Армик
БетаChanter
Zikel · Asmodians
- Європа
- Легіон: BlackList
DPS за босами
Європа · Сезон 1 · місце, яке дає рейтинг, або позиція серед його записів
NightmareFortress Guardian Notun · Level 3
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Fortress Guardian Notun | 33 911 | 6-й з 7 · ще не перевірено · | на 45,2% нижче за лідера (61 829, Mumeï)на 45,2% нижче за лідера класу Chanter (61 829, Mumeï) | Заявлено гравцем |
NightmareFortress Guardian Notun · Level 4
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Fortress Guardian Notun | 37 338 | 5-й з 9 · ще не перевірено · | на 27,6% нижче за лідера (51 606, Mumeï)на 27,6% нижче за лідера класу Chanter (51 606, Mumeï) | Заявлено гравцем |
NightmareFortress Guardian Notun · Level 5
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Fortress Guardian Notun | 36 328 | 3-й з 6 · ще не перевірено · | на 35,1% нижче за лідера (55 995, Mumeï)на 35,1% нижче за лідера класу Chanter (55 995, Mumeï) | Заявлено гравцем |
NightmareFortress Guardian Notun · Level 6
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Fortress Guardian Notun | 36 589 | 3-й з 6 · ще не перевірено · | на 35,7% нижче за лідера (56 919, Mumeï)на 35,7% нижче за лідера класу Chanter (56 919, Mumeï) | Заявлено гравцем |
NightmareFortress Guardian Notun · Level 7
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Fortress Guardian Notun | 33 733 | 5-й з 7 · ще не перевірено · | на 37,9% нижче за лідера (54 321, Mumeï)на 37,9% нижче за лідера класу Chanter (54 321, Mumeï) | Заявлено гравцем |
NightmareFortress Guardian Notun · Level 8
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Fortress Guardian Notun | 33 753 | 3-й з 8 · ще не перевірено · | на 30,9% нижче за лідера (48 837, Mumeï)на 30,9% нижче за лідера класу Chanter (48 837, Mumeï) | Заявлено гравцем |
NightmareFortress Guardian Notun · Level 9
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Fortress Guardian Notun | 38 084 | 2-й з 6 · ще не перевірено · | на 23,2% нижче за лідера (49 614, Mumeï)на 23,2% нижче за лідера класу Chanter (49 614, Mumeï) | Заявлено гравцем |
NightmareFortress Guardian Notun · Level 10
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Fortress Guardian Notun | 33 267 | 7-й з 12 · ще не перевірено · | на 74,2% нижче за лідера (128 851, Ashway)на 74,2% нижче за лідера класу Chanter (128 851, Ashway) | Заявлено гравцем |
NightmareMutated Gerod · Level 1
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Mutated Gerod | 39 836 | 3-й з 8 · ще не перевірено · | на 21,9% нижче за лідера (50 980, Timort)на 3,6% нижче за лідера класу Chanter (41 331, Hydrogenxx) | Заявлено гравцем |
NightmareMutated Gerod · Level 2
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Mutated Gerod | 39 351 | 2-й з 8 · ще не перевірено · | на 31,4% нижче за лідера (57 401, Timort)Лідер класу Chanter у рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareMutated Gerod · Level 4
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Mutated Gerod | 35 321 | 3-й з 7 · ще не перевірено · | на 14,1% нижче за лідера (41 098, Timort)Лідер класу Chanter у рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareMutated Gerod · Level 5
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Mutated Gerod | 29 846 | 5-й з 7 · ще не перевірено · | на 30,8% нижче за лідера (43 133, Timort)на 3,8% нижче за лідера класу Chanter (31 024, Hydrogenxx) | Заявлено гравцем |
