Проходження: Transcendence
Shattered Arkanis · Stage 4 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:22
- 5 гравців
- 47 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 39,7 тис. · 29,3% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:31
39,9 тис.DPSШкода 12,16 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
30,8 тис.Середній DPS
39,1 тис.DPS лічильника
17,33 млнШкода
83HPS
46,9 тис.Лікування
90%Надлишкове лікування
135 тис.Отримана шкода
1Смерті
3 067Удари
51,6%Critical Hit
42,8%Частка призваних істот
6:30Активний час
7:22Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit52,5%
Втрачений час11,4%
Back Attack Hits38,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits24%
Parry0
Double Hits17%
Ключові навички35,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 64,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,96 млн | 16,1% | 44,9% | 107 | щонайменше 87 | 18,3 тис. | |
| 1,36 млн | 11,2% | 49,3% | 229 | щонайменше 229 | 5 958 | |
| 1,01 млн | 8,3% | 47,9% | 217 | щонайменше 160 | 4 632 | |
| 832 тис. | 6,8% | 43% | 79 | щонайменше 54 | 10,4 тис. | |
| 754 тис. | 6,2% | 62,2% | 45 | щонайменше 45 | 16,8 тис. | |
| 744 тис. | 6,1% | 54,7% | 106 | щонайменше 106 | 7 023 | |
| 740 тис. | 6,1% | 48,6% | 208 | щонайменше 208 | 3 556 | |
| 622 тис. | 5,1% | 57,1% | 77 | щонайменше 43 | 8 081 | |
| 524 тис. | 4,3% | 60,4% | 139 | щонайменше 139 | 3 771 | |
| 494 тис. | 4,1% | 53,8% | 26 | щонайменше 26 | 19 тис. | |
| 311 тис. | 2,6% | 64% | 25 | щонайменше 25 | 12,4 тис. | |
| 307 тис. | 2,5% | 64,6% | 65 | щонайменше 65 | 4 725 | |
| 304 тис. | 2,5% | 58,7% | 143 | щонайменше 143 | 2 129 | |
| 276 тис. | 2,3% | 48,4% | 31 | щонайменше 31 | 5 064 | |
| 259 тис. | 2,1% | 51,6% | 186 | щонайменше 186 | 1 392 | |
| 253 тис. | 2,1% | 50,8% | 61 | щонайменше 61 | 4 147 | |
| 223 тис. | 1,8% | 61,9% | 97 | щонайменше 73 | 2 304 | |
| 218 тис. | 1,8% | 45,9% | 37 | щонайменше 37 | 5 884 | |
| 214 тис. | 1,8% | 45,2% | 42 | щонайменше 42 | 5 093 | |
| 178 тис. | 1,5% | 44,2% | 52 | щонайменше 52 | 3 432 | |
| 150 тис. | 1,2% | 46,4% | 69 | щонайменше 69 | 2 176 | |
| 131 тис. | 1,1% | 50% | 8 | щонайменше 8 | 16,3 тис. | |
| 74,2 тис. | 0,6% | 57,1% | 42 | щонайменше 42 | 1 766 | |
| 63,1 тис. | 0,5% | 16,7% | 6 | щонайменше 6 | 4 170 | |
| 35,9 тис. | 0,3% | 100% | 22 | щонайменше 11 | 1 632 | |
| 20 тис. | 0,2% | 50% | 2 | щонайменше 2 | 10 тис. | |
| 109 тис. | 0,9% | 51,6% | 62 | щонайменше 59 | 1 653 |
Parry 0 · Multi-Hit 510 Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
DPS за 5 сПік 97,9 тис. · середнє 39,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Siliator of DeceitБій 1:00 | Ruthilis of PainБій 1:28 | Talisra of the VoidБій 2:35 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ArcabelloEreshkigal | 41 118 | 24 847 | 24 674 | 23 310 | S · 4 371 | Заявлено гравцем |
| DarksbierEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 407 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ScudyEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 280 | 10 736 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BaldersEreshkigal | 43 122 | 38 655 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TommyGreenEreshkigal | 56 907 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ArcabelloEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 628 | 123 261 | 299 625 | 5 | 3 |
| DarksbierEreshkigal | – | 157 602 | 2 802 | 21 557 | 115 514 | 1 | 5 |
| ScudyEreshkigal | – | 113 302 | 1 815 | 543 402 | 178 670 | 2 | 2 |
| BaldersEreshkigal | – | 165 019 | 2 783 | 283 475 | 309 310 | 0 | 9 |
| TommyGreenEreshkigal | – | 161 985 | 2 718 | 46 925 | 134 776 | 1 | 3 |