Survival Stance
Пасивний
Increases HP, Max HP, Natural HP Regen, PvE Damage Tolerance, and PvP Damage Tolerance
- Накопичення
- Не накопичується
- Макс. рівень
- 40
Ефекти
Зміна характеристик+7% HP increase
Зміна характеристик+20 Natural HP Regen
Зміна характеристик+200 HP
Зміна характеристик+5,5% PvE Damage Tolerance
Зміна характеристик+2,75% PvP Damage Tolerance
Значення за рівнями
Базові значення — для рівня 1; показано лише значення, що змінюються з рівнем ефекту.
Рівень 1: Зміна характеристик 1: HP increase 7% — Зміна характеристик 2: Natural HP Regen 20 — Зміна характеристик 3: HP 200 — Зміна характеристик 4: PvE Damage Tolerance 5,5% — Зміна характеристик 5: PvP Damage Tolerance 2,75%
Зміна характеристик 1HP increase · Рів. 1 → 40: 7% → 85%
| Рівень | HP increase |
|---|---|
| 1 | 7% |
| 2 | 9% |
| 3 | 11% |
| 4 | 13% |
| 5 | 15% |
| 6 | 17% |
| 7 | 19% |
| 8 | 21% |
| 9 | 23% |
| 10 | 25% |
| 11 | 27% |
| 12 | 29% |
| 13 | 31% |
| 14 | 33% |
| 15 | 35% |
| 16 | 37% |
| 17 | 39% |
| 18 | 41% |
| 19 | 43% |
| 20 | 45% |
| 21 | 47% |
| 22 | 49% |
| 23 | 51% |
| 24 | 53% |
| 25 | 55% |
| 26 | 57% |
| 27 | 59% |
| 28 | 61% |
| 29 | 63% |
| 30 | 65% |
| 31 | 67% |
| 32 | 69% |
| 33 | 71% |
| 34 | 73% |
| 35 | 75% |
| 36 | 77% |
| 37 | 79% |
| 38 | 81% |
| 39 | 83% |
| 40 | 85% |
Зміна характеристик 2Natural HP Regen · Рів. 1 → 40: 20 → 800
| Рівень | Natural HP Regen |
|---|---|
| 1 | 20 |
| 2 | 40 |
| 3 | 60 |
| 4 | 80 |
| 5 | 100 |
| 6 | 120 |
| 7 | 140 |
| 8 | 160 |
| 9 | 180 |
| 10 | 200 |
| 11 | 220 |
| 12 | 240 |
| 13 | 260 |
| 14 | 280 |
| 15 | 300 |
| 16 | 320 |
| 17 | 340 |
| 18 | 360 |
| 19 | 380 |
| 20 | 400 |
| 21 | 420 |
| 22 | 440 |
| 23 | 460 |
| 24 | 480 |
| 25 | 500 |
| 26 | 520 |
| 27 | 540 |
| 28 | 560 |
| 29 | 580 |
| 30 | 600 |
| 31 | 620 |
| 32 | 640 |
| 33 | 660 |
| 34 | 680 |
| 35 | 700 |
| 36 | 720 |
| 37 | 740 |
| 38 | 760 |
| 39 | 780 |
| 40 | 800 |
Зміна характеристик 3HP · Рів. 1 → 40: 200 → 8 000
| Рівень | HP |
|---|---|
| 1 | 200 |
| 2 | 400 |
| 3 | 600 |
| 4 | 800 |
| 5 | 1 000 |
| 6 | 1 200 |
| 7 | 1 400 |
| 8 | 1 600 |
| 9 | 1 800 |
| 10 | 2 000 |
| 11 | 2 200 |
| 12 | 2 400 |
| 13 | 2 600 |
| 14 | 2 800 |
| 15 | 3 000 |
| 16 | 3 200 |
| 17 | 3 400 |
| 18 | 3 600 |
| 19 | 3 800 |
| 20 | 4 000 |
| 21 | 4 200 |
| 22 | 4 400 |
| 23 | 4 600 |
| 24 | 4 800 |
| 25 | 5 000 |
| 26 | 5 200 |
| 27 | 5 400 |
| 28 | 5 600 |
| 29 | 5 800 |
| 30 | 6 000 |
| 31 | 6 200 |
| 32 | 6 400 |
| 33 | 6 600 |
| 34 | 6 800 |
| 35 | 7 000 |
| 36 | 7 200 |
| 37 | 7 400 |
| 38 | 7 600 |
| 39 | 7 800 |
| 40 | 8 000 |
Зміна характеристик 4PvE Damage Tolerance · Рів. 1 → 40: 5,5% → 25%
| Рівень | PvE Damage Tolerance |
|---|---|
| 1 | 5,5% |
| 2 | 6% |
| 3 | 6,5% |
| 4 | 7% |
| 5 | 7,5% |
| 6 | 8% |
| 7 | 8,5% |
| 8 | 9% |
| 9 | 9,5% |
| 10 | 10% |
| 11 | 10,5% |
| 12 | 11% |
| 13 | 11,5% |
| 14 | 12% |
| 15 | 12,5% |
| 16 | 13% |
| 17 | 13,5% |
| 18 | 14% |
| 19 | 14,5% |
| 20 | 15% |
| 21 | 15,5% |
| 22 | 16% |
| 23 | 16,5% |
| 24 | 17% |
| 25 | 17,5% |
| 26 | 18% |
| 27 | 18,5% |
| 28 | 19% |
| 29 | 19,5% |
| 30 | 20% |
| 31 | 20,5% |
| 32 | 21% |
| 33 | 21,5% |
| 34 | 22% |
| 35 | 22,5% |
| 36 | 23% |
| 37 | 23,5% |
| 38 | 24% |
| 39 | 24,5% |
| 40 | 25% |
Зміна характеристик 5PvP Damage Tolerance · Рів. 1 → 40: 2,75% → 12,5%
| Рівень | PvP Damage Tolerance |
|---|---|
| 1 | 2,75% |
| 2 | 3% |
| 3 | 3,25% |
| 4 | 3,5% |
| 5 | 3,75% |
| 6 | 4% |
| 7 | 4,25% |
| 8 | 4,5% |
| 9 | 4,75% |
| 10 | 5% |
| 11 | 5,25% |
| 12 | 5,5% |
| 13 | 5,75% |
| 14 | 6% |
| 15 | 6,25% |
| 16 | 6,5% |
| 17 | 6,75% |
| 18 | 7% |
| 19 | 7,25% |
| 20 | 7,5% |
| 21 | 7,75% |
| 22 | 8% |
| 23 | 8,25% |
| 24 | 8,5% |
| 25 | 8,75% |
| 26 | 9% |
| 27 | 9,25% |
| 28 | 9,5% |
| 29 | 9,75% |
| 30 | 10% |
| 31 | 10,25% |
| 32 | 10,5% |
| 33 | 10,75% |
| 34 | 11% |
| 35 | 11,25% |
| 36 | 11,5% |
| 37 | 11,75% |
| 38 | 12% |
| 39 | 12,25% |
| 40 | 12,5% |