Empyrean Lord's Grace
Пасивний
Increases Critical Hit and Double Chance, extra damage
- Накопичення
- Не накопичується
- Макс. рівень
- 40
Ефекти
Спрацьовує під час атакиПерезарядка: 1s×7, однакові значення
Зміна характеристик+100 Critical Hit×3, однакові значення
Зміна характеристик+150 Critical Hit×4, однакові значення
Зміна характеристик+0,2% Double Chance×3, однакові значення
Зміна характеристик+0,3% Double Chance×4, однакові значення
Значення за рівнями
Базові значення — для рівня 1; показано лише значення, що змінюються з рівнем ефекту.
Рівень 1: Зміна характеристик 1: Critical Hit 100 — Зміна характеристик 2: Critical Hit 150 — Зміна характеристик 3: Double Chance 0,2% — Зміна характеристик 4: Double Chance 0,3%
Зміна характеристик 1Critical Hit · Рів. 1 → 40: 100 → 295
| Рівень | Critical Hit |
|---|---|
| 1 | 100 |
| 2 | 105 |
| 3 | 110 |
| 4 | 115 |
| 5 | 120 |
| 6 | 125 |
| 7 | 130 |
| 8 | 135 |
| 9 | 140 |
| 10 | 145 |
| 11 | 150 |
| 12 | 155 |
| 13 | 160 |
| 14 | 165 |
| 15 | 170 |
| 16 | 175 |
| 17 | 180 |
| 18 | 185 |
| 19 | 190 |
| 20 | 195 |
| 21 | 200 |
| 22 | 205 |
| 23 | 210 |
| 24 | 215 |
| 25 | 220 |
| 26 | 225 |
| 27 | 230 |
| 28 | 235 |
| 29 | 240 |
| 30 | 245 |
| 31 | 250 |
| 32 | 255 |
| 33 | 260 |
| 34 | 265 |
| 35 | 270 |
| 36 | 275 |
| 37 | 280 |
| 38 | 285 |
| 39 | 290 |
| 40 | 295 |
Зміна характеристик 2Critical Hit · Рів. 1 → 40: 150 → 443
| Рівень | Critical Hit |
|---|---|
| 1 | 150 |
| 2 | 158 |
| 3 | 165 |
| 4 | 173 |
| 5 | 180 |
| 6 | 188 |
| 7 | 195 |
| 8 | 203 |
| 9 | 210 |
| 10 | 218 |
| 11 | 225 |
| 12 | 233 |
| 13 | 240 |
| 14 | 248 |
| 15 | 255 |
| 16 | 263 |
| 17 | 270 |
| 18 | 278 |
| 19 | 285 |
| 20 | 293 |
| 21 | 300 |
| 22 | 308 |
| 23 | 315 |
| 24 | 323 |
| 25 | 330 |
| 26 | 338 |
| 27 | 345 |
| 28 | 353 |
| 29 | 360 |
| 30 | 368 |
| 31 | 375 |
| 32 | 383 |
| 33 | 390 |
| 34 | 398 |
| 35 | 405 |
| 36 | 413 |
| 37 | 420 |
| 38 | 428 |
| 39 | 435 |
| 40 | 443 |
Інші значення клієнта (без підпису)
| Рівень | Значення 3 |
|---|---|
| 1 | 0 |
| 2 | 0 |
| 3 | 7 |
| 4 | 0 |
| 5 | 0 |
| 6 | 0 |
| 7 | 0 |
| 8 | 0 |
| 9 | 0 |
| 10 | 0 |
| 11 | 0 |
| 12 | 0 |
| 13 | 0 |
| 14 | 0 |
| 15 | 0 |
| 16 | 0 |
| 17 | 0 |
| 18 | 0 |
| 19 | 0 |
| 20 | 0 |
| 21 | 0 |
| 22 | 0 |
| 23 | 0 |
| 24 | 0 |
| 25 | 0 |
| 26 | 0 |
| 27 | 0 |
| 28 | 0 |
| 29 | 0 |
| 30 | 0 |
| 31 | 0 |
| 32 | 0 |
| 33 | 0 |
| 34 | 0 |
| 35 | 0 |
| 36 | 0 |
| 37 | 0 |
| 38 | 0 |
| 39 | 0 |
| 40 | 0 |
Зміна характеристик 3Double Chance · Рів. 1 → 40: 0,2% → 8%
| Рівень | Double Chance |
|---|---|
| 1 | 0,2% |
| 2 | 0,4% |
| 3 | 0,6% |
| 4 | 0,8% |
| 5 | 1% |
| 6 | 1,2% |
| 7 | 1,4% |
| 8 | 1,6% |
| 9 | 1,8% |
| 10 | 2% |
| 11 | 2,2% |
| 12 | 2,4% |
| 13 | 2,6% |
| 14 | 2,8% |
| 15 | 3% |
| 16 | 3,2% |
| 17 | 3,4% |
| 18 | 3,6% |
| 19 | 3,8% |
| 20 | 4% |
| 21 | 4,2% |
| 22 | 4,4% |
| 23 | 4,6% |
| 24 | 4,8% |
| 25 | 5% |
| 26 | 5,2% |
| 27 | 5,4% |
| 28 | 5,6% |
| 29 | 5,8% |
| 30 | 6% |
| 31 | 6,2% |
| 32 | 6,4% |
| 33 | 6,6% |
| 34 | 6,8% |
| 35 | 7% |
| 36 | 7,2% |
| 37 | 7,4% |
| 38 | 7,6% |
| 39 | 7,8% |
| 40 | 8% |
Зміна характеристик 4Double Chance · Рів. 1 → 40: 0,3% → 12%
| Рівень | Double Chance |
|---|---|
| 1 | 0,3% |
| 2 | 0,6% |
| 3 | 0,9% |
| 4 | 1,2% |
| 5 | 1,5% |
| 6 | 1,8% |
| 7 | 2,1% |
| 8 | 2,4% |
| 9 | 2,7% |
| 10 | 3% |
| 11 | 3,3% |
| 12 | 3,6% |
| 13 | 3,9% |
| 14 | 4,2% |
| 15 | 4,5% |
| 16 | 4,8% |
| 17 | 5,1% |
| 18 | 5,4% |
| 19 | 5,7% |
| 20 | 6% |
| 21 | 6,3% |
| 22 | 6,6% |
| 23 | 6,9% |
| 24 | 7,2% |
| 25 | 7,5% |
| 26 | 7,8% |
| 27 | 8,1% |
| 28 | 8,4% |
| 29 | 8,7% |
| 30 | 9% |
| 31 | 9,3% |
| 32 | 9,6% |
| 33 | 9,9% |
| 34 | 10,2% |
| 35 | 10,5% |
| 36 | 10,8% |
| 37 | 11,1% |
| 38 | 11,4% |
| 39 | 11,7% |
| 40 | 12% |