Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:46
- 5 гравців
- 21 вбивство
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 42,8 тис. · 18,9% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 4:50
42,7 тис.DPSШкода 12,88 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
31,7 тис.Середній DPS
41,1 тис.DPS лічильника
12,88 млнШкода
61HPS
24,8 тис.Лікування
27,4%Надлишкове лікування
157 тис.Отримана шкода
2Смерті
1 919Удари
52,8%Critical Hit
4:50Активний час
5:13Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit52,8%
Втрачений час3,5%
Back Attack Hits32,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,3%
Parry0
Double Hits7,5%
Ключові навички58,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 56,1% · Theostone: частка шкоди 0,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,89 млн | 22,5% | 34,7% | 196 | 185 | 14,8 тис. | |
| 2,80 млн | 21,8% | 34% | 50 | 23 | 56,1 тис. | |
| 1,78 млн | 13,9% | 100% | 494 | 223 | 3 612 | |
| 1,46 млн | 11,3% | 46,8% | 173 | 114 | 8 044 | |
| 1,06 млн | 8,3% | 36,3% | 281 | 57 | 3 789 | |
| 570 тис. | 4,4% | 28,4% | 81 | 81 | 7 032 | |
| 507 тис. | 3,9% | 35,4% | 82 | 82 | 6 177 | |
| 449 тис. | 3,5% | 34,5% | 84 | 84 | 5 350 | |
| 350 тис. | 2,7% | 45% | 20 | 20 | 17,5 тис. | |
| 286 тис. | 2,2% | 29,1% | 79 | 79 | 3 623 | |
| 259 тис. | 2% | 58,8% | 17 | 15 | 15,2 тис. | |
| 154 тис. | 1,2% | 34,3% | 169 | 167 | 914 | |
| 97,3 тис. | 0,8% | 23,1% | 39 | 39 | 2 495 | |
| 54,6 тис. | 0,4% | 37,5% | 8 | 6 | 6 823 | |
| 44,8 тис. | 0,3% | 39,6% | 91 | 91 | 492 | |
| 43,8 тис. | 0,3% | 50% | 32 | 28 | 1 367 | |
| 27,2 тис. | 0,2% | 28,6% | 21 | 21 | 1 296 | |
| 26,1 тис. | 0,2% | 50% | 2 | 2 | 13,1 тис. |
Parry 0 · Multi-Hit 346
DPS за 5 сПік 133 тис. · середнє 42,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:12 | Enhanced HarconБій 1:18 | Ultimate BerkБій 2:31 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HydrogenxIsraphel | 87 274 | 90 203 | 56 967 | 54 795 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LarcadeIsraphel | 51 444 | 57 077 | 31 028 | 31 712 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| BeryllaIsraphel | 9 541 | 10 165 | 6 825 | 6 199 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MattOuZZemurru | 70 882 | 70 119 | 42 329 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NeosaryAgnita | 59 621 | 60 231 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HydrogenxIsraphel | – | 177 317 | 2 748 | 83 430 | 507 985 | 1 | 5 |
| LarcadeIsraphel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 702 | 24 787 | 156 770 | 2 | 3 |
| BeryllaIsraphel | – | 133 503 | 2 676 | 476 021 | 115 203 | 1 | 2 |
| MattOuZZemurru | – | 173 130 | 2 833 | 11 017 | 101 727 | 0 | 3 |
| NeosaryAgnita | – | 139 391 | 2 689 | 61 871 | 92 098 | 0 | 0 |