Spirit Strike
Пасивний
Increases PvE/PvP Damage Boost, Perfect Chance, Spirit PvE/PvP Damage Boost, and Spirit Perfect
- Накопичення
- Не накопичується
- Макс. рівень
- 40
Ефекти
Зміна характеристик+6% PvE Damage Boost×2, однакові значення
Зміна характеристик+3% PvP Damage Boost×2, однакові значення
Зміна характеристик+9% PvE Damage Boost×3, однакові значення
Зміна характеристик+4,5% PvP Damage Boost×3, однакові значення
Зміна характеристик+0,4% Perfect Chance
Значення за рівнями
Базові значення — для рівня 1; показано лише значення, що змінюються з рівнем ефекту.
Рівень 1: Зміна характеристик 1: PvE Damage Boost 6% — Зміна характеристик 2: PvP Damage Boost 3% — Зміна характеристик 3: PvE Damage Boost 9% — Зміна характеристик 4: PvP Damage Boost 4,5% — Зміна характеристик 5: Perfect Chance 0,4%
Зміна характеристик 1PvE Damage Boost · Рів. 1 → 40: 6% → 45%
| Рівень | PvE Damage Boost |
|---|---|
| 1 | 6% |
| 2 | 7% |
| 3 | 8% |
| 4 | 9% |
| 5 | 10% |
| 6 | 11% |
| 7 | 12% |
| 8 | 13% |
| 9 | 14% |
| 10 | 15% |
| 11 | 16% |
| 12 | 17% |
| 13 | 18% |
| 14 | 19% |
| 15 | 20% |
| 16 | 21% |
| 17 | 22% |
| 18 | 23% |
| 19 | 24% |
| 20 | 25% |
| 21 | 26% |
| 22 | 27% |
| 23 | 28% |
| 24 | 29% |
| 25 | 30% |
| 26 | 31% |
| 27 | 32% |
| 28 | 33% |
| 29 | 34% |
| 30 | 35% |
| 31 | 36% |
| 32 | 37% |
| 33 | 38% |
| 34 | 39% |
| 35 | 40% |
| 36 | 41% |
| 37 | 42% |
| 38 | 43% |
| 39 | 44% |
| 40 | 45% |
Зміна характеристик 2PvP Damage Boost · Рів. 1 → 40: 3% → 22,5%
| Рівень | PvP Damage Boost |
|---|---|
| 1 | 3% |
| 2 | 3,5% |
| 3 | 4% |
| 4 | 4,5% |
| 5 | 5% |
| 6 | 5,5% |
| 7 | 6% |
| 8 | 6,5% |
| 9 | 7% |
| 10 | 7,5% |
| 11 | 8% |
| 12 | 8,5% |
| 13 | 9% |
| 14 | 9,5% |
| 15 | 10% |
| 16 | 10,5% |
| 17 | 11% |
| 18 | 11,5% |
| 19 | 12% |
| 20 | 12,5% |
| 21 | 13% |
| 22 | 13,5% |
| 23 | 14% |
| 24 | 14,5% |
| 25 | 15% |
| 26 | 15,5% |
| 27 | 16% |
| 28 | 16,5% |
| 29 | 17% |
| 30 | 17,5% |
| 31 | 18% |
| 32 | 18,5% |
| 33 | 19% |
| 34 | 19,5% |
| 35 | 20% |
| 36 | 20,5% |
| 37 | 21% |
| 38 | 21,5% |
| 39 | 22% |
| 40 | 22,5% |
Зміна характеристик 3PvE Damage Boost · Рів. 1 → 40: 9% → 67,5%
| Рівень | PvE Damage Boost |
|---|---|
| 1 | 9% |
| 2 | 10,5% |
| 3 | 12% |
| 4 | 13,5% |
| 5 | 15% |
| 6 | 16,5% |
| 7 | 18% |
| 8 | 19,5% |
| 9 | 21% |
| 10 | 22,5% |
| 11 | 24% |
| 12 | 25,5% |
| 13 | 27% |
| 14 | 28,5% |
| 15 | 30% |
| 16 | 31,5% |
| 17 | 33% |
| 18 | 34,5% |
| 19 | 36% |
| 20 | 37,5% |
| 21 | 39% |
| 22 | 40,5% |
| 23 | 42% |
| 24 | 43,5% |
| 25 | 45% |
| 26 | 46,5% |
| 27 | 48% |
| 28 | 49,5% |
| 29 | 51% |
| 30 | 52,5% |
| 31 | 54% |
| 32 | 55,5% |
| 33 | 57% |
| 34 | 58,5% |
| 35 | 60% |
| 36 | 61,5% |
| 37 | 63% |
| 38 | 64,5% |
| 39 | 66% |
| 40 | 67,5% |
Зміна характеристик 4PvP Damage Boost · Рів. 1 → 40: 4,5% → 33,75%
| Рівень | PvP Damage Boost |
|---|---|
| 1 | 4,5% |
| 2 | 5,25% |
| 3 | 6% |
| 4 | 6,75% |
| 5 | 7,5% |
| 6 | 8,25% |
| 7 | 9% |
| 8 | 9,75% |
| 9 | 10,5% |
| 10 | 11,25% |
| 11 | 12% |
| 12 | 12,75% |
| 13 | 13,5% |
| 14 | 14,25% |
| 15 | 15% |
| 16 | 15,75% |
| 17 | 16,5% |
| 18 | 17,25% |
| 19 | 18% |
| 20 | 18,75% |
| 21 | 19,5% |
| 22 | 20,25% |
| 23 | 21% |
| 24 | 21,75% |
| 25 | 22,5% |
| 26 | 23,25% |
| 27 | 24% |
| 28 | 24,75% |
| 29 | 25,5% |
| 30 | 26,25% |
| 31 | 27% |
| 32 | 27,75% |
| 33 | 28,5% |
| 34 | 29,25% |
| 35 | 30% |
| 36 | 30,75% |
| 37 | 31,5% |
| 38 | 32,25% |
| 39 | 33% |
| 40 | 33,75% |
Зміна характеристик 5Perfect Chance · Рів. 1 → 40: 0,4% → 16%
| Рівень | Perfect Chance |
|---|---|
| 1 | 0,4% |
| 2 | 0,8% |
| 3 | 1,2% |
| 4 | 1,6% |
| 5 | 2% |
| 6 | 2,4% |
| 7 | 2,8% |
| 8 | 3,2% |
| 9 | 3,6% |
| 10 | 4% |
| 11 | 4,4% |
| 12 | 4,8% |
| 13 | 5,2% |
| 14 | 5,6% |
| 15 | 6% |
| 16 | 6,4% |
| 17 | 6,8% |
| 18 | 7,2% |
| 19 | 7,6% |
| 20 | 8% |
| 21 | 8,4% |
| 22 | 8,8% |
| 23 | 9,2% |
| 24 | 9,6% |
| 25 | 10% |
| 26 | 10,4% |
| 27 | 10,8% |
| 28 | 11,2% |
| 29 | 11,6% |
| 30 | 12% |
| 31 | 12,4% |
| 32 | 12,8% |
| 33 | 13,2% |
| 34 | 13,6% |
| 35 | 14% |
| 36 | 14,4% |
| 37 | 14,8% |
| 38 | 15,2% |
| 39 | 15,6% |
| 40 | 16% |