 271 тис. | 4,4% | 40,9% | 22 | 22 | 12,3 тис. | |
| 252 тис. | 4,1% | 37,7% | 106 | 106 | 2 376 | |
| 235 тис. | 3,8% | 41,7% | 60 | 25 | 3 912 | |
| 155 тис. | 2,5% | 37,9% | 124 | 124 | 1 253 | |
| 152 тис. | 2,4% | 34,5% | 58 | 58 | 2 625 | |
| 148 тис. | 2,4% | 47,7% | 44 | 44 | 3 372 | |
| 146 тис. | 2,3% | 48% | 100 | 91 | 1 460 | |
| 142 тис. | 2,3% | 47,6% | 82 | 75 | 1 736 | |
| 134 тис. | 2,2% | 44,6% | 157 | 157 | 855 | |
| 112 тис. | 1,8% | 43,5% | 23 | 23 | 4 868 | |
| 99,8 тис. | 1,6% | 46,7% | 30 | 30 | 3 327 | |
| 71,8 тис. | 1,2% | 53,7% | 54 | 54 | 1 330 | |
| 60,7 тис. | 1% | 57,1% | 7 | 7 | 3 939 | |
| 58,5 тис. | 0,9% | 25,9% | 27 | 27 | 2 167 | |
| 56,1 тис. | 0,9% | 37,5% | 8 | 6 | 7 019 | |
| 35,1 тис. | 0,6% | 55,6% | 9 | 5 | 3 899 | |
| 16 тис. | 0,3% | 64,7% | 17 | 17 | 940 | |
| 7 838 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 7 838 | |
| 18,8 тис. | 0,3% | 62,5% | 8 | 8 | 2 346 |
Parry 0 · Multi-Hit 463
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Vakron | 2,96 млн | 47,6% | 43,8% | Вбито 1 |
| Tiere | 1,60 млн | 25,8% | 44,6% | Вбито 1 |
| Thamon | 1,48 млн | 23,9% | 41,2% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 168 тис. | 2,7% | 33,9% | Вбито 8 |
DPS за 5 сПік 62,6 тис. · середнє 26,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | TiereБій 0:53 | ThamonБій 1:09 | VakronБій 1:51 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| GjordKochi | 29 722 | 23 724 | 26 594 | 14 231 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SchkiperLumiel | 25 213 | 23 857 | 21 948 | 12 675 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| KenshiQuai | 21 265 | 25 801 | 19 924 | 11 170 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| sdaduicBeritra | 8 081 | 7 658 | 7 022 | 4 263 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MoondesAgnita | 13 189 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 144 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.