NightmareMutated Gerod · Level 6
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Mutated Gerod | 33 831 | 2-й з 5 · ще не перевірено · | на 11,8% нижче за лідера (38 341, Timort)Лідер класу Chanter у рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareMutated Gerod · Level 7
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Mutated Gerod | 30 031 | 2-й з 5 · ще не перевірено · | на 11,9% нижче за лідера (34 098, Timort)Лідер класу Chanter у рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareMutated Gerod · Level 8
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Mutated Gerod | 30 682 | 2-й з 4 · ще не перевірено · | на 14,3% нижче за лідера (35 816, Timort)Лідер класу Chanter у рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareMutated Gerod · Level 9
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Mutated Gerod | 32 146 | 1-й з 5 · ще не перевірено · | Лідер рейтингу | Заявлено гравцем |
NightmareMutated Gerod · Level 10
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Mutated Gerod | 28 065 | 6-й з 8 · ще не перевірено · | на 77% нижче за лідера (121 827, Niryx)на 77% нижче за лідера класу Chanter (121 827, Niryx) | Заявлено гравцем |
TranscendenceDeus Research Base · Stage 2
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Nazmun | 20 230 | 8-й з 44 · ще не перевірено · | Лідер класу Chanter у рейтингу | Заявлено гравцем | |
| Gelcos | 23 856 | 2-й з 58 · ще не перевірено · | на 1,8% нижче за лідера (24 295, Hihika)на 1,8% нижче за лідера класу Chanter (24 295, Hihika) | Заявлено гравцем | |
| Atiel | 17 292 | 9-й з 39 · ще не перевірено · | на 11% нижче за лідера (19 434, Poppi)Лідер класу Chanter у рейтингу | Заявлено гравцем | |
| Усе проходження | 16 590 | 3-й з 31 · ще не перевірено · | на 46,2% нижче за лідера (30 827, Pummeluff)на 46,1% нижче за лідера класу Chanter (30 774, Spex) | Заявлено гравцем |
TranscendenceShattered Arkanis · Stage 2
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Siliator of Deceit | 16 495 | 29-й з 66 · ще не перевірено · | на 26,9% нижче за лідера (22 579, Sesis)на 44,2% нижче за лідера класу Chanter (29 583, Mumeï) | Заявлено гравцем | |
| Ruthilis of Pain | 18 360 | 42-й з 106 · ще не перевірено · | на 78,8% нижче за лідера (86 769, Ashway)на 78,8% нижче за лідера класу Chanter (86 769, Ashway) | Заявлено гравцем | |
| Talisra of the Void | 19 327 | 34-й з 133 · ще не перевірено · | на 56,4% нижче за лідера (44 359, Larcade) | Заявлено гравцем | |
| Усе проходження | 13 605 | 13-й з 36 · ще не перевірено · | на 8,5% нижче за лідера (14 874, Sesis)на 37% нижче за лідера класу Chanter (21 586, Hihika) | Заявлено гравцем |
Ascension TrialSanctum of Loathing · Hard
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Featherstorm Duduri | 79 508 | 4-й з 6 · ще не перевірено · | на 58,2% нижче за лідера (190 295, Domenista)на 58,2% нижче за лідера класу Chanter (190 295, Domenista) | Заявлено гравцем | |
| Watchful Raptor Dodori | 81 596 | 4-й з 7 · ще не перевірено · | на 83,1% нижче за лідера (484 219, Rosencrantz)на 30,4% нижче за лідера класу Chanter (117 213, Domenista) | Заявлено гравцем | |
| Усе проходження | 30 338 | 3-й з 6 · ще не перевірено · | на 20,5% нижче за лідера (38 174, Domenista)на 20,5% нижче за лідера класу Chanter (38 174, Domenista) | Заявлено гравцем |
