Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:21
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 27,7 тис. · 22,8% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 2:45
27,4 тис.DPSШкода 4,57 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Для деяких із цих боїв немає розбивки, тому таблиці їх не враховують.
Усе проходження, разом із боями між босами
16,7 тис.Середній DPS
29,4 тис.DPS лічильника
6,35 млнШкода
48HPS
18,5 тис.Лікування
79,2%Надлишкове лікування
14 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 430Удари
54,1%Critical Hit
38,9%Частка призваних істот
3:34Активний час
3:35Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit54,8%
Втрачений час0%
Back Attack Hits49,3%
Частка влучань99,9%
Perfect Hits14,1%
Parry1
Double Hits11,3%
Найбільше шкоди під ефектом
63,8%Element Unification
62,9%Undefeated Mantra
61,3%Fire Mark
Ключові навички40,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 63,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 704 тис. | 15,4% | 54,3% | 46 | 40 | 15,3 тис. | немає | |
| 644 тис. | 14,1% | 55,4% | 139 | 136 | 4 633 | 1 | |
| 520 тис. | 11,4% | 47,3% | 55 | 40 | 9 456 | немає | |
| 434 тис. | 9,5% | 59,6% | 109 | 67 | 3 981 | немає | |
| 312 тис. | 6,8% | 61,3% | 31 | 29 | 10,1 тис. | немає | |
| 194 тис. | 4,2% | 50% | 72 | 72 | 2 691 | немає | |
| 185 тис. | 4,1% | 45,5% | 22 | 22 | 8 418 | немає | |
| 185 тис. | 4% | 47,7% | 44 | 20 | 4 201 | немає | |
| 182 тис. | 4% | 64,3% | 14 | 14 | 13 тис. | немає | |
| 170 тис. | 3,7% | 33,3% | 18 | 17 | 4 076 | немає | |
| 142 тис. | 3,1% | 48,8% | 43 | 43 | 3 305 | немає | |
| 136 тис. | 3% | 54,4% | 90 | 90 | 1 509 | немає | |
| 121 тис. | 2,7% | 61,2% | 67 | 65 | 1 812 | немає | |
| 112 тис. | 2,4% | 59,4% | 32 | 32 | 3 486 | немає | |
| 92,4 тис. | 2% | 52% | 25 | 25 | 3 696 | немає | |
| 77,8 тис. | 1,7% | 42,1% | 19 | 19 | 4 094 | немає | |
| 77,4 тис. | 1,7% | 55,1% | 98 | 98 | 790 | немає | |
| 75,4 тис. | 1,6% | 49,1% | 55 | 55 | 1 370 | немає | |
| 47,1 тис. | 1% | 100% | 5 | 5 | 4 956 | немає | |
| 40,8 тис. | 0,9% | 50% | 6 | 3 | 6 799 | немає | |
| 31,9 тис. | 0,7% | 40% | 5 | 5 | 6 381 | немає | |
| 31,6 тис. | 0,7% | 100% | 21 | 11 | 1 504 | немає | |
| 23,3 тис. | 0,5% | 66,7% | 9 | 9 | 2 585 | немає | |
| 14,3 тис. | 0,3% | 25% | 4 | 2 | 3 583 | немає | |
| 7 596 | 0,2% | 100% | 1 | 1 | 7 596 | немає | |
| 9 756 | 0,2% | 50% | 2 | 2 | 4 878 | немає |
Parry 1 · Multi-Hit 266. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,80 млн | 61,2% | 54,2% | Вбито на 1:49 | |
| 1,66 млн | 36,4% | 56,2% | Вбито на 0:56 | |
| 93,5 тис. | 2% | 50% | Вбито на 0:10 | |
| 19,3 тис. | 0,4% | 50% | Вбито на 0:43 |
DPS за 5 сПік 66,4 тис. · середнє 27,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 0:57 | Judge UrahumБій 0:47 | Divine AuldorБій 1:49 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NightlyyBaba | 31 067 | Приховано до перевірки | 25 459 | 16 654 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xxXDemonXxxKaisinel | 27 545 | 29 192 | 20 290 | 13 979 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| aliveWiUlgorn | 17 426 | 19 417 | 15 416 | 9 488 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LetMeHealYouZikel | 11 901 | 15 208 | 10 801 | 6 939 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| OuiKenNezekan | 19 301 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 907 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NightlyyBaba | – | 92 369 | 1 747 | 18 544 | 13 988 | 0 | 1 |
| xxXDemonXxxKaisinel | – | 88 688 | 1 924 | 73 759 | 81 984 | 0 | 2 |
| aliveWiUlgorn | – | 78 544 | 1 489 | 8 509 | 26 055 | 0 | 4 |
| LetMeHealYouZikel | – | 78 720 | 1 775 | 128 190 | 31 786 | 0 | 2 |
| OuiKenNezekan | – | 77 195 | 1 708 | 59 661 | 147 309 | 1 | 1 |