Grace of Resistance
Пасивний
Increases Mental-type Resist and Impact-type Resist
- Накопичення
- Не накопичується
- Макс. рівень
- 40
Ефекти
Зміна характеристик+11,2% Mental-type Resist
Зміна характеристик+11,2% Impact-type Resist
Значення за рівнями
Базові значення — для рівня 1; показано лише значення, що змінюються з рівнем ефекту.
Рівень 1: Зміна характеристик 1: Mental-type Resist 11,2% — Зміна характеристик 2: Impact-type Resist 11,2%
Зміна характеристик 1Mental-type Resist · Рів. 1 → 40: 11,2% → 58%
| Рівень | Mental-type Resist |
|---|---|
| 1 | 11,2% |
| 2 | 12,4% |
| 3 | 13,6% |
| 4 | 14,8% |
| 5 | 16% |
| 6 | 17,2% |
| 7 | 18,4% |
| 8 | 19,6% |
| 9 | 20,8% |
| 10 | 22% |
| 11 | 23,2% |
| 12 | 24,4% |
| 13 | 25,6% |
| 14 | 26,8% |
| 15 | 28% |
| 16 | 29,2% |
| 17 | 30,4% |
| 18 | 31,6% |
| 19 | 32,8% |
| 20 | 34% |
| 21 | 35,2% |
| 22 | 36,4% |
| 23 | 37,6% |
| 24 | 38,8% |
| 25 | 40% |
| 26 | 41,2% |
| 27 | 42,4% |
| 28 | 43,6% |
| 29 | 44,8% |
| 30 | 46% |
| 31 | 47,2% |
| 32 | 48,4% |
| 33 | 49,6% |
| 34 | 50,8% |
| 35 | 52% |
| 36 | 53,2% |
| 37 | 54,4% |
| 38 | 55,6% |
| 39 | 56,8% |
| 40 | 58% |
Зміна характеристик 2Impact-type Resist · Рів. 1 → 40: 11,2% → 58%
| Рівень | Impact-type Resist |
|---|---|
| 1 | 11,2% |
| 2 | 12,4% |
| 3 | 13,6% |
| 4 | 14,8% |
| 5 | 16% |
| 6 | 17,2% |
| 7 | 18,4% |
| 8 | 19,6% |
| 9 | 20,8% |
| 10 | 22% |
| 11 | 23,2% |
| 12 | 24,4% |
| 13 | 25,6% |
| 14 | 26,8% |
| 15 | 28% |
| 16 | 29,2% |
| 17 | 30,4% |
| 18 | 31,6% |
| 19 | 32,8% |
| 20 | 34% |
| 21 | 35,2% |
| 22 | 36,4% |
| 23 | 37,6% |
| 24 | 38,8% |
| 25 | 40% |
| 26 | 41,2% |
| 27 | 42,4% |
| 28 | 43,6% |
| 29 | 44,8% |
| 30 | 46% |
| 31 | 47,2% |
| 32 | 48,4% |
| 33 | 49,6% |
| 34 | 50,8% |
| 35 | 52% |
| 36 | 53,2% |
| 37 | 54,4% |
| 38 | 55,6% |
| 39 | 56,8% |
| 40 | 58% |