Rear Smite
Пасивний
Increases Back Attack Damage Boost, PvE Damage Boost, and PvP Damage Boost
- Накопичення
- Не накопичується
- Макс. рівень
- 40
Ефекти
Зміна характеристик+3% Back Attack Damage Boost
Зміна характеристик+4,5% Back Attack Damage Boost
Зміна характеристик+3% PvE Damage Boost
Зміна характеристик+4,5% PvE Damage Boost
Зміна характеристик+1,5% PvP Damage Boost
Зміна характеристик+2,25% PvP Damage Boost
Значення за рівнями
Базові значення — для рівня 1; показано лише значення, що змінюються з рівнем ефекту.
Рівень 1: Зміна характеристик 1: Back Attack Damage Boost 3% — Зміна характеристик 2: Back Attack Damage Boost 4,5% — Зміна характеристик 3: PvE Damage Boost 3% — Зміна характеристик 4: PvE Damage Boost 4,5% — Зміна характеристик 5: PvP Damage Boost 1,5% — Зміна характеристик 6: PvP Damage Boost 2,25%
Зміна характеристик 1Back Attack Damage Boost · Рів. 1 → 40: 3% → 22,5%
| Рівень | Back Attack Damage Boost |
|---|---|
| 1 | 3% |
| 2 | 3,5% |
| 3 | 4% |
| 4 | 4,5% |
| 5 | 5% |
| 6 | 5,5% |
| 7 | 6% |
| 8 | 6,5% |
| 9 | 7% |
| 10 | 7,5% |
| 11 | 8% |
| 12 | 8,5% |
| 13 | 9% |
| 14 | 9,5% |
| 15 | 10% |
| 16 | 10,5% |
| 17 | 11% |
| 18 | 11,5% |
| 19 | 12% |
| 20 | 12,5% |
| 21 | 13% |
| 22 | 13,5% |
| 23 | 14% |
| 24 | 14,5% |
| 25 | 15% |
| 26 | 15,5% |
| 27 | 16% |
| 28 | 16,5% |
| 29 | 17% |
| 30 | 17,5% |
| 31 | 18% |
| 32 | 18,5% |
| 33 | 19% |
| 34 | 19,5% |
| 35 | 20% |
| 36 | 20,5% |
| 37 | 21% |
| 38 | 21,5% |
| 39 | 22% |
| 40 | 22,5% |
Зміна характеристик 2Back Attack Damage Boost · Рів. 1 → 40: 4,5% → 33,75%
| Рівень | Back Attack Damage Boost |
|---|---|
| 1 | 4,5% |
| 2 | 5,25% |
| 3 | 6% |
| 4 | 6,75% |
| 5 | 7,5% |
| 6 | 8,25% |
| 7 | 9% |
| 8 | 9,75% |
| 9 | 10,5% |
| 10 | 11,25% |
| 11 | 12% |
| 12 | 12,75% |
| 13 | 13,5% |
| 14 | 14,25% |
| 15 | 15% |
| 16 | 15,75% |
| 17 | 16,5% |
| 18 | 17,25% |
| 19 | 18% |
| 20 | 18,75% |
| 21 | 19,5% |
| 22 | 20,25% |
| 23 | 21% |
| 24 | 21,75% |
| 25 | 22,5% |
| 26 | 23,25% |
| 27 | 24% |
| 28 | 24,75% |
| 29 | 25,5% |
| 30 | 26,25% |
| 31 | 27% |
| 32 | 27,75% |
| 33 | 28,5% |
| 34 | 29,25% |
| 35 | 30% |
| 36 | 30,75% |
| 37 | 31,5% |
| 38 | 32,25% |
| 39 | 33% |
| 40 | 33,75% |
Зміна характеристик 3PvE Damage Boost · Рів. 1 → 40: 3% → 22,5%
| Рівень | PvE Damage Boost |
|---|---|
| 1 | 3% |
| 2 | 3,5% |
| 3 | 4% |
| 4 | 4,5% |
| 5 | 5% |
| 6 | 5,5% |
| 7 | 6% |
| 8 | 6,5% |
| 9 | 7% |
| 10 | 7,5% |
| 11 | 8% |
| 12 | 8,5% |
