Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:26
- 5 гравців
- 26 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 8 712 · 16,5% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:24
8 983DPSШкода 2,78 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
6 213Середній DPS
8 049DPS лічильника
2,78 млнШкода
349HPS
156 тис.Лікування
36,9%Надлишкове лікування
9 806Щити
220 тис.Отримана шкода
2Смерті
620Удари
35,2%Critical Hit
4:24Активний час
5:45Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit35,2%
Втрачений час17,1%
Back Attack Hits23,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits8,2%
Parryнемає
Double Hits5%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Sprint Mantra
100%Undefeated Mantra
94,1%Recuperation
Ключові навички56,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 40% · Theostone: частка шкоди 4,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 560 тис. | 20,2% | 18% | 133 | 67 | 4 208 | |
| 531 тис. | 19,1% | 13,8% | 58 | 52 | 9 152 | |
| 470 тис. | 16,9% | 18,8% | 16 | 12 | 29,4 тис. | |
| 238 тис. | 8,6% | 100% | 19 | 19 | 12,6 тис. | |
| 159 тис. | 5,7% | 36,4% | 44 | 44 | 3 606 | |
| 135 тис. | 4,9% | 23,8% | 21 | 15 | 6 436 | |
| 122 тис. | 4,4% | 20% | 15 | 12 | 8 131 | |
| 108 тис. | 3,9% | 95,5% | 89 | 45 | 1 209 | |
| 88,9 тис. | 3,2% | 10% | 10 | 10 | 8 888 | |
| 80,7 тис. | 2,9% | 25% | 60 | 28 | 1 345 | |
| 75,5 тис. | 2,7% | 18,2% | 11 | 11 | 6 861 | |
| 54,5 тис. | 2% | 17,6% | 34 | 17 | 1 603 | |
| 46 тис. | 1,7% | 13% | 77 | 21 | 597 | |
| 37,7 тис. | 1,4% | 22,2% | 9 | 8 | 4 191 | |
| 28,2 тис. | 1% | — | 0 | 0 | — | |
| 22,1 тис. | 0,8% | 100% | 14 | 14 | 1 576 | |
| 16 тис. | 0,6% | 62,5% | 8 | 4 | 1 997 | |
| 5 139 | 0,2% | 0% | 2 | 2 | 2 570 |
Parry немає · Multi-Hit 301. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,32 млн | 47,4% | 29,4% | Вбито на 2:51 | |
| 656 тис. | 23,6% | 40% | Вбито на 0:59 | |
| 484 тис. | 17,4% | 48% | Вбито на 1:21 | |
Krao Magic Test Subject | 152 тис. | 5,5% | 19,2% | Вбито 7 |
Krao Mutant | 87,4 тис. | 3,1% | 30% | Вбито 3 |
Enhanced Krao Test Subject | 81,2 тис. | 2,9% | 22,2% | Вбито 3 |
DPS за 5 сПік 42,9 тис. · середнє 8 983 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:59 | Enhanced HarconБій 1:17 | Ultimate BerkБій 2:51 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TrixAriel | 22 805 | 33 567 | 12 542 | 14 383 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| QuinaviaHadala | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 836 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| EmlolaEreshkigal | 13 285 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 673 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SkyTartLumiel | 10 229 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 6 025 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| qzssaAzphel | 15 645 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 5 562 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TrixAriel | – | 58 881 | 1 043 | 68 110 | 160 366 | 1 | 8 |
| QuinaviaHadala | – | 65 156 | 1 278 | 152 509 | 157 710 | 0 | 7 |
| EmlolaEreshkigal | – | 61 989 | 1 300 | 156 218 | 219 604 | 2 | 0 |
| SkyTartLumiel | – | 61 366 | 1 252 | 118 180 | 179 533 | 1 | 3 |
| qzssaAzphel | – | 60 599 | 1 257 | 149 594 | 143 819 | 1 | 0 |