Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:59
- 5 гравців
- 17 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11 тис. · 19,2% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:20
11,9 тис.DPSШкода 3,13 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 696Середній DPS
11 тис.DPS лічильника
3,13 млнШкода
44HPS
16 тис.Лікування
91,5%Надлишкове лікування
47,7 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 206Удари
44,3%Critical Hit
4:20Активний час
4:45Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit44,3%
Втрачений час8,8%
Back Attack Hits73,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,9%
Parry0
Double Hits4,5%
Найбільше шкоди під ефектом
99%Sprint Mantra
98,5%Undefeated Mantra
91,8%Exploit Weakness
Ключові навички31,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 54,9% · Theostone: частка шкоди 1,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 338 тис. | 10,8% | 38,1% | 21 | 20 | 16,1 тис. | |
| 329 тис. | 10,5% | 38,1% | 63 | 59 | 5 223 | |
| 329 тис. | 10,5% | 40,4% | 136 | 99 | 2 418 | |
| 295 тис. | 9,4% | 32,9% | 70 | 64 | 4 219 | |
| 210 тис. | 6,7% | 51,7% | 29 | 26 | 7 253 | |
| 186 тис. | 5,9% | 37,9% | 116 | 52 | 1 602 | |
| 181 тис. | 5,8% | 56,5% | 23 | 23 | 7 862 | |
| 179 тис. | 5,7% | 42,1% | 145 | 45 | 1 234 | |
| 164 тис. | 5,2% | 33,1% | 157 | 37 | 1 042 | |
| 123 тис. | 3,9% | 49,2% | 65 | 65 | 1 894 | |
| 119 тис. | 3,8% | 40,5% | 79 | 79 | 1 504 | |
| 106 тис. | 3,4% | 97,6% | 83 | 39 | 1 274 | |
| 84,7 тис. | 2,7% | 20% | 5 | 5 | 16,9 тис. | |
| 82,6 тис. | 2,6% | 27,3% | 11 | 10 | 7 511 | |
| 77,5 тис. | 2,5% | — | 0 | 0 | — | |
| 74,1 тис. | 2,4% | 20% | 10 | 10 | 7 410 | |
| 44,6 тис. | 1,4% | 50% | 4 | 4 | 11,2 тис. | |
| 42,7 тис. | 1,4% | 33,3% | 12 | 8 | 3 558 | |
| 41,1 тис. | 1,3% | 44,6% | 56 | 56 | 735 | |
| 38,1 тис. | 1,2% | 50,5% | 99 | 82 | 385 | |
| 33,4 тис. | 1,1% | 25% | 8 | 8 | 4 174 | |
| 33,3 тис. | 1,1% | 25% | 12 | 6 | 2 771 | |
| 10,4 тис. | 0,3% | 100% | 1 | 1 | 10,4 тис. | |
| 8 590 | 0,3% | 100% | 1 | 1 | 8 590 |
Parry 0 · Multi-Hit 470
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 1,34 млн | 42,8% | 46,1% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 817 тис. | 26,1% | 39,8% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 762 тис. | 24,4% | 44,9% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 210 тис. | 6,7% | 50% | Вбито 8 |
DPS за 5 сПік 28,3 тис. · середнє 11,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:59 | Enhanced HarconБій 1:05 | Ultimate BerkБій 2:17 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | 11 739 | 13 732 | 10 912 | 8 600 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| LattegirlAtiel | 14 634 | 9 094 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MairhaEreshkigal | 6 903 | 8 167 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TorvahZikel | 20 769 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BikuEreshkigal | 13 757 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.