| 13 | 9% |
| 14 | 9,5% |
| 15 | 10% |
| 16 | 10,5% |
| 17 | 11% |
| 18 | 11,5% |
| 19 | 12% |
| 20 | 12,5% |
| 21 | 13% |
| 22 | 13,5% |
| 23 | 14% |
| 24 | 14,5% |
| 25 | 15% |
| 26 | 15,5% |
| 27 | 16% |
| 28 | 16,5% |
| 29 | 17% |
| 30 | 17,5% |
| 31 | 18% |
| 32 | 18,5% |
| 33 | 19% |
| 34 | 19,5% |
| 35 | 20% |
| 36 | 20,5% |
| 37 | 21% |
| 38 | 21,5% |
| 39 | 22% |
| 40 | 22,5% |
Зміна характеристик 4PvE Damage Boost · Рів. 1 → 40: 4,5% → 33,75%
| Рівень | PvE Damage Boost |
|---|---|
| 1 | 4,5% |
| 2 | 5,25% |
| 3 | 6% |
| 4 | 6,75% |
| 5 | 7,5% |
| 6 | 8,25% |
| 7 | 9% |
| 8 | 9,75% |
| 9 | 10,5% |
| 10 | 11,25% |
| 11 | 12% |
| 12 | 12,75% |
| 13 | 13,5% |
| 14 | 14,25% |
| 15 | 15% |
| 16 | 15,75% |
| 17 | 16,5% |
| 18 | 17,25% |
| 19 | 18% |
| 20 | 18,75% |
| 21 | 19,5% |
| 22 | 20,25% |
| 23 | 21% |
| 24 | 21,75% |
| 25 | 22,5% |
| 26 | 23,25% |
| 27 | 24% |
| 28 | 24,75% |
| 29 | 25,5% |
| 30 | 26,25% |
| 31 | 27% |
| 32 | 27,75% |
| 33 | 28,5% |
| 34 | 29,25% |
| 35 | 30% |
| 36 | 30,75% |
| 37 | 31,5% |
| 38 | 32,25% |
| 39 | 33% |
| 40 | 33,75% |
Зміна характеристик 5PvP Damage Boost · Рів. 1 → 40: 1,5% → 11,25%
| Рівень | PvP Damage Boost |
|---|---|
| 1 | 1,5% |
| 2 | 1,75% |
| 3 | 2% |
| 4 | 2,25% |
| 5 | 2,5% |
| 6 | 2,75% |
| 7 | 3% |
| 8 | 3,25% |
| 9 | 3,5% |
| 10 | 3,75% |
| 11 | 4% |
| 12 | 4,25% |
| 13 | 4,5% |
| 14 | 4,75% |
| 15 | 5% |
| 16 | 5,25% |
| 17 | 5,5% |
| 18 | 5,75% |
| 19 | 6% |
| 20 | 6,25% |
| 21 | 6,5% |
| 22 | 6,75% |
| 23 | 7% |
| 24 | 7,25% |
| 25 | 7,5% |
| 26 | 7,75% |
| 27 | 8% |
| 28 | 8,25% |
| 29 | 8,5% |
| 30 | 8,75% |
| 31 | 9% |
| 32 | 9,25% |
| 33 | 9,5% |
| 34 | 9,75% |
| 35 | 10% |
| 36 | 10,25% |
| 37 | 10,5% |
| 38 | 10,75% |
| 39 | 11% |
| 40 | 11,25% |
Зміна характеристик 6PvP Damage Boost · Рів. 1 → 40: 2,25% → 16,88%
| Рівень | PvP Damage Boost |
|---|---|
| 1 | 2,25% |
| 2 | 2,63% |
| 3 | 3% |
| 4 | 3,38% |
| 5 | 3,75% |
| 6 | 4,13% |
| 7 | 4,5% |
| 8 | 4,88% |
| 9 | 5,25% |
| 10 | 5,63% |
| 11 | 6% |
| 12 | 6,38% |
| 13 | 6,75% |
| 14 | 7,13% |
| 15 | 7,5% |
| 16 | 7,88% |
| 17 | 8,25% |
| 18 | 8,63% |
| 19 | 9% |
| 20 | 9,38% |
| 21 | 9,75% |
| 22 | 10,13% |
| 23 | 10,5% |
| 24 | 10,88% |
| 25 | 11,25% |
| 26 | 11,63% |
| 27 | 12% |
| 28 | 12,38% |
| 29 | 12,75% |
| 30 | 13,13% |
| 31 | 13,5% |
| 32 | 13,88% |
| 33 | 14,25% |
| 34 | 14,63% |
| 35 | 15% |
| 36 | 15,38% |
| 37 | 15,75% |
| 38 | 16,13% |
| 39 | 16,5% |
| 40 | 16,88% |