Abyss CorridorSulfur Tree Island Artifact
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Усе проходження | 29 592 | 20-й з 57 · ще не перевірено · | на 52% нижче за лідера (61 659, Nelairy)на 52% нижче за лідера класу Chanter (61 659, Nelairy) | Заявлено гравцем |
Abyss CorridorArchipelago of Siel's Wings Artifact
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Усе проходження | 31 954 | 17-й з 50 · ще не перевірено · | на 42,3% нижче за лідера (55 339, Niryx)на 42,3% нижче за лідера класу Chanter (55 339, Niryx) | Заявлено гравцем |
ExpeditionFire Temple · Conquest
| Бос | DPS | Місце | Порівняно з лідером | Перевірка | Дата |
|---|---|---|---|---|---|
| Red Spark Ignus | 36 438 | 171-й з 527 · ще не перевірено · | на 62,9% нижче за лідера (98 103, IDC333)на 62,3% нижче за лідера класу Chanter (96 579, Kafkaa) | Заявлено гравцем | |
| Black Smoke Murute | 32 576 | 134-й з 382 · ще не перевірено · | на 65,7% нижче за лідера (94 860, Logemin)на 61,8% нижче за лідера класу Chanter (85 385, Cata) | Заявлено гравцем | |
| Kromede's Desire | 23 290 | 142-й з 519 · ще не перевірено · | на 60,2% нижче за лідера (58 586, Raikyn)на 54,8% нижче за лідера класу Chanter (51 534, Cata) | Заявлено гравцем | |
| Усе проходження | 22 510 | 64-й з 242 · ще не перевірено · | на 54,1% нижче за лідера (49 065, youser)на 54,1% нижче за лідера класу Chanter (49 065, youser) | Заявлено гравцем |
Останні проходження
Проходження, на сторінці яких указано Армик, спершу найновіші
| Проходження | DPS за босами | Усе проходження | Група |
|---|---|---|---|
| Fire Temple · Conquest5 лист. 2026 р., 20:54–21:01 UTC · Пройдено за 6:56 |
| — Приховано до перевірки | |
| Fire Temple · Conquest5 лист. 2026 р., 20:45–20:51 UTC · Пройдено за 6:19 |
| 22 510 | |
| Fire Temple · Conquest5 лист. 2026 р., 20:37–20:44 UTC · Пройдено за 6:50 |
| — Для цього гравця тут немає цифри | |
| Fire Temple · Conquest5 лист. 2026 р., 20:29–20:36 UTC · Пройдено за 6:47 |
| 19 340 | |
| Fire Temple · Conquest5 лист. 2026 р., 20:20–20:27 UTC · Пройдено за 6:47 |
| 21 080 | |
| Fire Temple · Conquest5 лист. 2026 р., 08:53–09:01 UTC · Пройдено за 7:58 |
| 19 098 | |
| Shattered Arkanis · Stage 23 лист. 2026 р., 09:51–10:04 UTC · Пройдено за 13:12 |
| — Для цього гравця тут немає цифри | |
| Mutated Gerod · Level 103 лист. 2026 р., 09:42–09:45 UTC · Пройдено за 2:08 |
| 28 054 | |
| Mutated Gerod · Level 93 лист. 2026 р., 09:40–09:42 UTC · Пройдено за 1:46 |
| 32 131 | |
| Mutated Gerod · Level 83 лист. 2026 р., 09:38–09:40 UTC · Пройдено за 1:45 |
| 30 668 |
Найкращі навички
Black Smoke Murute, проходження від 5 лист. 2026 р., 20:54 UTC · Усі навички на сторінці проходження ›
| Навичка | Частка | Шкода | DPS | Удари | Critical Hit |
|---|---|---|---|---|---|
| 22,9% | 361 971 | 6 166 | 22 | 50% | |
| 17,7% | 279 835 | 4 767 | 36 | 63,9% | |
| 14,8% | 233 135 | 3 971 | 14 | 35,7% | |
| 13,6% | 214 601 | 3 655 | 15 | 66,7% | |
| 9,9% | 156 528 | 2 666 | 4 | 25% | |
| 6,6% | 104 184 | 1 774 | 24 | 50% | |
| 3,2% | 49 971 | 851 | 22 | 54,5% | |
| 2,6% | 41 564 | 708 | 5 | 80% |
Спорядження та білд
З офіційного сайту регіону Європа під час відкриття сторінки · нічого не зберігається
Шукаємо Армик на офіційному сайті регіону Європа…